Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 Здравейте, може ли някой да ми каже каква е процедурата при ИКСИ,  утре ако всичко е наред с кръвните изследвания ще ми бият ДИФЕрЕлИН. Каква е ролята му  и от тук нататък какво? Embarassed
Ще съм ви много благодарна ако ми го обясните на прост български език, щото вече тези термини ме побъркват.
Благодаря предварително newsm53
Цитирай

Seattle, WA

А какво се крие зад това ИКСИ?
Цитирай

София

Здравейте, може ли някой да ми каже каква е процедурата при ИКСИ,  утре ако всичко е наред с кръвните изследвания ще ми бият ДИФЕрЕлИН. Каква е ролята му  и от тук нататък какво? Embarassed
Ще съм ви много благодарна ако ми го обясните на прост български език, щото вече тези термини ме побъркват.
Благодаря предварително newsm53

отиди на www.zachatie.org и потърси - има много и интересни статии по въпроса.
също така, разгледай форумите към сайта - има специален форум за асистирани репродуктивни методи, където пишат много жени, минали през инвитро/ИКСИ.

ти къде ще правиш процедурата?
Цитирай
Благодаря ти Jam,  надявам се инфото да ми помогне. Процедурата ще се извърши в клиника Щерев - знам за мнението ти за самия Щерев, но там съм при Д-р Тимева , тя помогна на една моя позната на 39 г. и тя чака бебче юни,  та понеже преди това обиколих половината клиники и навсякъде различно мнение ми даваха за моя проблем реших да се установя на една и да престана да бъда като цветарка.  Стискайте палци днес да е първата инжекция newsm17
Цитирай
Jam, благодаря. Прочетох статията и горе - долу получих отговор на въпроса ми. Е нали знаеш винаги има още нещо което искаш да знаеш, ама другите въпроси ще ги задам след няколко часа на самата докторка  Smile. Стискай палци.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.