Хитринки за всякакъв случай-тема 11

  • 86 786
  • 804
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 13 530
Моля, споделете за хубав препарат за стъкла и прозорци. Имам складиране всякакви препарати и кърпи, но за съжаление хубав ефект не мога да постигна. Все остават следи, какво ли не съм пробвала, то микрофирърни кърпи, гюдерия, вестник, не и не.

# 661
  • Мнения: 600
Моля, споделете за хубав препарат за стъкла и прозорци. Имам складиране всякакви препарати и кърпи, но за съжаление хубав ефект не мога да постигна. Все остават следи, какво ли не съм пробвала, то микрофирърни кърпи, гюдерия, вестник, не и не.

Пробвай с кухненска хартия,аз скоро я преоткрих  Peace

# 662
  • Мнения: 600
Момичета кажете за петна от череши вече третирани с  препарат спот.

# 663
  • Мнения: 2 189
Моля, споделете за хубав препарат за стъкла и прозорци. Имам складиране всякакви препарати и кърпи, но за съжаление хубав ефект не мога да постигна. Все остават следи, какво ли не съм пробвала, то микрофирърни кърпи, гюдерия, вестник, не и не.
Лятна течност за чистачки + кухненска ролка

# 664
  • Мнения: 13 530
Моля, споделете за хубав препарат за стъкла и прозорци. Имам складиране всякакви препарати и кърпи, но за съжаление хубав ефект не мога да постигна. Все остават следи, какво ли не съм пробвала, то микрофирърни кърпи, гюдерия, вестник, не и не.
Лятна течност за чистачки + кухненска ролка
Това не съм пробвала, ще опитам.

# 665
  • Мнения: 471
С амоняк също се чистят хубаво прозорците и огледалата също ...  Wink

# 666
  • Мнения: 13 530
С амоняк също се чистят хубаво прозорците и огледалата също ...  Wink
Пак ли с кухненска хартия?

# 667
  • Мнения: 471
Може с кухненска хартия , може със памучен парцал ....
В шише с пулверизатор от препарат за стъкла наливам амоняк и вода и с памучен парцал или микрофибърна кърпа бърша мебелите , масата ( венге) , плота , кухненските шкафове ..., използвам за почти всичко ....

# 668
  • Мнения: 13 530
Може с кухненска хартия , може със памучен парцал ....
В шише с пулверизатор от препарат за стъкла наливам амоняк и вода и с памучен парцал или микрофибърна кърпа бърша мебелите , масата ( венге) , плота , кухненските шкафове ..., използвам за почти всичко ....
Имам амоняк ще пробвам веднага, а какво е съотношението?

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
А не им ли става нещо на мебелите Thinking

# 670
  • София
  • Мнения: 1 251
Аз с препаратите за прозорци не се оправям. Установих, че най-лесно ги чистя с вода и оцет. Чистя с гюдерия, вестник и микрофибър. Когато с каквото дойде, но май от микрофибъра съм най-доволна.

# 671
  • Мнения: 10 051
Досега на съм чистила прозорци с друго, освен чиста вода и гюдерия.
Веднъж минавам със суха кърпа да обера праха и после с гюдерията с вода.

# 672
  • Мнения: 471
Съотношението го правя на око ... Ароматизирания амоняк , който се продава е доста разреден затова слагам малко вода  .... Примерно на 3 части амоняк , 1 част вода .....
На мебелите им няма нищо , светват и мисля , че събират по малко прах отколкото  ако ги мина само с влажна кърпа ...

# 673
  • Мнения: 3 727
Какъв е този ароматизиран амоняк и от къде се купува? А не е ли задушлив ?
За пръв път чувам за чистене с амоняк.

# 674
  • Мнения: 471
Амоняка е ужасно миризлив и задушлив , но този който се продава по магазините е много разреден и ароматизиран . Не е скъп и го купувам от магазини за перилни и почистващи препарати . Аз го ползвам ежедневно за стъкла,огледала,мебели,ламинат .... Нямам повредени от него мебели ....и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт