цветна бременност

  • 1 868
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте на всички бъдещи майки , така и аз исках да споделям нещо което ме притеснява,значи направих се*к мъжа  си в последния ден на цикъла ми ,без презерватив , мисля че съм бременна имам същите симптоми гадене,болки ниско в корема и в кръста,имам голям апетит всичко ми се иска взех си тест за бременност и ми излезе отрицателен  EFN   NeWS78 но преди два дена ми дойде мензи са ми е много странен ,  понякога става тъмно и понякога става ярко червено и има кафяво  не мога да разбера помогнете ми моля ви дали съм бременна ? благодаря предварително   :в:

# 1
  • Мнения: 390
Тестовете за бременност отчитат и цветна такава. Вероятно не си бременна, но ако толкова се съмняваш направи още един тест с първа сутрешна урина. Принципно при цветната бременност има много слаба менструация, оскъдна и розова на цвят.

# 2
  • Мнения: 2
мойеби много рано сим си направила тест незнам все пак ще ходя на лекар  благодаря Simple Smile

# 3
  • София !
  • Мнения: 1 240
Пусни си кръвен  Peace .

# 4
  • София
  • Мнения: 11 739
Не съществува такова нещо като цветна бременност, има кървене ( зацапване)  по време на бременност което е много, много оскъдно, когато то се засили по време на бременност това е спонтанен аборт.ти си имаш цикъл в момента и се вглеждаш прекалено много в кървенето.

# 5
  • София
  • Мнения: 627
Секс в последния ден на цикъла ?
Твърде малко вероятно да си бременна.

# 6
  • Мнения: 636
Аз п ък нищонера збрах от написан ото !  Mr. Green

Научете се да пишете бе, момичета ! Срам !

Общи условия

Активация на акаунт