Колко ефикасна е фотоепилация на горна устна?!

  • 1 890
  • 8
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Интересува ме дали някой е успял с процедури фотоепилация за махне трайно косъмчетата от горна устна? Как, колко и къде?

Ето малко подробности, които ме накараха да питам за това:

Миналата година ходих всеки месец 6-7 пъти на такива процедури. Първоначално ми казаха, че са необходими 10 такива.
Спазвах инструкциите (мажех с крем против слънце 50 фактор, махах косъмчетата с пинсета след 7-мия ден. Косъмчетата не падаха сами, както ми казаха предварително).

Аха, ходех при един дерматолог, с който се консултираме цялото семейство от години (работи и козметични процедури) и т.н.

И накрая се отказах, защото видимо нямаше никакъв ефект. След като махах всички косъмчете с пинсета (боли жестоко  Tired Face), след 15 дни - все едно нищо не съм правила.

# 1
  • Мнения: 155
здрасти
В кой салон си ходила?

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В 2 центъра, но това няма особено значение. Знам, че има значение и апарата, и честотата на светлината и т.н.

По-скоро ме интересува дали с такава процедура някой е имал успех да се отърве
от мустаките.

# 3
  • Мнения: 18 542
Аз имам, но моите са светли...май не става с фото? Лазерната подходяща ли е и по кое време е хубаво да се направи?

# 4
  • Мнения: 952
ама ти защо си ги скубала? аз доколкото знам не се скубят по време на такива процедури, нито при фото нито при лазера. Аз ще почвам фотоепилация но на слабини и ми казаха, че само с бръснене или от депилатоарите трябва да се махат космите до следващата процедура. Да не би заради това да няма ефект  newsm78










# 5
  • Мнения: 2 922
При сестра ми нямаше ефект  Naughty
Ходи на колкото трябваше там процедури и няма промяна.
 

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
ама ти защо си ги скубала? аз доколкото знам не се скубят по време на такива процедури, нито при фото нито при лазера. newsm78

За лазерна епилация- незнам!

За фото- лекарката ми каза какво да се прави, вкл. и да се махат с пинсета ако не паднат сами 7-10 дни след всяка процедура









# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
ама ти защо си ги скубала? аз доколкото знам не се скубят по време на такива процедури, нито при фото нито при лазера. Аз ще почвам фотоепилация но на слабини и ми казаха, че само с бръснене или от депилатоарите трябва да се махат космите до следващата процедура. Да не би заради това да няма ефект  newsm78


Логично е! Като се  изскубе косъма с фоликула върху какво ще действа лазера? Образува се нов.

# 8
  • Мнения: 6 848
и ми казаха, че само с бръснене или от депилатоарите трябва да се махат космите до следващата процедура.
И аз така знам, само с бръснене трябва да се махат космите. Аз ходя за подмишниците на фотоепилация, определено са намалели космите, но от 2-3 месеца не съм ходила вече, голям мързел ме е хванал.

Общи условия

Активация на акаунт