Лакове за нокти- 97

  • 62 875
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Харемче, точно, няколко капки
Аз първо сложих доста черно и не стана прозрачно
Та разреждах доста с безцветен докато се получи

# 76
  • Мнения: 5 478
Някой може ли да ми даде идея за нюд от новите на ГР? Покривен? Thinking Предполагам, че още нямате много наблюдения върху всички цветове, ама все пак... Продавачката на щанда ми обясняваше, че капачките им били такива, за да имитират нокътната плочка и да се видело как стоят. Ама при мен пак има разлика...

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 472
На краката пробвам и нови лакове, на които иначе още не им е дошъл редът

   Ле-ле, ти ме уби... Crazy Никога не бих пробвала новите си лакове на краката, тях ги ползвам за специални случаи, така да се каже – за някакъв по-запомнящ се дебют, като един вид ритуал; за педикюра си обикновено ползвам цветове, които не ме е яд, че хабя. Mr. Green


Ха, ха и аз съм така. То като има човек по 5 нови лака на седмица... Аз даже съм била и с различни ляв и десен крак просто, защото не съм знаела кой нов лак да пробвам. Естествено номера го правя само зимно време. Сега съм с лавандуловия пясък на Перфект, много си ме радва и не ми прилича на бял, защото го виждам само сутрин и вечер, иначе му губя красотата като ми е на ръцете.  Laughing

# 78
  • Мнения: 2 643
Ох това въпреки , че е семпло много ми харесва
следващия път ще се лакирам така

# 79
  • София...........
  • Мнения: 955
По тези празници ползвам най-много брокатени, лъскави лакове  Embarassed
Тия дни бях с Ring in the red и съм в голяма дилема какво да сложа за Коледа - обикновено съм в червената гама, но така ще се окаже , че 2 седмици съм в червено Wink

# 80
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Напоследък съм на синя вълна и за ЧНГ сигурно ще съм с нещо синьо, в краен случай с Тиарата Simple Smile



A преди време си бях взела този:



И все си мислех, че е като за ЧНГ, ама така и не съм го носила. Мисля си да го ползвам следпразнично с черен мат на всички пръсти и само на 1 пръст от електрическия  Mr. Green

# 81
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Здравейте момичета, от известно време следя темата. Видях коментарите за зимните/коледните лакове и се сдобих с Golden Rose Impression #01
Скрит текст:

(снимката е от интернет)
когато реших да го сменя, се оказа мисията невъзможна  ooooh! #Cussing out пробвах по всякакъв начин, накрая се опитах да го "изчопля". След 40 минути (може и повече) мъка го махнах. Аз ползвам лакочистител с дунапрен на Форте. Мисля, че би било полезно, ако споделяме и с какво махаме лак. Ако е коментирано преди, моля да бъда извинена  Peace
За да не е спам сега се сдобих с това
Скрит текст:

снимката отново е от нета, но резултата е същият, харесвам ми но да видим как ще го сваля после  ooooh!

# 82
  • Мнения: 1 306
За да не е спам сега се сдобих с това

снимката отново е от нета, но резултата е същият, харесвам ми но да видим как ще го сваля после  ooooh!
До онзи ден бях с него. За успокоение - сваля се сравнително лесно Peace

# 83
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
marquise
И преди сме коментирали в темата за махане на по-капризни лакове, а и по принцип. Тези с "мъхчетата" обаче наистина са доста трудни. Аз лично махам всеки лак като накъсам малки тампончета памук, които напоявам с лакочистител и слагам за известно време върху нокъта - да постоят и да размекнат лака. След това почти с едно движение лакът пада. Някои момичета слагат и домакинско фолио върху памучетата, но аз и без него нямам проблеми.  Peace

# 84
  • Мнения: X
Маркиза, в БГ ползвам само зеления лакочистител на Лили
Форте и подобни нищо не вършат, поне от тези, които аз пробвах

Не знам в Лидл дали продават, тук има един с помпичка, той също е добър

Важна е и техниката на сваляне
Аз разрязвам тампон за грим на 4, всяка част напоявам с лакочистител (съдържащ ацетон и масла), слагам на всеки нокът, притискам и оставям да действа няколко минути
Ако се налага повече време, увивам с малко алум.фолио, за да не изсъхва тампонът

Засега по този начин свалям всякакви иначе трудни за сваляне глитери и пясъци

Ако не ме мързи, мажа самите пръсти около нокътя с масла, зехтин обикновено, за да не изсъхва много кожата от лакочистителя

# 85
  • Мнения: 302
Най-сетне да си спазя обещанието и дапокажа моя експеримент със самоделно желе (как звучи само, хихи)
Смесих няколко капки Бари М Распбери с около 2мл лостанал безцвете топ на Лореал. Снимите са с лак на 4 слоя, напълно необработвани, в чест на експеримента http://nailcentric.net/diy-jelly-nail-polish-experiment-tips/


Следващата стъпка ще е черно желе Simple Smile

За педикюра аз обичам специални за мен лакове. Сменям цвета по-рядко и искам да ме кефи много... Не мога да пробвам нови лакове на краката, защото кожата ми е малко по-светла и биха стояли по различен начин отколкото на ръцете...

# 86
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
W'A'S'P',  Lady Brinne,  много благодаря за съвети, ще ги пробвам следващия път!  Hug

# 87
  • Мнения: 92
kakaka, и аз съм по същия начин с педикюра.
По-дълго ми издържа лака там и обикновено слагам нещо тъмно, което много обичам.
Сега например съм с Chanel Malice, който се каня от доста време да сложа и на ръцете.

# 88
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Относно педикюра съм като kakaka и frixi - лакът там издържа много дълго и искам да ме кефи максимално  Laughing

Обикновено е или неон или наситено тъмен като незаменимия Taboo Chanel  Heart Eyes

Много отдавна ми мина лаковата вещомания с по 5 нови лака през ден, така че съм пробвала всичките си лакове, без един ефект, но той така или иначе ще замине към приятелка.

# 89
  • Мнения: 9
От векове не съм писала,но честичко хвърлям по едно око в темата и както винаги само красоти откривам тук  Heart Eyes За новогодишната вечер не съм го измислила,но ме влече към златото напоследък...Ето как са орловите ми нокти в момента  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт