Над нещата?

  • 8 100
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?

Последна редакция: вт, 20 яну 2015, 21:31 от Редактор*

# 1
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 092
Че не обръща внимание и/или не се занимава с глупости.

# 2
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?

ъъъм..  Crazy

 'Над нещата' е всеки, на който не му пука за правописа  hahaha

# 3
  • Мнения: 235
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?
hahahaнад тези неща съм иначе щях да ти кажа да си провериш правописа,ама няма да го кажа Peace

# 4
  • Мнения: 10 993
опитвам се да бъде винаги над нещата, за да си пазя нервите.

# 5
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Не ми се занимава с глупости и следователно с такива хора Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 371
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?
демонстрация на привидно великодушие.
можеш да си над нещата само при едно условие - че не си пряко засегнат от въпросните неща.

# 7
  • Мнения: 15 204

демонстрация на привидно великодушие.
можеш да си над нещата само при едно условие - че не си пряко засегнат от въпросните неща.

Много добре казано!

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Защитна реакция, поне като реплика за пред хората. не познавам човек, който да е над нещата, които го засягат лично.

# 9
  • Мнения: X
Не му пука, не се впряга, смята за глупости тези конкретни неща.
Често се използва като евфемистично определение с негативен оттенък за мързеливи нихилисти или безпардонни нахалници.

# 10
  • Мнения: 4 418
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?

Когато не ти правят впечатление и не ставаш активен към тях, просто си ги приел нещата, с техните плюсове и минуси.

# 11
  • Мнения: 94
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?
hahahaнад тези неща съм иначе щях да ти кажа да си провериш правописа,ама няма да го кажа Peace

Взе да ми се изяснява вече. Ти определено не си над нещата. Иначе никога нямаве да напивев това.
Не искам да се оправдавам, но ще дам пояснение: не на всияки компютри след натискане  определен клавиш изкача това, което е общоприето (ако изобщо може да си го представиш) .

# 12
  • Мнения: 510
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?
hahahaнад тези неща съм иначе щях да ти кажа да си провериш правописа,ама няма да го кажа Peace

Взе да ми се изяснява вече. Ти определено не си над нещата. Иначе никога нямаве да напивев това.
Не искам да се оправдавам, но ще дам пояснение: не на всияки компютри след натискане  определен клавиш изкача това, което е общоприето (ако изобщо може да си го представиш) .
не можах  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 1 488
Добре де, как може да не сте чували този израз до сега? Да не си на около 10 години?
Относно правописа, ми постарай се де, открии си кой бутон на коя буква отговаря.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо, възможно е! човек не може да е чувал всички изрази. Или поне да ги е чувал, но да не е сигурен какво означават.

Общи условия

Активация на акаунт