Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 11

  • 82 980
  • 723
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 274
Момичета, някоя от вас има ли бутон за сваляне на каталога в пдф формат? При мен няма. И да, консултант съм.
До този каталог винаги можеше да се свалят каталозите в пдф формат.
Нямам такъв бутон и при каталог 8.

Явно с новия сайт, когато и да излезе, много неща почват да не работят в настоящия  newsm78

# 271
  • Мнения: 60
Как върви кампанията момичета на К7  споделете продукт от които сте доволни.  Grinning

# 272
  • Мнения: 805
Не дават вече да се сваля Grinning
Някой ако иска да ми даде мейл адреса си да пробвам да му изпратя...

# 273
  • Мнения: 149
Момичета, пробвахте ли захарните лакове за нокти. Аз купих всичките 5 цвята. Лакирах се и като реших да го махна голямо търкане падна, много трудно се изчиства.  Wink

# 274
  • Мнения: 60
Здравейте,
какво става никой не пише, няма ли раздвижване поръчки , отзиви. Аз вчера си взех поръчката от К7, пробвам шейка с вкус на ягода харесва ми. Дали ще има ефект да засища не знам пих веднаж от сутринта. Зелената торбичка ми беше безплатна, явно е нещо ново до сега струваше 0,25ст. Май ще пускам и втора. При вас как са нещата.  bowuu Simple Smile Grinning Heart Eyes

# 275
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз си взех едната поръчка от К07. Утре ще взема втората. От нещата, които поръчах за себе си, за пръв път ползвам нощния крем Екобюти и след 2 вечери мога да кажа, че определено НЕ е подходящ за мазна кожа.
А, преди време питах в темата за матиращата пудра Very me. Получих лоши отзиви, но въпреки това я поръчах. Чак сега и дойде реда да я ползвам и мога да кажа, че не е по-лоша от матиращата компактна  Peace

# 276
  • Мнения: 6 992
Момичета, пробвахте ли захарните лакове за нокти. Аз купих всичките 5 цвята. Лакирах се и като реших да го махна голямо търкане падна, много трудно се изчиства.  Wink
И аз ги взех (всичките  Joy), но не съм имала проблем с чистенето. Понеже не обръщам особено внимание и си ходя дълго с кофти лак, виждам, че след 3-4 дни почна да си пада сам, без търкане даже.  Mr. Green Ама като се замисля, аз имах основа отдолу, може би затова нямах проблем да го сваля като ми писна да ходя с грозен лак.  newsm78 Обаче всичките цветове много ми харесват Simple Smile)

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
И аз нямам проблем с триенето. Задържам за около минута памука и лака пада от раз. Лилавият иска 3 слоя за пълно покритие и е малко рядък, но зеленият на 2 е идеален и много ми харесва. Heart Eyes

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2015/05/oriflame-ver … -nail-purple.html
http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2015/05/oriflame-ver … r-nail-green.html

А случайно се регистрирах в игра във фейсбук или нещо подобно, организирано от Орифлейм за новия фдт на Джордани и в понеделник цъфна куриер с пратка. Без да получа мейл, без да звъннат, а мислех че няма да има полза от това "записване". Така де - приятно се изненадах. Днес съм с него, доволна съм. Изравнява тена, сложих малко количество, защото не исках плътно покритие и до момента е бетон. А времето вече е топло и обикновено ми се размива на места. Без пудра обаче не става. Задължително матиране, иначе лицето ви лъщи. Според мен за момичета с мазна кожа няма да е подходящ. Peace

# 278
  • Мнения: 6 992
И аз нямам проблем с триенето. Задържам за около минута памука и лака пада от раз. Лилавият иска 3 слоя за пълно покритие и е малко рядък, но зеленият на 2 е идеален и много ми харесва. Heart Eyes

Съвпада напълно с моя опит за същите два цвята, другите още не съм ги слагала.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Каква е цената на тези лакове?

# 280
  • Мнения: 6 992
4,90 клиент в каталога, намалени са, редовната е 8,90. Не помня колко ми излязоха на консултантска цена.

# 281
  • Мнения: 83
Момичета, някоя от вас има ли бутон за сваляне на каталога в пдф формат? При мен няма. И да, консултант съм.
До този каталог винаги можеше да се свалят каталозите в пдф формат.
Нямам такъв бутон и при каталог 8.

Явно с новия сайт, когато и да излезе, много неща почват да не работят в настоящия  newsm78

dessy2008 за каталога вече наистина няма бутон за pdf. Не знам каква е причината, казала съм в офиса, но не знам дали ще го оправят.

Относно отзиви за каталог 7 - вчера ми дойде ФДТ на GG + плоската четка. Също така си взех и 2 лака от новите на GG. Всичките продукти ги бях пробвала преди това и знаех, че ще ми харесат Simple Smile Лаковете са по-скъпички, но пък си заслужава. Съхнат бързо, имат блясък и на мен ми издържат дълго Simple Smile Ще взема да им направя ревю със снимки в блога на 2та ми цвята, че много им се кефя Simple Smile

Друго, което си звех е от серията мед и мляко - течния сапун и крем душа - любими са ми. Много са подходящи за хора със суха и проблемна кожа.

Вие възползвате ли се от Клуб 150? Simple Smile

# 282
  • Мнения: 553
И аз не мога да го сваля в ПДФ формат...Много са смотани : (

# 283
  • София
  • Мнения: 274
И аз нямам проблем с триенето. Задържам за около минута памука и лака пада от раз. Лилавият иска 3 слоя за пълно покритие и е малко рядък, но зеленият на 2 е идеален и много ми харесва. Heart Eyes

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2015/05/oriflame-ver … -nail-purple.html
http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2015/05/oriflame-ver … r-nail-green.html


Много ми харесва лилавия цвят! Ще си поръчам и аз! Simple Smile

# 284
  • Мнения: 60
А какво ще кажете за очилата много са готини.

Общи условия

Активация на акаунт