Аз ли не разбирам или е от лекаря..

  • 2 217
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Здравейте Simple Smile Като за начало да кажа , че темата я има и в зачатие...Просто искам повече мнения Simple Smile
Та на кратко.. С мъжо правим опити вече около 1 година. Спермограмата му е олигозооспермия и приема Витамини Pregnacare и PROfertil  изписани от лекар. Аз си търсих и търсих АГ занимаващ се с двойки който се опитват да имат бебе и си намерих (по препоръка на позната забременяла при него) , но ми се струва , че той много хаотично ме преглежда и лекува , ако има какво... Казвам ако има какво защото за 3 посещения през цикъл ми изписа Дуфастон , Pregnacare , фолиева киселина , Метфогамма   Shocked  , и ми би инжекцията Хориомон 5000 и противозачатъчни Фемоден(имам 2 операции от фиброаденом и не трябва да ги пия , но той каза няма проблем..) .... Естествено не ги пия наведнъж, а са разделени в определени месеци.Според вас и тези с опит да споделят не трябваше ли първо да ми направи изследвания на хормони , цветна снимка , проходимост на тръби.. И после да ми изписва 1 тон хапчета
Много съм объркана и леко притеснена дали процедира правилно.Знам , че той е лекаря и уж знае нооо...Кажете по какъв ред според вас трябва да са нещата и как бяха при вас.
Благодаря ви и Весели празници , и най - важното дано се сбъдне на всички желаната мечта   Peace

# 1
  • Мнения: 390
Защо не посетиш още един специалист? Винаги е добре да чуеш още едно мнение. Наскоро и на мен ми лепнаха една диагноза, изписаха ми хапчета, но аз не ги пия. След празниците ще си търся друг лекар. Според мен и ти трябва да направиш същото, не се тъпчи с лекарства, ако не е сигурно, че нямаш нужда от тях. Хубаво е да си пуснеш хормони, ако не си. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт