Др Атанас Цонев- АГ Варна

  • 4 964
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, понеже никъде не намерих нищо за др Цонев, което не ме уцхуди, понеже е още доста млад реших да създам темата ако някой случайно има някакви наблюдения да сподели  Hug

# 1
  • Мнения: 1
ами твоето мнение какво е?

# 2
  • Мнения: 26
Аз още не съм родила, но за сега съм много доволна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 26
Вече родих.. Адски много съм доволна.. Сигурна съм, че след някоя друга година вече доста хора ще го знаят Simple Smile  Wink

# 4
  • Мнения: 10
Здравейте на всички,
радвам се, че си доволна. За съжаление аз няма да повторя посещение при него. Отношението е добро, но постоянно иска пари. Дали при мен така се получи или е практика - не знам.
Преди година и половина получих писмо, че съм включена в програма и мога да отида да си направя безплатна цитонамазка. Имаше няколко болници за Варна, включени е програмата. Избрах най-близката до работа и отидох в обедна почивка (с предварително записан час). Взе нужния материал и ми каза, че имам полип на цервикалния канал. Трябвало да се отстрани по оперативен път (кюртаж) с пълна упойка (приспивала за 15-на минутки) и вечерта ме изписвали. Акцентира, че струва към 400 лв, но понеже съм здравно осигурена ще мина по здравна каса. Поразпитах повече за въпросния полип и ми представи доста стряскаща картина. Предложи да ми направи и ехография, струвала 25 лв. Понеже бях наплашена от разговора ни, приех и платих.
След 2 дни вече бях при друг лекар, преглед по здравна каса. Лекарката ми каза, че имам малко полипче на каналчето. Докато си стоях на стола го махна (без каквато и да било упойка) и отново пусна цитонамазка. В амбулаторния лист пишеше, че има отстранен полип с кюртаж.
След като отидох да си взема резултатите от цитонамазка се оказа, че съм втора група и д-р Цонев не помни, че съм имала полип, който евентуално е причината. Изписа ми рецепта, която автоматично изхвърлих.
На другата цитонамазка отново излезе втора група, но лекарката ме успокои, че всичко е в реда на нещата и ми изписа за няколко дни лекарства. Каза, че няма нужда от повторен преглед.
Успех на всички!

# 5
  • Мнения: 2
Гледам темата е стара, но да споделя и аз прясна информация, доктор Атанас Цонев е прекрасен #лекар. Родих при него Декември 2021 естествено и пак при него бих родила ✌️🍀🍀🍀🍀🍀

# 6
  • Мнения: 28
https://bg-mam.ma/p/815708/45105732
 Здравейте, може ли да споделите
д-р. Цонев ли проследяваше вашата бременност или сте избрали екип за раждане на д-р цонев

# 7
  • Варна
  • Мнения: 130
Ще повдигна темата, защото др Цонев го заслужава.

Този месец родих при него нормално. Препоръчвам го с две ръце. Последният месец от бременността имах проблеми, следеше изкъсо нещата и въпреки всичко удовлетвори желанието ми да родя нормално.

Общи условия

Активация на акаунт