Хитринки за всякакъв случай-тема 11

  • 86 793
  • 804
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 719
Тениската е синя, няма как да стане с Тризон. Натърках я със Спот и след 2 часа я оставих във студена вода + още Спот и довечера пак ще я пусна в пералнята.
Дано се оправи, че много ме е яд за нея.

# 766
  • Мнения: 9 991
Тениската е синя, няма как да стане с Тризон. Натърках я със Спот и след 2 часа я оставих във студена вода + още Спот и довечера пак ще я пусна в пералнята.
Дано се оправи, че много ме е яд за нея.


Кръв се пере. Може и вениш да пробваш, накисване в студена вода, също сапуни за петна на денк мит. ..

# 767
  • Мнения: 10 056
Бяла текстилна тъкан, изпрана с петна от кръв на високи градуси, съм третирала успешно с Тризон.


Тризона е белина.
Да, белина е.
Предпочитам Тризон, тъй като се справя по-бързо и по-добре.  Мога да третирам и някои синтетични тъкани с него. Миризмата не е толкова силна и натрапчива и тъканта не пожълтява, а се освежава.
Това е мое мнение.
Според мен разликата между двете е доста голяма.

# 768
  • Мнения: 68 642
Кръв по детските дрехи пера без предварително третиране, с прах ултрасензитив денкмит на ДМ.
Махат се идеално.

# 769
  • Мнения: 2 534
Момичета, а как перете петна от пот/дезодорант по бели дрехи? newsm78

# 770
  • Мнения: 1 831
Момичета, а как перете петна от пот/дезодорант по бели дрехи? newsm78
бяха го обсъждали ,доколкото се сещам имаше някакъв препарат в ДМ за това

# 771
  • Мнения: 68 642
Щом дрехата е бяла - на 60 градуса, с прах за пране за бяло /не течен/, по-длъжка програма Peace

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте, незнам дали в темата се обсъждат подобни неща, извинявам се ако не е подходящо.
Исках да ви попитам дали сте обсъждали някъкав домашен начин за премахване на нежеланото окосмяване. Знам, че имаше някакви рецепти с кислородна вода и разни други. Ще се радвам ако ми помогнете Simple Smile

# 773
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Пак съм аз с дънките. Включвам се, за да кажа, че ги разпънах мокри на закачалка и леко се разпънаха. Ще ги подържа още, може би още ще се отпуснат в талията. Казвам го, защото може да се окаже полезно за някой  Peace

# 774
  • Мнения: 9 991
Момичета, а как перете петна от пот/дезодорант по бели дрехи? newsm78

Препарат за котлен камък и сапун за петна. Пръскаш, като поседи натъркваш със сапуна. Яки, ръкави на ризи и подмишници. Peace

Моля това да се закова не първа страница, че често се пита.

Има подробни перилни пояснения, в темата за праховете.  Peace

# 775
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Здравейте, незнам дали в темата се обсъждат подобни неща, извинявам се ако не е подходящо.
Исках да ви попитам дали сте обсъждали някъкав домашен начин за премахване на нежеланото окосмяване. Знам, че имаше някакви рецепти с кислородна вода и разни други. Ще се радвам ако ми помогнете Simple Smile
С кислородна вода се третират само космите над повърхността на кожата, изсветляват, някои стават чупливи, зависи от косъма по принцип, космите са различни у различните хора. Но всъщност с кислородна вода космите не се премахват, само стават по-малко видими, ако кожата е светла. Ако не е - точно обратен е ефектът.

# 776
  • Мнения: 2 534
Момичета, а как перете петна от пот/дезодорант по бели дрехи? newsm78

Препарат за котлен камък и сапун за петна.

Може ли по-конкретно, имена на препарати? Embarassed

# 777
  • Мнения: 9 991
Момичета, а как перете петна от пот/дезодорант по бели дрехи? newsm78

Препарат за котлен камък и сапун за петна.

Може ли по-конкретно, имена на препарати? Embarassed

Koй да е препарат за котлен камък. Но аз като купувам, вземам или на Медикс Разор, или Полирапид. Сапун на ДМ Денк Мит купувам. Понякога само със сапуна търкам, зависи колко е захабено. И розово съм прала с тези препарати, не избелват. Напръсквам да поседи, после със сапуна го търкам и пера на ръка. После в пералнята. Може и с четка за дрехи да търкаш, защото освен да се разтвори, трябва и механично да се махне.

# 778
  • Мнения: 2 299
За петна от пот наскоро пробвах със спот на перилис върху бяла тениска, оставих препарата за 10мин да действа върху петното, изтърках го на ръка и се изчисти.

# 779
  • Мнения: 3 576
Точно за петна под мишниците на бели дрехи съм изключително доволна от спрея за петна на Лидл в една бяла опаковка.
Оправи ми дори стари тениски, които ги бях отписала!
Сега си взех аналогичен спрей на ДМ - ами не е така добър, стои си пожълтялото....

Общи условия

Активация на акаунт