Къде в Бургас? (42)

  • 95 140
  • 756
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Добро утро и благодарности за новата тема  Heart Eyes
Търся хавлиени кърпи с прилично качество и цена.За египетския памук съм наясно  Mr. Green

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 703
  bouquet За темата
Хавлии взимах преди половин година от ЯНА (  в Победа )- http://www.yanabg.com/

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Препоръчайте ми обущар в района на центъра и Възраждане. Смених двама обущари - единия на ул."Силистра" /ужасно арогантно поведение и работи скъпо/, а другия в уличката зад кино Септември /той пък ми съсипа едни велурени обувки, като ги омаза целите в лепило/. Та приемам съвети   bouquet

# 4
  • Мнения: 141
Препоръчайте ми обущар в района на центъра и Възраждане. Смених двама обущари - единия на ул."Силистра" /ужасно арогантно поведение и работи скъпо/, а другия в уличката зад кино Септември /той пък ми съсипа едни велурени обувки, като ги омаза целите в лепило/. Та приемам съвети   bouquet

Аз съм ползвала два обущаря в центъра:
1. До Търговската гимназия, зад строежа - работи качествено, цените не са от най-евтините;
2. На уличката зад Турското консулство, къщата е с жълта ограда - и той работи качествено и на по-ниски цени.

И аз искам да попитам за куверти за Нова година, но ми се иска да е с някаква програма...  Peace

# 5
  • Мнения: 2 883
Запис

За обущар аз ползвам един, който се намира в уличката зад Операта - в червения блок, първия вход в посока от Операта към училището, има голяма табела на прозореца на партера. Доста пъти съм го ползвала, нямам оплаквания.

# 6
  • Мнения: 1 423
Добро утро и благодарности за новата тема  Heart Eyes
Търся хавлиени кърпи с прилично качество и цена.За египетския памук съм наясно  Mr. Green

Църквата Богородица до Търговската гимназия, точно уличката срещу входа и, тръгваш по нея посока Александровска, и на 50 метра в ляво има магазин за хавлии, одеала и чаршафи на много прилични цени.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Благодаря, дами   bouquet

# 8
  • Мнения: 539
За обущар аз ходя до фото Раданов,но зависи за какъв ремонт.Последно ходих в Славейков до Престижа в един блок,ако в центъра обущаря реши че не може да поправи обувките.
MiraBu,в този магазин дали продават мъжки хавлии с качулка,аз търся по възможност да е комплект с хавлиени чехли.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 189
здравейте,аз да попитам къде изкупуват сребро и на каква цена

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
здравейте,аз да попитам къде изкупуват сребро и на каква цена

По заложните къщи, но цена не мога да кажа.

# 11
  • Мнения: 248
Момичета спешно търся рокля за принцеса ама от тия по фалшивите, китайските, по левчетата има костюми за фея и разни хавайски които не ми вършат работа

# 12
  • Мнения: 155
благодаря за отговорите за слуховите апаратчета Simple Smile

# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Момичета спешно търся рокля за принцеса ама от тия по фалшивите, китайските, по левчетата има костюми за фея и разни хавайски които не ми вършат работа

В детските центрове има такива рокли. От там може да вземеш под наем.

За темата   bouquet

# 14
  • Мнения: 248
Simple Smile не ми е за под наем, просто ми трябва като допълнение към подарък, понеже дамата все се конти и иска да е принцеса, но за рокля от 50 лв колкото струват по качествените нямам възможност, а и реалното колкото и скъпа да е много бързо ще и бъде видяна сметката , защото девойката е доста "джаста-праста"  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт