доцент вангелова

  • 1 879
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
мами,имам сериозен проблем със очите на детенце.днес ходихме на очен тук в монтана и лекарката ми препоръча да му направя преглед при доцент вангелова от софия,която ще идва тук.
та питанката ми е-чували ли сте за нея,каква специалистка е и най-важното-мога ли да и се доверя.все пак става въпрос за очи.
благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 7 640
тя работи в ИСУЛ, по-тясно е специализирана към очния травматизъм За какво става въпрос при вас?

# 2
  • Мнения: 271
имаме кривогледство и на двете очи,много често конюнктивит и запушен слъзен канал.тя ще трябва да го промие.

# 3
  • Мнения: 7 640
хмм, цза кривогледството ти препоръчвам да се ориентирате към офталмолог, който работи с деца, доста е специфично.

# 4
  • Мнения: 271
ние гривогледството ще го оправяме с нашата лекарка,а вангелова ще трябва да промие слъзния канал

# 5
  • Мнения: 7 640
е вашата защо не може? Промивка или сондиране ще правите?

# 6
  • Мнения: 271
незнам защо.или не може,или иска тази,защото като дойде тук при нея се плаща -20 лв.,а иначе сме с направление.а и ми каза,че това е единствената лекарка в бг,която прави промивки без упойка,защото упойката носи рискове и т.н.

# 7
  • Мнения: 7 640
малко се наемат, вярно е, повечето от старата школа. Едва ли е единствената. Сигурно ли е, че трябва да се прави промивка- трябва й яка сестра да държи детето. Не боли, ама те се плашат.
Не е лош специалист, така или иначе. Пък и ви идва на крака. Ако можеш, заведи го в Детска очна в МА, ако не- действайте на място.
И да кажеш после как е минало- стискам палци!

# 8
  • Мнения: 271
ще кажа непременно как е минало.часът ни е за 25 този месец.благодаря ти за инфото

# 9
  • Мнения: 271
polarfox запизала съм час за доцент алексиева във визус за другия понеделник.посъветвах се тук-там и чух само добри отзиви за нея.ти какво ще кажеш

# 10
  • Мнения: 7 640
дано да е на кеф  Laughing, принципно работи чудесно, но понякога доста претупва. Всъщност, за всеки лекар може да се каже същото, хора са, все пак.
Айде успех и пиши какво е станало Hug

Общи условия

Активация на акаунт