Спирала за мигли - 10 тема

  • 71 445
  • 726
  •   1
Отговори

Анкета

Ползвате ли цветни спирали?

Опции:

# 720
  • Мнения: 3 096
Вежди не реша, та най-вероятно отива в кофата тази спирала Confused

Songes, зависи какъв ефект търсиш. Ако искаш почти да не се вижда, сигурно е ОК Алверде-то. Аз предпочитам да личи, че имам спирала, защото нося обичайно грим, който не е абсолютно нюд, плюс черен молив. Иначе миглите ми са и дълги, и много меки, но това не им помогна да се разберат с толкова "натурална" спирала.

Но твоите мигли са тъмни. Тази спирала няма какво друго да им направи, освен да ги слепи. Плюс това е био, не дава силна фиксация и цвят, и почти нищо, което обикновено се очаква от една спирала.
Аз искам от време на време да се виждат миглите ми с просто око, затова кафява и естествена спирала е точно това, което ми трябва - нищо повече.

# 721
  • Мнения: 7 519
При мен Мейбълин-ската спирала се сваля по-трудно в сравнение с Ле волюм на Шанел например, с един и същ дегримьор Confused
Явно дегримьора ти не е хубав. Спиралата не Мейбелин ми е водоустойчива и я свалям по-лесно от Волюм.  

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
В момента ползвам на Биотен, може и ти да си права Confused

# 723
  • Мнения: 100


Тази мирише на какао  Flutter Crazy Още я тествам, но е с фантастична четка (особено, за който, като мен страда за Мастерпийс на Макс Фактор) и много приятен туш. Страхотна е засега, но не смея да я хваля много, че ми е нова..

Аз я имам, но в лилавата опаковка. Харесва ми и на мен, разделя много добре, консистенцията на туша е нито прекалено течна, нито суха. Позволява напластяване, без да се натрупва на буци. Наистина напомня за Мастерпийс - (преди да им падне тотално качеството на Макс Фактор).

# 724
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 405
OnDiNe, добре ти стои спиралата  Grinning Очите ти са очарователни  Heart Eyes И миглите ти са в абсолютен синхрон - придават нещо котешко, магнетично, секси привлекателно..  Peace

Сподели, моля, как се държи спиралата при почистване!

Не се заблуждавайте - това е, защото съм снимала легнала  Laughing И съм сложила филтър, за да не видите следите от динамичното ми ежедневие - червенини, бръчки и т.н. Но мерси за комплиментите, много сте мили!  bouquet

Относно свалянето, имам навика да се "разгримирам" под душа с измивни гелове, пилинги, флуиди. Затова не мога да кажа дали лесно или трудно се сваля. Ако се разгримирам с тоник или двуфазен тези дни, ще пиша отделно. По начинът, по който втвърдява миглите ми като лак, залагам на трудно сваляне.

# 725
# 726
  • Мнения: 35 891
Скрит текст:
Оглеждах днес спиралите на Алверде, чудех се за зелената най-вече, но в крайна сметка нищо не купих. Имам от тях една хубава и една не съвсем, та не можах да се реша, нищо, че са евтини.
на алвереде не съм попадала на хубава спирала
нищо не правят освен да дадат лек цвят
Ехх, да беше писала вчера, щях да си спестя поредното спирално разочарование Confused.

съжалявам, просто не съм прочела поста ти по-рано  Peace

Общи условия

Активация на акаунт