Проблем след полов акт

  • 8 588
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
По съвет на приятел реших да потърся помощ във форума. На 24г. съм и от една година след полов акт  пениса ми се обрива в малки червени пъпки и след няколко дни изчезват. Ходих на лекар няколко пъти, пих и мазах с различни лекарства, но полза никаква. Нямам постоянна приятелка, така че проблема не е в момичетата. Сами се сещате, че е много неприятно и за това търся помощ. Отворен съм за всякакви съвети.

# 1
  • Мнения: 10 602
1. Използваш ли презервативи?
2.Правиха ли ти някакво изследване при тези прегледи?

# 2
  • Мнения: 315
И аз това питам. Презарвативи, изследвания. Боли ли те при уриниране.
Проблема ти е сериозен, защото не си с постоянен партньор и ще трябва да разпиташ какви проблеми имат и те, а това е деликатна тема.

# 3
  • Мнения: 143
 В повечето случаи използвам презервативи, но знаете как е понякога  се е случвало и без. Три пъти ми взимаха  натривка от обрива и урина за изследване . Не излизало нищо сериозно от микробиологията. Само пари за изследвания и разни лекатства давам. Нямам парене при уриниране. По близките момичета ги разпитах, но при тях няма проблем или така ми казват.

# 4
  • Мнения: 10 602
Не разбрах дали обривът се проявява след всеки акт-независимо дали е със или без презерватив?
Ако и трите изследвания са правени в една лаборатория, може би е добре да пробваш в друга следващия път.

# 5
  • Мнения: 143
Всеки път се получава обрив. Ходих при различни лекари и изследванията не са в една лаборатория.

# 6
  • Мнения: 10 602
Е, това вече е пълна мистерия! Ако се получаваше без презерватив или само с него, можеше да има някакво обяснение, но щом е при всички случаи... нямам идея.

# 7
  • Мнения: 718
При какви специалисти си ходил? Щом при микробилогията нищо не излиза, значи не е инфекция или бактерия. Много е странно, да не би да е нещо на хормонално?

# 8
  • Мнения: 143
Първо отидох при личния, веднъж с направление, а после на частни кожни лекари  и уролог, ама той само ми взе парите. За хормоните не знам, не съм се изследвал. 

# 9
  • Мнения: 718
И какво ти каза кожният лекар? Защо не отидеш и на венеролог.  Мисля, че той със сигурност ще ти каже на какво се дължи проблемът.

# 10
  • Мнения: 143
Нищо не ми казаха, взеха проби, дадоха ги за изследване, при вторите прегледи вече го нямаше обрива и ми предписваха мазила, а единия и антибиотик, профилактично. Те кожните не са ли и венеролози.

# 11
  • Мнения: 315
Не всички дерматолози са и венеролози.
Подкрепям Манастася, трябва ти венеролог. Сменяй си и личния лекар, защото първо е трябвало да ти даде направление за такъв специалист.

# 12
  • Мнения: 143
Честита Нова Година! Мерси за съветите, но ми трябват бързо координати на  добър лекар венеролог, че около празниците положението е нетърпимо. Личния е за смяна и по други поводи.

# 13
  • Мнения: 315
Честита да е Даниел. Ето адреса и линк към сайта на моята лекарка. Казва се Петрана Каляшева,  и е дерматолог - венеролог, до сега ми е поставяла правилна диагноза, така че спокойно я препоръчвам. Надявам се да ти помогне.
Адрес :
Медицински център „Дерма София”
София, бул. България 118, ул. Бяло поле 3, Бизнес център „Комфорт”, ет. 2, офис 6 (собствен паркинг)

Телефон
+359 886 888 668

http://www.drkaliasheva.com/

# 14
  • Мнения: 718
Не му мисли, ама отивай на лекар. Младо момче си, не оставяй нещата на изчакване, за да не стане по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт