Проблем с червата?

  • 1 113
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте! Толкова много ми писна от доктори,че не е истина. Имам болки от двете страни, пронизващи, особено преди ходене до тоалетна и не само, но тогава се усилват. Ходих на специалист и той изкара, че всичко идва от проблем с бъбрека. Моля някой,ако е имал подобрен проблем да ми каже какво му е казал доктора. Вече веднъж си смених личния и няма към кого да се обърна.

# 1
  • София
  • Мнения: 940
Не ти ли правиха изследвания кръв, урина и ехограф?

В началото на месеца и при мен се появи болки при ходене до тоалетна, след няколко часа и кръв. Преди да успея да отида на лекар направих бъбречна криза, много силни болки в областта на корема и кръста. Също имах и температура и гадене. Оказа се, че имам камъни в бъбреците и възпаление. Изписаха ми антибиотик и болкоуспокоителни, но и това не помогна особено. Сега трябва да мина на гинеколог и там да видят дали всичко е нормално.

# 2
  • Мнения: 89
Имала си болки при ходене по голяма нужда? Да и аз съм с камък в бъбрека и сега във вторник съм на изследвания. Лошото е,че личния ме беше накарал да чакам една седмица, добре че не го послушах. Иначе и аз като теб започнах да имам силни болки.

# 3
  • София
  • Мнения: 940
Не, само при малка нужда. Според мен не трябва да чакаш, за да не стане по зле.

Общи условия

Активация на акаунт