Звездни компромати -226 част

  • 71 213
  • 769
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Sofia
  • Мнения: 26 338
прилича ми на ромската певица Роксана http://static.blife.bg/2294fd1101ef.jpg

# 212
  • Мнения: 2 453
Не ми харесва момичето, не е грозно, но е ...твърде обикновено. Наистина някак крива изглежда горната част на тялото. Пак отбелязвам, гледам само снимки, на екран може и да стои по-добре.

# 213
  • Мнения: X
Не ми харесва момичето, не е грозно, но е ...твърде обикновено. Наистина някак крива изглежда горната част на тялото. Пак отбелязвам, гледам само снимки, на екран може и да стои по-добре.
Не стои добре и на екран, особено по бански тази нестанда̀ртност в горната част на тялото много се набива в очи

# 214
  • Мнения: 2 182
Поредния банален избор за мис.
Сладка муцунка с що годе правилни черти, кестенява коса и кестеняви очи, буклички, опушен грим и лек загар от солариума.
Последните години миските ни са само такива, с изключение на миналогодишната.
Ми мен не ме кефи. Хубавко момиче ама не за тоя конкурс. С нищо няма да я запомня и отлича от останалите. Имам чувството, че тая година избора е колкото да имаме някаква мис.
То е ясно, че няма да се яви на Мис Свят, понеже конкурса мина.. Иначе нашия конкурс беше доста зле..И от към сцена, и от към декори, и от към водещи, и от към облекла на момичетата. Доста смъкнаха нивото.
Имах чувството, че гледам Мис Павликени, не Мис България. Та и победителката идеално се връзва към всичко.

# 215
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
То всеки си има вкус, ама аз и хубавичка не мога да я нарека, аз бях  харесала тази http://1.bp.blogspot.com/-tIfWRblul34/T8igHs7VaaI/AAAAAAAABQE/s3 … 0/83_Page_097.jpg но не зная тя дали дори стигна до конкурса  ooooh!

# 216
# 217
  • София
  • Мнения: 8 103
"Мъжете са боклуци, но не можем без тях" - това е името на първата стихосбирка на Мис Селекон 2013 Джулиана Гани.  Joy Joy

# 218
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Не ми харесва момичето, не е грозно, но е ...твърде обикновено. Наистина някак крива изглежда горната част на тялото. Пак отбелязвам, гледам само снимки, на екран може и да стои по-добре.
+1

Нали знаете, че онази Светлана Василев е организаторка и още не знам каква на Мис Силикон. Един дол дренки са цялата сбирщина, барабар с организаторката си.

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 26 338
не е организаторка,а победителка май беше преди няколко години...Мариана Маринова е откривателката на тези недоразумения...

# 220
  • Мнения: 4 740
Не ми харесва момичето, не е грозно, но е ...твърде обикновено. Наистина някак крива изглежда горната част на тялото. Пак отбелязвам, гледам само снимки, на екран може и да стои по-добре.
+1

Нали знаете, че онази Светлана Василев е организаторка и още не знам каква на Мис Силикон. Един дол дренки са цялата сбирщина, барабар с организаторката си.
Бъркаш се. Мариана Маринова е организаторката на мис Силикон. Ето тази -

# 221
  • Варна
  • Мнения: 10 525
А, прави сте Simple Smile
Че те имат почти еднакви физиономии Simple Smile

# 222
  • Мнения: 4 740
А, прави сте Simple Smile
Че те имат почти еднакви физиономии Simple Smile
Енчев ги прави по калъп  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 10 568
Чета Кобилкина какви ги пише в нета за това как жената трябва да чурулика на мъжа, да не му навира успеха си и т.н., а тя самата е пример за адски амбициозна и успяваща жена.
Някой има ли идея дали цари мир и любов в брака й, или напротив?

# 224
  • Мнения: 1 878
Марчето по Нова показва нагледно как готви!  Whistling
"Моля, следващия път да ми оставите време да си разточа корите, за да не ползвам готови!"
Ще ме умори! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт