"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 2

  • 68 903
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Хм, не му вярвам за Америката- отрича, ама си имам едно на ум! Thinking От както го следя на екрана и в личния му живот, казва едно а прави друго! Naughty Дори и да отиде за една зима на топло, там ще си остане Господин Никой! Peace Сериозно продуцентско рамо ще му трябва за да снима каквато и да е роля в стойностен филм! А и кой ще е той там?  ooooh! Един от многото конкуренти, нищо, че е красив и кадърен...Виж обаче в родната Турция си е светска личност, преследван, харесван, отричан- но си е у дома! Свободолюбивият Скорпион каже ли, че не иска някоя, брой я архив! Laughing

# 16
  • Мнения: 2 282
Свободолюбивият Скорпион каже ли, че не иска някоя, брой я архив! Laughing [/b]

Мисля, че не е твърд характер...Ами е разглезен от бързия и лесен успех...както и от жените...По различен ми се видя само с франсето...Щедър, истински джентълмен, разбирал желанията на жените...Това е висока оценка за  мъж, при това казана гласно.....Майката се е намесила брутално...Няма съмнение, че има разрив ......връзка между майка и син по принцип е  силна и само нещо много драматично и извънредно  може да я разбие ...  жена, за друга причина не се сещам...Може да са известни, но и те са хора като нас и попадат в същите житейски ситуации...не са извънземни за да преживяват  по-различно...Подчинил се е на майчината воля...представям си как се е гърчил пред франсето...и сега си отмъщава  за унижението....  с Башак...Възможно най-неподходящия избор на жена до Къванч...с минало, по-стара, но туркиня...

# 17
  • Мнения: 1 413
И аз мисля, че има поохладнели отношения с родителите си и особено с майка си! Thinking А винаги е твърдял колко е важна тя за него! Peace
 Намеси ли се нежелана и не харесвана от родителите приятелка, ситуацията коренно се променя!
И аз като мъжка майка знам какво е дори с поглед да се разбираме, но кажа ли, че някоя мома не ми е харна, започва да премълчава, шикалкави, разубеждава ме ... Грешка- майчиното сърце не се лъже!
Глезльо е Къванч Laughing, ама и ние как сме го зяпнали...патки!  Mr. Green Laughing ooooh!
С нетърпение чакам някакво инфо за бъдещата му роля, дано си заслужава чакането де... Peace
А до тогава- ще го следим с коя е и какви ги върши  Laughing


# 18
  • Мнения: 2 282

Честито на Берен...Нали участваше в демонстрации за правата на жените. може това да е оценено...Нещо ми се вижда тъжна и объркана по снимките...Как ляга и става до тоя мъж, не мога да й се начудя...
Къванч се показва само когато той иска...Дал си е малко почивка,  беше много активен последно време...На мен пък ми е странно защо Башак не е отразила партито в инстаграма ...По всички телевизии се въртят клипчета, тя мълчи.... newsm78 Няма обща снимка с Къванч затова, какво да сложи...Видя се, че не е пял специално за нея, ами се закача с водещите...Видяхме и каква красавица е до жената на футболиста...



# 19
  • Мнения: 1 413
Честито на Берен...Нали участваше в демонстрации за правата на жените. може това да е оценено...Нещо ми се вижда тъжна и объркана по снимките...Как ляга и става до тоя мъж, не мога да й се начудя...
На мен пък ми е странно защо Башак не е отразила партито в инстаграма ...По всички телевизии се въртят клипчета, тя мълчи.... newsm78 Няма обща снимка с Къванч затова, какво да сложи...Видяхме и каква красавица е до жената на футболиста...

Мда, много успешен проект беше КВФ за Берен! Зашемети публиката с тази роля...Браво! Peace
Кенан я носи на ръце, поне това парадират де... Wink
А до испанската красота на Йоланте Кабау, всяка друга би изглеждала твърде зле! Whistling
Само Азра може да я засенчи! Което си е верно- Азра си е красавица Peace, ама нямам спомен да съм я видяла редом до Къванч и Снайдерови, докато другия Къванч и Седеф са винаги около наш Къванч! Станаха свидетели на всичките му връзки до момента, от първата до последната...
Башак е от типа жени, живеещи и споделящи в интернет пространството, чудно как не е се е изкиприла до Къванч на някое замръчкано фото!  Laughing


# 20
  • Мнения: 2 282
...
Башак е от типа жени, живеещи и споделящи в интернет пространството, чудно как не е се е изкиприла до Къванч на някое замръчкано фото!  Laughing[/b]

Прекрасна Берен...Гледала ли си филма за сляпото момиче...Рускините се чудят защо сред любимите снимки на Башак е тази на Берен...с надпис това е любов...Може би визира любовта на Бихтер към Бехлюл и обича  като нея newsm78  Няма лесно да се откачи Къванч...
Луда я правят по форумите...
А бе по/скромно, по/премерено присъствие, Къванч е звездата, тя все се бута  пред него...Малко като тийнейджърка....

# 21
  • Мнения: 1 413
Добър вечер!  bouquet
Дафне Hug, гледах го и плаках от сърце на този филм! Cry Не по- малко драматичен е от Пеперудите!
Няма лошо Башак да обича Къванч, ама да не го обсебва, щото в момента на мен точно такова ми стои присъствието й до него... Peace


Скрит текст:

Скрит текст:
Цитат
Как мы сообщали ранее, Мельтем Джумбул (Фатьма Султан «Великолепного века») была избрана председателем Союза актеров Турции. Актриса, разобравшись с бухгалтерией фонда, выяснила, что многие ее коллеги не платят членские взносы, и это несмотря на то, что ежемесячная сумма взносов составляет лишь 30 турецких лир. Среди злостных неплательщиков оказались Бергюзар Корель, Фарах Зейнеп Абудаллах, Беррак Тюзюнатач, Берен Саат, Джейда Дювенджи, Кенан Имирзалыоглу и многие другие актеры первой величины. «Мы нуждаемся в деньгам, иначе просто не сможет нормально работать», – сказала очаровательная Мельтем. Основной задачей Союза является поддержка состарившихся актеров, а также создание приемлемых условий труда работникам сцены и экрана. «Изо всех сил мы стараемся выполнять нашу работу качественно. Однако постоянно сталкиваемся с тем, что многие члены Союза актеров не платят этот мизерный взнос! – возмущенно говорит председатель. – Убедительно прошу всех должников, как можно скорее оплатить всю задолженность, иначе мы просто не сможем работать!».
За участие в сериале «Великолепный век» Мельтем Джумбул получила гонорар в размере 30 тысяч турецких лир за одну серию. В этом сериальном сезоне актриса отказалась от всех поступивших предложений и занялась делом «для души». Мельтем организовала театр для начинающих актеров, в котором выступает в качестве режиссера. «Здесь я работаю совершенно бесплатно. Этот театр – мой ребенок, моя душа», – рассказала Мельтем Джумбул.

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 20:51 от shaane

# 22
  • Мнения: 6
Филмът е страхотен! Кара ме да се замисля за любовта, за истинската любов и въобще дали съществува тя.
Имайки предвид колко голяма беше любовта между Сеит и Шура ,защо те успяха да останат заедно. Може ли човек да обича два пъти и въобще не знам обърка ме този филм.

# 23
  • Мнения: 1 413
Филмът е страхотен! Кара ме да се замисля за любовта, за истинската любов и въобще дали съществува тя.
Имайки предвид колко голяма беше любовта между Сеит и Шура ,защо те успяха да останат заедно. Може ли човек да обича два пъти и въобще не знам обърка ме този филм.

klisara Hug, добре дошла в темата!  bouquet
Може би си имала предвид "защо те не успяха да останат заедно"?  newsm78
В първите няколко епизода  повярвах на Шура, че наистина обича много Сеит, и го обичаше до последните кадри. За него не съм така крайна в чувствата му. С времето се убедих, че той е бил въвлечен във водовъртежа от бързината на развитие в отношенията им... Grinning

# 24
  • Мнения: 2 282
Филмът е страхотен! Кара ме да се замисля за любовта, за истинската любов и въобще дали съществува тя.
Имайки предвид колко голяма беше любовта между Сеит и Шура ,защо те успяха да останат заедно. Може ли човек да обича два пъти и въобще не знам обърка ме този филм.
Здравей! Благородно ти завиждам, че филмът не те е разочаровал...и е провокирал такива въпроси...Моето мнение се знае, да не го натрапвам и в днешния ден... Laughing
Дами, пожелавам Ви хубаво да си изкарате довечера...По-малко грижи и повече радости занапред...Да поздравим и хората, които са ни направили нещо добро през годината...дори и да не са ни близки...В суетнята често се случва да ги забравим...

# 25
  • Мнения: 6
Да имах предвид защо не успяха да останат заедно. След като изгледах 20епизод ми е още по тъжно, защото разбрах че Сеит  я обича, в краят на епизода казва "довиждане любов моя". Моят извод е че за да остане верен на негови си принципи се е разделил с любовта. Аз лично това не го разбирам съвсем. И за сетен път се уверявам че да обичаш не е достатъчно само по себе си. Иначе пак казвам филма е страхотен един от най хубавите филми за мен макар и с тъжен край. Весели празници на всички!

# 26
  • Мнения: 2 282
Честито Рождество, дами...И за настроение в темата прекрасна песен на Жо Дасен...
http://vbox7.com/play:aae1fee8
Видях Джемрето в клип от новия й филм...Все едно вчера съм я гледала в К-Г ...така ми се е набила в главата... имах чувството, че ще извика по неповторимия си начин / Кузей!!!! И следва дълга пауза, щото не знае за какво го вика...за да има време да измисли нещо  да го задържи:lol:
Разчетох   емоциите й...от тъгата и насмешката през изненадата, смущението, обидата, неудобството до здраво стиснатите устни накрая..Сигурен знак, че се ядоса...И в К/г така стискаше устата..
Klisara, проблемът не е в раздялата...В живота често се случва големи любови да завършват  по този начин...  дори  и без ясна причина...По-важните въпроси са защо Курт искаше Шура да си замине, защо не искаше дете, защо беше студен и арогантен с нея, защо се ожени за друга, защо нито за момент не дадоха, че се измъчва от това  решение, че изпитва угризения и болка, задето нарани и заряза любимата жена, кой нормален мъж ще остави любимата си да замине с друг, защо на финала не беше разбит, а имаше щастлив вид, защо с такава досада в последната серия попита дали писмото е от Шура.....Тия въпроси имат отговор...и това не са принципите на Курт,  той просто не  обичаше тази жена,  тя си му беше  любовница и когато реши да създаде семейство, Шура се оказа проблем и я разкара по възможно най-безпардонния начин......за което вината не е на Курт, а на Шура...До последно не вярваше, че Курт е един негодник ....

# 27
  • Мнения: 1 413
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!


Честито и на всички именници!    bouquet
Нека да запазим магията на Коледната нощ в сърцата си през цялата година, да се събуждаме доволни от живота, да сътворяваме по едно малко чудо всеки ден - една усмивка, едно добро дело, един топъл жест. Да искаме, да имаме, да бъдем.... И да обичаме, много да обичаме....и да прощаваме!

klisara, не бих казала, че Сеит е обичал всеотдайно Шура! Най- малкото защото не беше готов на саможертва заради нея и нищо не предприе за да я задържи при себе си! Нараняваше я,  защото чисто и просто му ставаше товар с годините! Това не е моето разбиране за голяма и всеотдайна любов! В тяхната връзка обичаше само тя него, еднопосочно...
Дафне Hug, това е мелодията ми на GSM, Laughing много харесвам Жо Дасен, а Йойкюто няма да гледам! Mr. Green Тя ми изпорти цял сериал, беше ми предостатъчна... Peace


# 28
  • Мнения: 6
Не споря може и така да е , но аз през целият филм бях сигурна, че любовта им беше взаимна. Но това е мое лично мнение, не ангажирам никого с него. Има мъже които държат с цената на всичко на принципите си , на достойнстовото си и така нататъка. Шура на няколко пъти му се противопоставя заради Петро и  впоследвствие може би и думите на баща му дават отражение.Пропускам много неща но не ми е за цел да преразказвам филма или нещо друго. Искаше ми се въпреки всичко и всички да останат заедно. Някои хора казват че човек щом е обичал един път ще обича пак. Всеки има своята истина просто краят ми е непонятен как ще продължи живота си обичайки друга.Сеит сам казва че каквото и да става тя ще остане любовта на живота му и в 20 епизод споделя че ако беше останал с нея след като и дава писмото може би нямаше да успее да си тръгне въпреки всичко и всички. Но да не ставам банална вече. Между другото не съм чела книгана на Нермин исках първо да изгледам филма, доколкото разбрах сценаристите са променили края. Какъв е краят на книгата?

# 29
  • Попово
  • Мнения: 329
Не споря може и така да е , но аз през целият филм бях сигурна, че любовта им беше взаимна. Но това е мое лично мнение, не ангажирам никого с него. Има мъже които държат с цената на всичко на принципите си , на достойнстовото си и така нататъка. Шура на няколко пъти му се противопоставя заради Петро и  впоследвствие може би и думите на баща му дават отражение.Пропускам много неща но не ми е за цел да преразказвам филма или нещо друго. Искаше ми се въпреки всичко и всички да останат заедно. Някои хора казват че човек щом е обичал един път ще обича пак. Всеки има своята истина просто краят ми е непонятен как ще продължи живота си обичайки друга.Сеит сам казва че каквото и да става тя ще остане любовта на живота му и в 20 епизод споделя че ако беше останал с нея след като и дава писмото може би нямаше да успее да си тръгне въпреки всичко и всички. Но да не ставам банална вече. Между другото не съм чела книгана на Нермин исках първо да изгледам филма, доколкото разбрах сценаристите са променили края. Какъв е краят на книгата?

Като цяло филма се различава от книгата /мое мнение/ доста много. Историята която разказва авторката си е една обикновена любовна история, която може да се случи на всеки. Нищо по–специално, пак според мен. И поради тази причина, както в живота често се случва, хората се разделят в даден момент. В книгата Шура пак заминава за Париж, където живее до края на живота си, но заминава с капитан на кораб. Сеит лично я качва на кораба и иска обещание от капитана, че ще се грижи за нея и ще я обича. Естествено получава това обещание, и доколкото прецених от книгата човека удържа на думата си. Сеит и Шура никога повече не се срещат, въпреки че в края на живота си тя прави опит да се видят. Мурка също няма против, но Сеит така и не се решава на тази среща.
Като цяло за мен книга и филм доста се разминават. Харесах и двете. Макар да смятам, че ако в Холивуд направят филм по–книгата, щеше да е доста по сполучлив.
Весели празници, мацки!  santa2  madnoel People Santa Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт