Боли ме!Дали започва?

  • 4 438
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 391
jkaterina, ама и ти ли не си родила още? newsm78Защо на тия деца така им се мързелува и се очертават преносвания ooooh!

# 61
  • Мнения: 1 440
Ако още не си тръгнала да раждаш,искам да ти пожелая леко да мине всичко!
Най-сладкото бебче да си гушкаш до няколко дни!

# 62
  • Мнения: 4 370
Кама4е, какво става? Похвали се вече! Днес те няма , така че след няколко дни може да очакваме да се похвалиш!

# 63
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тук съм още.Няма бебе няма нищооо.Иде ми вече да smile3511

# 64
  • Мнения: 4 370
Споко, и утре е ден!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 883
И аз още чакам! Днес сутринта, ми беше толкова зле, че си казах ейййй започва се! И започнах да си оправям къщата и багажа. После си полегнах и съм спала около 2 часа и като се сабудих- нищооооо Laughing
Голям майтап, вече за енти път си вадя нещата от чентата, тоя бебешок се забавлява с мен Laughing
P.S. Надявам се да изчака до понеделник!

# 66
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз така вчера ме преряза ПАК и вече си викам това е.Ще званя на моя мъж да си иде.Ама в мивката имаше 2 чинии и си викам да не тръгвам на неоправено и докато се мотах ми мина. ooooh!Та така.Незнам ако почна да преносвам да не е много опасно за детето?Нали там имаше нещо с презрели води и плацента?Незнам. newsm78

# 67
  • Мнения: 515
О-о-о kama4e, започнала си да подреждаш и да чистиш у вас, а ? Hug


Само да не ме разбереш погрешно. Опитвам се да те разведря, сигурно вече нямаш търпение.

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 10:19 от nad

# 68
  • ГО
  • Мнения: 3 955
О-о-о kama4e, започнала си да подреждаш и да чистиш у вас, а ? Hug


Само да не ме разбереш погрешно. Опитвам се да те разведря, сигурно вече нямаш търпение.

Ами то от толкова отдавна съм се приготвила,че май пак стана за чистене. Joy Joy Joy

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Айде и от мен леко раждане и най-красивото бебе на света ти пожелавам!Преносването не е задължително да е опасно за бебето,защото не се знае със сигорност кога е станало оплождането,така че не се притеснявай.Затова са прегледите и записа на тоновете.Аз първия път преносих 14 дни,а втория-8.
Късмет  bouquet

# 70
  • Мнения: 515

Ами то от толкова отдавна съм се приготвила,че май пак стана за чистене. Joy Joy Joy

  Joy Joy

# 71
  • Мнения: 231
Здравейте и от нас, Hug
И аз съм като Камаче,днес ми е термина,но не се очертават контракций сериозни.Аз имам само болки в кръста и нищо повече,но дано да почнат скоро Praynig.
До скоро

# 72
  • Мнения: 3 216
Хайде момичета стискаме ви палци скоро да се гушите с бебоците. Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 4 370
Аз също стискам палци и да се похвалите и тука като настъпи голямото събитие, не само в мартенската тема.

# 74
  • Мнения: 396
Ние с Вивчето,ви стиска ме много силно палци,всичко да мине нормално,безболезнено,ако може  Praynig  и скоро да си видите бебчовците   bouquet .

Общи условия

Активация на акаунт