Име за момиче кръстено на мъж

  • 5 393
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
Емили...

# 16
  • Мнения: 725
Не знам как Емили си личи, че е от Милен  newsm78

# 17
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
Милена, Смилена

# 18
# 19
  • Мнения: 1 196
Не знам как Емили си личи, че е от Милен  newsm78
Е  /МИЛ - от Милен/И  - Емили  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 795
Мила и Малена ми харесват Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 902
Смилена, познавам такава - само на галено е малко трудно.

# 22
  • Мнения: 6 833
Ако ми кажат, че Емили е кръстена на някого, бих си помислила за Емил, не и за Милен.  Peace

Общо взето освен Милена, за другите трябва да се замислиш, че имат общо с Милен. Щом целта е да си личи, това е най-удачния вариант.

# 23
  • Мнения: 2 807
Милена
Мила
Миленита
Миления

# 24
  • Мнения: 17
Проблемът е че и мъжа ми и баща ми (Милен) не харесват измислените/нестандартните имена. Баща ми по принцип не иска да кръщаваме дете на него, но пък аз искам и съм си го наумила от дете. Та ще го направя.
Отделно обаче съм много претенциозна, което ми скъсява избора. А името Милена, колкото и нелогично да звучи #Crazy ми звучи като коренно друго име. Просто сама не правя никаква връзка между Милен и Милена, не знам защо, вероятно защото имам близки хора и с двете имена и твърде много ги асоциирам.

За Миления не се бях сещала, благодаря за предложението. Миглена също ми хареса.

# 25
  • Мнения: 17
И още едно имам, което обаче предполагам, че пак ще отпадне - е Рилена. Майка ми започва с Р и ще е комбинация от двамата. Пък, честно, аз си харесвам измислените имена  Blush

# 26
  • София
  • Мнения: 44 037
Милен и Миглена нямат нищо общо, значи Мила наистина както някой писа има връзка наистина с Милен и Милена и може да се приеме спокойно, че наистина е кръстено детето на Милен.
За Милена, както и да го приемаш, си е женския вариант на Милен и  ще е най- свързано и логично, че е кръстено на него.
Миления ми е точно измислено и изсмукано от пръстите име.

# 27
  • Мнения: 2 807
Познавам 2 жени с името Милена - и двете са страхотни.

На Миглена не знам как ще е галеното.

Рилена никога не съм чувала. Наистина си е измислено име. Мъжа ти харесва ли го?

# 28
  • Мнения: 1 196
На Ми/еглена галеното име е Меги, което е мн. сладко...  Simple Smile Simple Smile

# 29
  • Мнения: 17
Не, даже не съм си правила труда да му го кажа, защото априори е аут Grinning
А иначе съм съгласна за Мила и Милена, просто казвам аз как го приемам.

Общи условия

Активация на акаунт