Продукти на GNC

  • 5 895
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Нека в тази тема споделим мнения и опит от ползването на продуктите на GNC.

# 1
  • Мнения: 3 118
Въобще не съм впечатлена.
Ненужно скъпи са - дори с 20тте% отстъпка от 1во до 7мо число на месеца. В качествено отношение имам наблюдения над продуктa за стави TRIFLEX - преди съм го купувала и не знам защо се излъгах сега пак да го взема. Останах разочарована, че тея огромни хапове трябва да се приемат три пъти на ден, за да се достигне препоръчителната дневна доза.
60 капсули, които стигат за 20 дни на цена 31-32 лв след намалението закупих от аптеката преди два дни.
В Амазон човек може да си купи същия продукт с четири пъти по-голямо количество за 60-тина лева.

Съдържанието в три капсули на
Глюкозамин хидрохлорид                                             1500 mg  
Хондроитин сулфат, Натрий                                         1200 mg    
МСМ(метилсулфонилметан)                                         900 mg    е ОК.

Хиалуронова киселина                                                   5  mg    - съдържанието е направо смешно, при положение, че добавките с хиалуронова киселина съдържат около 100 мг дневна доза.
Резултат - липса на каквото и да е подобрение.

Последна редакция: вт, 06 яну 2015, 09:46 от Пит

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз обърнах внимание на марката, след като известно време пих фолиевата киселина. Установих, че има ефект при мигрената, която имам. След като свърши, пих още 2-3 вида фолиева киселина, но нямаше същия резултат, да не казвам никакъв.

В момента пия от лецитина, който ми действа добре на леките епилептични пристъпи, които имам.

Всеки може да види цените и да си прецени устройват ли го или не и от къде да си купи продуктите. Интересува ме има ли отзиви за качеството на тази марка и ако да - от кой продукт и за какво е ползван.

А този TRIFLEX, приеман ли е поне 3 месеца, за да разбереш има ли ефект?

# 3
  • Мнения: 3 118
Аз обърнах внимание на марката, след като известно време пих фолиевата киселина. Установих, че има ефект при мигрената, която имам. След като свърши, пих още 2-3 вида фолиева киселина, но нямаше същия резултат, да не казвам никакъв.

В момента пия от лецитина, който ми действа добре на леките епилептични пристъпи, които имам.

Всеки може да види цените и да си прецени устройват ли го или не и от къде да си купи продуктите. Интересува ме има ли отзиви за качеството на тази марка и ако да - от кой продукт и за какво е ползван.

А този TRIFLEX, приеман ли е поне 3 месеца, за да разбереш има ли ефект?

Радвам се, че за нещо тази марка ти е помогнала.

В първият ти пост искаш мнения и опит. Моето мнение и опит изразих съвсем ясно. Нямам никаво желание да стигаме в полемики дали всеки можел да види цените и да си преценял.
То всеки също може и да си го купи и да си прецени дали има желания ефект без да търси чуждо мнение.

Цената е много важен фактор - втория след качеството. Моето впечатление е, че в България цените на много от хранителните добавки на световно известни марки са двойни и тройни (от тези в чужбина - по аптеки или по интернет). Пример: NOW, NATURE'S WAY и други. Явно и схемата с GNC е същата.

Като гледам обаче количеството на отговорите, хората или не искат да пишат мнения (което е малко вероятно) или просто не са си купували GNC (познай защо) и нямат впечатления. А марката със сигурност повече от година е в аптечната мрежа.

Общи условия

Активация на акаунт