за мамите от Пловдив

  • 10 119
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 873
И аз мога да помогна с дрешки.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Много се радвам , че се включват още майки. И се надявам до 01 бройката  да е много голяма.


Милена

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Вчера ходих до Брезовско шосе - има гуменки и маратонки за 4 - 5 лв. може да съберем и да закупим нови за дечицата, но трябва да знаем кои номера. Какво мислете?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ами аз вече казах за списъците които ще направим на срещата с това в кой дом какви деца има и от какво имат нужда и да се види какво ще съберем и тогава вече ще се решава .

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Невена , кутията ти е пълна , а трябва да се разберем за ходенето по-домове тази седмица . Ще можеш ли да се свържеш с мен?
Също нека който има желание да дойде с мен ми се обади.

Милена

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 16:14 от mili.m

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета , още веднъж ще помоля който иска да дойде с мен в "Рада Киркович" нека ми се обади да отидем в сряда сутринта.Благодаря !

Милена

# 81
  • Мнения: 410
Срещата ще е на 01.04.2006г. в градската градина на центъра от 15ч. на катерушките. Ако времето е лошо ще влезем в заведението. Аз като наближи датата отново ще пусна съобщение. Дотогава имате възможност да кажете  и на други мами които непосещават форума , а искат да помагат.

След като им трябват обувки над 7 годишна възраст - това ще рече от №32 до № 37, а малките обувки ще запазим  за дома   срещу   4РПУ   който е  с деца от 0 до 3 годишна възраст.


Последно, на 1 ще се събере кой каквото донесе,
или само за по-големи дечица, до 18г ?

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Аз ще нося всичко, което мога да събера - обувчици, дрешки и играчки.

Мариета мисля, че е добре да се събере каквото имаме, а пък все ще има къде да го занесем.  bouquet

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз ще нося всичко, което мога да събера - обувчици, дрешки и играчки.

Мариета мисля, че е добре да се събере каквото имаме, а пък все ще има къде да го занесем.  bouquet
Точно така . Нека всеки да донесе това което има , а след това нещата ще се пренасочат към домевете в зависимост от това в кой дом какви деца има/на каква възраст и пол/.

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 13:47 от mili.m

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Говорих с дома за временно настаняване в Коматево . Имат нужда и приемат всичко. В четвъртък ще имат събрание и ще направят списък с нещата от първа необходимост, който ще взема и ще го донеса на срещата.Ще помоля Синева да направи същото с дома в Зелениково .
И пак ще помоля който има желание да посещава домовете с мен нека ми се обади.

Милена

# 85
  • Мнения: 88
Мили Мами, остава приблизително седмица и половина до събирането на изработените неща за базара, нека тези които желаят да се включат да побързат а тези които имат готови неща да се свържат с мен! Благодаря ви страхотни сте !

# 86
  • Мнения: 277
Милена, искам да ти пратя отговор на ЛС, обаче кутията ти е пълна.

# 87
  • Мнения: 481
И аз ще се включа с нещичко на срещата на 1.04.
Само искам да попитам за този базар, че нещо не разбрах - какво ще се продава и къде? Мога и там да се включа.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Синева , изтрих си пощата .
Веселина , тава е базар в София на който се продават неща изработени за благотворителност и ние може да участваме като парите ще се върнат при нас . За повече подробности може да погледнеш на страница 3 на тази тема или да се обърнеш към Невена.

# 89
  • Мнения: 88
[color=red]Става въпрос за базар на който ще се продават неща които ние сме направили благотворително , като средствата ще ни помогнат да купим повече памперси или обувчици или нещо което ще помогне, това е идея на софииските мами те се съгласиха да участваме в техния базар, за да ни помогнат да започнем.Всеки който иска да се включи е  добре дошъл!
Нещата могат да бъдат най-различни картички, кухи яйца, бижута, рисувани саксии всичко което ви хрумне оставям на вашето въображение.
Трябва да ги изпратим седмица преди цветница а цветница е на 16,04 ако не се лъжа така че Мили Мами ако желаете да участвате  въпреки краткото време или имате въпроси ми пишете на лични !

п.п могат да бъдат направени и от деца[/color]

Общи условия

Активация на акаунт