Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

USA

Майчета кажете ми моля ви кой витамин не биваше да се приема от бременните- витамин А или витамин Е?
Цитирай
За витамин А съм сигурна, че не трябва да се приема по време на бременността. Може да се приема само като част от комплекса на Матерна, защото е съобразен с факта, че таблетките са за бременни. Виж за витамин Е не мога да ти кажа.
Цитирай

София

Не съм чувала за такова нещо, но мога да препоръчам много интересен сайт с информация за здравословно хранене и разбира се за витамините : http://healthyfood.info.bg/Vitamins.html
Цитирай

USA

Аз всъщност не споменах, че става въпрос за олио за стрии. Понеже си спомням, че с първата бременност ме предупреждаваха да гледам да няма един от двата витамина вътре, а днес като получих поръчката си видях, че в олиото( уж предназначено специално за бременни) има витамин Е. Той си е полезен за кожата по принцип, но не си спомням дали този беше или витамин А, който трябваше да се избягва от бременните.
Благодаря на включилите се момичета.
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Със сигурност - А.
За всеки случай погледнах един БГ Геритамин имам тук, в него има единствено вит. А и Е. Пише да не се приема геритамина от бременни и кърмещи, поради високото съдържание на витамин А. За Е нищо не се споменава, поне в тоя Геритамин, който пак повтарям, е съставен само от вит. А и Е. Ех, че го завързах, ама!  Crazy
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

И аз мисля, че е той, доколкото си спомням от първата бременност Peace
Цитирай

Уелс

вит А
100%
Цитирай

Белгия/София

Със сигурност - А.
За всеки случай погледнах един БГ Геритамин имам тук, в него има единствено вит. А и Е. Пише да не се приема геритамина от бременни и кърмещи, поради високото съдържание на витамин А. За Е нищо не се споменава, поне в тоя Геритамин, който пак повтарям, е съставен само от вит. А и Е. Ех, че го завързах, ама!  Crazy

Ами Геритамин СИ Е само витамин А и Е§

Tandoori,от олиото за мазане едва ли ще стане нещо на плода,не се притеснявай чак толкова. Very Happy
Цитирай
Ако на олиото пише,че е за бременни-няма проблем.Не знам за кое олио става въпрос,аз ползвах това на Икаров(не че ми помогна:)),но си спомням че имаше и едно друго,на което изрично пишеше,че не се препоръчва за бременни.Загеритамина-аз го взимах докато бях бременна 1-2 месеца,но го спрях-не трябва да се взима Very Happy
Цитирай

витамин А
даже ме предупредиха да спра употребата на кремове zа лице и тяло които го съдържат
Цитирай

USA

Ако на олиото пише,че е за бременни-няма проблем.Не знам за кое олио става въпрос,аз ползвах това на Икаров(не че ми помогна:)),но си спомням че имаше и едно друго,на което изрично пишеше,че не се препоръчва за бременни.Загеритамина-аз го взимах докато бях бременна 1-2 месеца,но го спрях-не трябва да се взима Very Happy

Моето е на Bella Mama Belly Oil, ама аз съм в САЩ. С първото и аз ползвах на Икаров.
Цитирай

USA

И аз мисля, че е той, доколкото си спомням от първата бременност Peace

Дидка, ти с какво се мажеш?
Цитирай

В.Търново

Да се вкл. и аз с един въпрос. Правя си вс. седмица маска домашна за косата с вит.А, наистина ли е толково вредно, че малко се притесних от прочетеното. newsm70
Цитирай

Морето

вутамин а така мисля аз де
егжге                			
Цитирай

Белгия/София

Да се вкл. и аз с един въпрос. Правя си вс. седмица маска домашна за косата с вит.А, наистина ли е толково вредно, че малко се притесних от прочетеното. newsm70

Стига,бе,няма страшно... Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора