Маски за лице

  • 102 094
  • 560
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 110
Пробвах мостра на тази маска: http://www.bogen.bg/241/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0% … D1%81%D0%BA%D0%B0

Бих си я купила, макар в аптеката да ми дадоха мострата при покупка на друг продукт, а като отидох да търся тази маска ми казаха, че я нямат в момента  Simple Smile

# 556
  • Мнения: 2 467
Ох, маските са ми слабост отдавна. Ползвам маските с плацента и бяла дъвка на Евтерпа, маската с охлювен екстракт на Виктория бюти и една маска с колаген и водорасли на Селиа, която става и за околоочния контур.
На 43 години съм и кожата е вече леко сухичка от възрастта, но е плътна и чиста по принцип. Grinning

# 557
  • Мнения: 785
Здравейте. Чак сега открих тази тема и прочетох всички мнения за един ден. Много полезни неща научих.

Относно маските, които ползвам - трите на Л'Ореал и нямам забележки, но и нямам база за сравнене. Трябва да си взема някаква маска за подхранване. Зелената (нощната) маска на Бодишоп я гледах тази вечер в магазина, но не бях сигурна дали е за моя тип кожа - моята кожа е мазна.

Дъщеря ми ползва (отскоро се е запалила) по корейска бяла козметика. Аз съм малко скептична, защото не съм сигурна дали е подлагана на специален контрол (здравен или какъвто там се казва) при внос в страната, и се притеснявам дали няма да си окепази лицето. От тази и нейна козметика възнамерявам да ползвам sheet-маските за подхранване.

Благодаря още веднъж за темата.

# 558
  • София
  • Мнения: 1 956
От намалението по 8 март си купих ето тази маска на Кларинс: http://www.clarins.co.uk/extra-firming-facial-mask/80016252.html#start=1

Вече 2 пъти я ползвах. Не съм възкликнала "УАУ". Не е лоша. Хидратира добре, приятно се усеща като се нанесе, кожата е по-гладка и напоена след нея. Но за "Уау" ефекта не мога да твърдя, зщото по принцип кожата ми е в добро състояние, тъй като системно я обгрижвам. Едно нещо не харесвам на маската - по принцип уж не трябва да се отмива, а трябва след 10 минути да се довтрие в кожата или да се избърше със салфетак или тампон с тоник. Много лепкаво ми остава така лицето. Абсурт да остана с нея през деня , без да я отмия.
За протокола : кожата ми е нормална към суха, възраст 35. Имам на места неравномерна пигментация, контурът е стегнат. В края на деня ми се загатват мимически бръчки.

# 559
  • Мнения: 6
Здравейте!
Интересува ме някой дали е ползвал този продукт Collamask?
http://www.goodshelp.com/collamask-българия/
Реклама има в изобилие, но реални отзиви от потребители не виждам. Ако някой го е ползвал, моля да сподели впечатления!

# 560
  • Мнения: 206
Аз много обичам на балеа маските , но видях нещо странно специално на маските им които са като крем/масло. Не се измивали , на всички такива пише да се мият и аз разбира се измивам първият път , но вторият чета отзад и пише втрийте в кожата и аз защо да не пробвам...даа ама не е като с платнените и това втриване може да продължи много дълго и пак лепне на кожата при мен поне - и пак измих лицето. Ползвам ги като втрия и после все пак мия лицето си , иначе кожата много мека става. Доволна съм и от едни в дм , едната с въглен а другата с вулканична пепел на една и съща марка са , платнени са и правят балончета докато седят на лицето , поне моето се почисти добре от такава маска , забравих марката , но няма как да се сбъркат според мен. Друга маска за която се учудих , че ми хареса е тази на Ейвън с алое и памук , мирише свежо , лека е като консистенция и добре попива в кожата , почти не остава какво да се отмива.

Общи условия

Активация на акаунт