Пазаруване от Amazon - тема №41

  • 80 771
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 154
Оххххх, kikamora, как не ти омръзва? Няма тема, в която да влезеш, да не оспамиш и да се опиташ да обясниш на всички колко сме тъпи, прости, и т.н.
Аман! Ти си най, най, най за всичко. Компетентна, знаеща, имала опит.

забравяш  - не само опит - има и овърдрафт жената   newsm20  

Скрит текст:
може пък да е бил в КТБ нейния, та затова е толкова  "доволна"  и не спря да намила за този кредит   Joy  

# 646
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Звънче, благодаря за сайта за часовниците   bouquet За съжаление това, което търся го няма там  Cry (но пък не пречи да си харесам нещо друго)

# 647
  • софия
  • Мнения: 25 457
Напълни ми пощата с три-четири лични, за да ми обяснява колко сме бедни, тарикатки и жалки в хитруването си... И как никой на запад не го правел това, защото си имали овърдрафти. Докато не я спрях   Mr. Green Stop
Излагаш се. Не си нова. Някои .... са предвидими и се вземат превантивни мерки  Simple Smile Hug

Звънче, благодаря за сайта за часовниците   bouquet За съжаление това, което търся го няма там  Cry (но пък не пречи да си харесам нещо друго)
Няма за какво  Hug Сайтът е проверен. Много съм доволна. Плаща се с ПП и няма грижа.
Днес на бързо го прегледах. Има неща по-скъпи от Амазон, но има и изгодни часовници.

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 20:34 от zvanche

# 648
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Калинката ДОТИ на Crayon е намалена на 8.21£, а една в склада е на 7.47£ http://www.amazon.co.uk/Crayola-10663-Doodle-Dotty/dp/B007P381GK … ;keywords=Crayola

Сори за спама но от понеделник ще има в real.de ученически раници на step-by-step по 119€ вместо по 179€. Преди време коментирахме раници а аз преди малко се върнах от шопинг и им видях офертата в брошурата и бързам да споделя.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 116
Момичета,ако съм взела нещо чрез превозвач, от немския Амазон и са минали 15 дни, от датата на която  аз го получавам...,кой е най-удачният/евтин/ начин да го върна за мен и какьв е срока за връщане???

Мога ли да ползвам опцията на БГ пощи за безплатно връщане до Германия?

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 13:25 от dontcheva1973

# 650
  • София
  • Мнения: 9 850
Нали знаеш кога се използва буквичката ь (ер малък)? Извинявай, ама много дразни това.
Иначе можеш да ползваш БГ пощи, но трябва да видиш в сайта изискванията за етикета за безплатно връщане, иначе няма да го приемат и ще трябва да платиш. Говори ли и с Амазон?

# 651
  • София
  • Мнения: 263
Парите ги теглиха като пращат,нали? Отказах един брой обувки от поръчка през лайв чата, защото просто бях писала 2 чифта. Чудя се-нали не трябва да им пиша да ми връщат сумата.Мина една седмица и нямам движение в картата. Или ще чакам 45 дена за отблокиране? В ПИБ съм. Мерси!

# 652
  • София
  • Мнения: 3 167
ПИБ - 15 дни е срока, но ако преди това ти изтеглят сумата за поръчката, остатъка автоматично ще се отблокира.

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Момичета,ако сьм взела нещо чрез превозвач, от немския Амазон и са минали 15 дни, от датата на която  аз го получавам...,кой е най-удачният/евтин/ начин да го вьрна за мен и какьв е срока за врьщане???

Мога ли да ползвам опцията на БГ пощи за безплатно врьщане до Германия?

От амазон ми обясниха, че етикет за безплатно връщане се генерира само при положение, че стоката е доставена директно до Бг, т.е. в случая с превозвач не може. Освен това вече има задължително изискване пратките до Германия да пътуват с приоритет.
А срока, до който можеш да го върнеш , мисля че можеш да го видиш при генериране на етикета (ако си го изпуснала, опцията няма да бъде активна).

# 654
  • Варна
  • Мнения: 116
Shantal  bouquet
Благодаря ти.

# 655
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте! Днес видях, че от картата ми са изтеглени 49 евро за членство в Амазон прайм. Не съм заявявала такова и бих искала да се откажа. Как да го направя и ще ми върнат ли парите?

# 656
  • Мнения: 787
Здравейте! Днес видях, че от картата ми са изтеглени 49 евро за членство в Амазон прайм. Не съм заявявала такова и бих искала да се откажа. Как да го направя и ще ми върнат ли парите?
От профила си провери, дали си абонирана първо.

# 657
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Здравейте! Днес видях, че от картата ми са изтеглени 49 евро за членство в Амазон прайм. Не съм заявявала такова и бих искала да се откажа. Как да го направя и ще ми върнат ли парите?

И аз имах изтеглени писах в чата и ми ги връщат и спират прима.

# 658
  • София
  • Мнения: 25
Много ви благодаря.  bouquet

# 659
  • Мнения: 2 070
Имам нужда от малко помощ. Трябва да купя бебефон. Харесала съм този
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0057NDIAY/=ox_sc_act_title_2 … id=A3P5ROKL5A1OLE
Всичко добре, ама баш последното мнение от декември месец не е положително.
Какво да правя, какво мислите?
А и може ли някъде да се види до кога ще е намален, да не би случайно да го изпусна?

Не уточних, че ще бъде подарък и ако се развали ще мога ли да го върна?

Общи условия

Активация на акаунт