Искам да се похваля!!!

  • 595
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Посрещнах си кумовете както повелява традицията.
Пълнено пиле - (плънката си я измислих, кайма, ориз и орехи) стана страхотно!
Погача - Хризантемата на Хонда, кума толкова я хареса, че я омете половината Party, Хонда, благодаря ти за рецептата(направих външния кръг с кашкавал, а вътрешния със сирене).
Торта Гараш - кума си пада по сладките неща - много при това, хареса му. Направих я по рецептата на Дивиана, само дето не се справих с рязането на блата с конец и го рязах с нож, съответно блатовете не бяха 4, а само 2 и крема ми дойде много, но пък вкуснооооо
Имаше и салатки и винце!
Много съм доволна Party

# 1
  • Мнения: 694
Браво-искаме снимков материал!!! Laughing

# 2
  • Мнения: 3 861
Ами толкова се бях омотала, че забравих да снимам Embarassed, след това кума така се нахвърли на всичко, че нямаше какво да се снимка Crazy

# 3
  • Мнения: 660
Lilly , браво за ентусиазма ! А колко време ти отне да направиш всичко ? Защото мен напоследък ме е налгнала една умора и едвам се справям даже и с полуфабрикатите  Embarassed , но трябва да се взема в ръце , че ще ме " уволнят " ! Laughing

# 4
  • Мнения: 3 861
От 12.30 на обяд до 17.00-17.30 бях приключила с всичко защото щяха да идват в 18.00, но детето не беше при мен, а при баба си и дядо си, а това е много важно за скоростта с която се справих Wink

Общи условия

Активация на акаунт