Какви общи интереси имате с жена си?

  • 3 080
  • 37
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Сетих се да питам, защото с моят мъж сме навсякъде заедно- и в щуротиите включително...
Всяка неделя ходиме на барбекю с приятели- а понякога и без- и някои от тях не водят жените си, че били досадни.... че защо са семейство тогава  newsm78
Допреди да забременея даже се състезавахме OFF-ROAD, а когато след едно състезание спука гума и не финиширахме и той реши , че не ставам за навигатор, даже се изпокарахме....
Даже и на пазар заедно ходиме, макар че аз карам от 20 години.... щура работа, хем сме си писнали, хем един без друг не можем....  Mr. Green

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 17:49 от pipi67

# 1
  • Мнения: 1 666
Понеже моят мъж няма как да отговори тук, да си кажа аз:
Ама разбира се, как иначе ще сме още заедно!
Даже в течение на времето част от неговите интереси станаха и мои  - ако знаеш само колко съм на вътре във футбола - то тактика, нарушения, трансфери, леле-мале ... Joy Същото важи и за него - част от моите интереси станаха и негови.
Което не пречи да кажа и аз:
.... щура работа, хем сме си писнали, хем един без друг не можем.... Mr. Green
А без някоя караница (обикновено за глупост) от време на време просто не може! Иначе ще е тотална скука!

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 10:28 от els

# 2
Мъже.Това ни е общия интерес.И двамата ги харесваме.

# 3
  • Мнения: 1 153
Half Life i Contra Strike и двамата харесваме тези игри и даже си правим мрежа,тъкато сме с 2 компа Mr. Green

# 4
  • Мнения: 108
if, браво,момиче!  Grinning аз не успях да се науча на CS, макар че съм му била голяма "морална подкрепа" докато играе (даже така се свалихме, аз висях при него докато играят).

ние май сме доста различни... помагаме си и се допълваме много повече, отколкото имаме сходни познания или интереси...но като че ли така ни е по-интересно, а и така научаваме и двамата нови неща един от друг. въпреки това имаме доста сходен мироглед и вкусове, не точно хобита. той ходи на лов, на карти...аз съм ходила за зайци с него, но не бих му се натрапила в ловната дружинка...Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 382
Постоянно спорим,трудна работа сме  Blush

# 6
  • Мнения: 8 505
Много...страшно много...:практикуване на едни и същи спортове,гледане на формула и футбол,запиване с водка или бира...И двамата обичаме скара-той да готви аз да ям Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 760
Май всичките ни интереси са общи. И приятелите. Във всичко сме заедно.

# 8
  • Мнения: 1 393
Едно време всички интереси ни бяхо общи-оказа се,че повечето ни приятели са общи,ходехмена ски и сноуборд,скачахме с бънджи от мостове,абе нямаше нещо,което да не засяга и двамата.Даже и предишните ни гаджета бяха негови и мои познати, а най-добрият му приятел-много добър и на мен,но след сватбата уви всичко се помени и сега като чели общото между нас са само децата и съвмесния живот Wink

# 9
  • Мнения: 7 430
Най-вече пазаруването онлайн Party....иначе имаме си доста сходни интересни, май всичките - каквото аз, това и той  Heart Eyes
Само дето той не влиза в форума на бгмамма Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Май всичките ни интереси са общи. И приятелите. Във всичко сме заедно.

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Понеже моят мъж няма как да отговори тук, да си кажа аз:
Ама разбира се, как иначе ще сме още заедно!
Даже в течение на времето част от неговите интереси станаха и мои  - ако знаеш само колко съм на вътре във футбола - то тактика, нарушения, трансфери, леле-мале ... Joy Същото важи и за него - част от моите интереси станаха и негови.
Което не пречи да кажа и аз:
.... щура работа, хем сме си писнали, хем един без друг не можем.... Mr. Green
А без някоя караница (обикновено за глупост) от време на време просто не може! Иначе ще е тотална скука!

# 12
Ami kakto s vsichko drugo i tuka ima razminavania inache sht enogo skuchno ,primerno a obicham macove angliiski ,koli ,i kakuvli ne oshte sport , a tia obicha filmi poveche da gleda  az sum maniak na pc-ta a tia ne e tala che sichko e kakto triabva Simple Smile
inache shte si izgubi interesa  horata triabva da se razbirat i da se obichat Simple Smile
ei i vsichko e kompromisi ne zabraviaite Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 493
Табла, колела, театър, музика, танци, философия, цветя.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаме, да. Ходим за риба, играем табла. И си гледаме децата.

Общи условия

Активация на акаунт