След края на Çalıkuşu и в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие ~ТЕМА 38~

  • 25 191
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
  • Мнения: 5 096
Лите Heart Eyes Hug Hug Hug

Ама ти да не си им казала ,че ако   Бу не вземе Фе ти ще го отмъкнеш Laughing Laughing Laughing Laughing

Ох и на мен ми олекна като се появи.Бях станала  Crazy


Не зная какво питат  ,ама няма значение Wink




Себи  Hug Heart Eyes за плановете за отвличане си мълча  Mr. Green Иначе отдавна да са ми станали на сол средствата за комуникация  hahaha Просто се  шегуват с мен ама е хубаво, че ме приемат с моите мании-БУФ
Mr. Green

Вие установих те ли от къде е  фотото на Ф .Гледам при бонитата се вихри  дискусия. От дома й ли е или от хотел newsm78 newsm78

# 738
  • Мнения: 14 491
  Умно момиче си  ми ти- hahaha Просто се  шегуват с мен ама е хубаво, че ме приемат с моите мании-БУФ
Mr. Green


Според мен е от хотела  newsm78.  Малко ми е семпла мивката и банята за шикозния дизайнерски апартамент на Фе.



Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 22:27 от sebilMM

# 739
  • Мнения: 5 781
От дома й е. Тапетите са същите.

# 740
  • Мнения: 14 491
Лили  Laughing къде ги видя същите тапети  newsm78

И аз ги търсих ама..............


# 741
  • Мнения: 5 096
Аз съм раздвоена  newsm78

Може да не го е преценила  с мивката . Тая верно е от тоя модел - хем си мие зъбите  ,  хем  краката.
 hahaha
Бу явно ще трябва  да купува къща Mr. Green

# 742
  • Мнения: 5 781
Лили  Laughing къде ги видя същите тапети  newsm78

И аз ги търсих ама..............

Игнорирай жълтото-използвала е филтър и сивеят, но иначе са същите фигури, същите цветя


# 743
  • Мнения: 5 781
Аз съм раздвоена  newsm78

Може да не го е преценила  с мивката . Тая верно е от тоя модел - хем си мие зъбите  ,  хем  краката.
 hahaha
Бу явно ще трябва  да купува къща Mr. Green

Лите, мивката е идеална за ръце Laughing Laughing

# 744
  • Мнения: 14 491



   ОК ....Лили, съгласих се с тапетите ,ама.............. човек само ръцете ли си мие hahaha hahaha hahaha
Аз съм раздвоена  newsm78

Може да не го е преценила  с мивката . Тая верно е от тоя модел - хем си мие зъбите  ,  хем  краката.
 hahaha
Бу явно ще трябва  да купува къща Mr. Green

Лите, мивката е идеална за ръце Laughing Laughing

# 745
  • Мнения: 5 781
Не знам какво ви притеснява мивката- аз имам такава в тоалетната newsm78 newsm78 Съвсем достатъчна е Laughing Laughing Laughing Laughing
Фахрие не е снимала банята си- нея не я знаем как изглежда Grinning Grinning

А и тази мивка ми се струва, че не е част и от тоалетната, а по скоро в предверие някакво newsm78


Изобщо не ми е ясно защо е снимала мивката newsm78
БУРАК не снима, че не може, а тоалетната си -  Shocked Shocked може Mr. Green

Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 23:01 от lilitoKoleva

# 746
  • Мнения: 5 096
Щом и дублажа  е свършил  днес значи наистина са си в Истанбул. Явно краткото бягство е било за РД на Бу.
Рускините виждат и мъжки принадлежности на мивката.Аз виждам нещо  черно. Ама какво е идея нямам newsm78
Вероятно несесер  Rolling Eyes
Бу и утре ако не се появи съм сърдита newsm45 smile3511 smile3516

# 747
  • Мнения: 14 491
Лите и аз така я мисля ....да се мият, подмиват ,бръснат до дано Wink Wink Wink но да се появяват.


Както го искат - със селфи , с колажи, монтажи всякак сме готови да ги поемем !

Само все пак Бу да се появи макар и не използвал несесера  на мивката  в Хотела/апартамента..... #Crazy #Crazy #Crazy да гадая къде са. newsm12




Отивам в другата тема Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт