След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.42

  • 19 286
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33 392


Резюме:
 
Скрит текст:
Зейнеп е  момиче, което живее с майка си на село, там те водят скромен  и спокоен живот. За съжaление , обаче нещата не вървят добре и Демет губи всичко, дори и шивашкото си ателие. Междувременно Жале, нейна приятелка от детството й подава в ръка, в този труден момент. Тя е директор  на един от най-престижните колежи в Истанбул - Колеж Сайер. Въпреки, че Зейнеп не желае да се мести в големия град, по настояване на майка си, която иска дъщеря й да се изучи и прави планове  за нея, заминават за Истанбул. Но всъщност, Жале има други намерения. Тя крие тайна, която може да обърне живота на всички с главата надолу. Зейнеп е млада, инатлива,безмилостна и щура. Още от първият ден, тя си навлича проблеми на главата, като влиза в конфликт  с най-непокорното момче в училището - Керем и стават врагове. Керем, винаги е правил каквото си поиска, разглезен е и използва фамилията си пред всички в училището.  Единственият, който му се противопоставя  и опълчва е Зейнеп. След като вижда какво причинява Керем  на Зейнеп, най-добрият му приятел – Баръш, с който е израснал от детството си и го чувства като брат, й  подава ръка. Зейнеп е привлечена от него и милото му държание. Но в същото време пък, Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището - Мелис. Тя е дъщеря на учителят по физическо - Джихан. И за съжаление много влюбена  в Керем. Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището, майка й  започва работа в модната къща на сестрата на Жале – Мелда.  Там тя има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Руя Ишсчилери и Дениз Даргъ
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :





Преводи на епизодите от екипа на BG-MAMMA TEAM

     
#!F9pHyahR!Ow61KSJYoDaOg12XZfIHMlrvKZRU5nNRoxXT6-sYz6I
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">Епизод 38














Kerem Bürsin-Керем Бюрсин


Керем Бюрсин е роден на 04.06.1987 година в град Истанбул - Турция. Още от дете заедно със семейството си живее в различни държави. На 12 години заедно със семейството си се установява в Тексас. Завършва Маркетинг и Реклама в Колeжа Емерсън в Бостън. Работи като шофьор в Л.А. Взима участие в няколко американски филма. През 2013 година се връща в Турция и веднага бива забелязан от режисьора Алтан Дюнмез, който му предлага главната роля на Керем Сайер в новия си проект "В очакване на слънцето" където си партнира с Ханде Доандемир. Сериала постига грандиозен успех и Керем е поканен от режисьора Чаан Ърмак да се снима в новия му филм Unutursam Fısılda където играе ролята на Ерхан. Във филма Керем си партнира с Мехмет Гюснюр и Фарах Зейнеп Абдулах. След края на сериала през 2014 година Керем Бюрсин получава предложение да се снима и в нов сериал Şeref Meselesi където ще си партнира с Ясемин Ален и Шюкрю Йозйълдъз. Режисьор на сериала ще е отново Алтан Дюнмез, а сценарият ще е на Елиф Усман.


Филмография:
Rozar Man - Macalester
Thursday - Grauss
Strawberry Melancholy
The Architect - Craig
Killian - Lennox
Wendigo - Andy
Sharktopus - Andy
Palace of the Damned - Adam
Unutursam Fısılda - Erhan

Сериали:
Güneşi Beklerken  - Kerem Sayer/Gunes Sayer
Şeref Meselesi - Tamer

Hande Doğandemir - Ханде Доандемир



Ханде Доандемир е родена на 22.11.1985 година в град Анкара. Ханде е актриса, оператор и социолог. Красавицата има участие и в реклама заедно с известния турски актьор Нежат Ишлер за Етти. Завършва социология в Анкраския университет. Ханде взима участие в множество сериали, но нейния най-голям успех е ролята на Зейнеп Йълмаз в сериала В очакване на слънцето където си партнира с Керем Бюрсин.

Сериали:
Güneşi Beklerken - Zeynep Yılmaz
Şubat - Elem
Leyla ile Mecnun - Şans
Böyle bitmesin - Ceylan
İbreti Ailem - Ipek
Sen De gitme - Aslı
Keskin Bıçak - Aslı
Kahramanlar - Zeynep





Тема 120 Тема 121 Тема 122 Тема 123 Тема 124
Тема 125 Тема 126 Тема 127 Тема 127.1 Тема 127.2   Тема 127.3
Тема 127.4 Тема 127.5 Тема 127.6 Тема 127.7 Тема 127.8 Тема 127.9 Тема 127.10 Тема 127.11 Тема 127.12Тема 127.13Тема 127.14
Тема 127.15 Тема 127.16 Тема 127.17 Тема 127.18 Тема 127.19 
Тема 127.20 Тема 127.21 Тема 127.22  Тема 127.23 Тема 127.24
Тема 127.25 Тема 127.26 Тема 127.27 Тема 127.28 Тема 127.29
Тема 127.30 Тема 127.31  Тема 127.32 Тема 127.33 Тема 127.34
Тема 127.35 Тема 127.36 Тема 127.37 Тема 127.38 Тема 127.39 
Тема 127.40 Тема 127.41







Добре дошли и приятни минути в Институт по инфекциозни и заразни болести  ХанКер.

# 1
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Тери   bouquet

# 2
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Тери  Hug за новото отделение

# 3
  • Мнения: 7 162
Записче  Mr. Green Тери,благодаря,че се грижиш за нас  Hug   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 788
Благодаря за  темата    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, не смогнах в старата тема, да се разпиша в новата поне
Честит имен ден на всички именници, със здраве да си носят имената и весел празник !
Много ми хареса Кирето с бебето, мнооого му отива детенце в ръцете, много трогателно, докарал е и погледа, поне на снимка, че не съм изгледала фрагмана още, че и серията де .....
Ирче, аз си помислих същото, че ще има заигравка между черната и Кирчо, не че нещо има намеци за това, но не зная защо си го помислих .......В статията, че ашк битти за тримата от сета, като причина се изтъква и за тримата, че са заети на сета и не могат да отделят внимание и време на половинките си, нещо от сорта...Брех какъв сериал излезе това ШМ, връзкоубиец  Mr. Green

Тери, мерси за темата  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: X
Мамата ми разказва играта  #Cussing out
Днес е премиерата на филма на Ханде, да й пожелаем успех ! Нали за днес е планувана галата в Акмеркез

# 7
  • Мнения: X
Откривам залагането .....според мен Ханде ще е барната в черно, и определено ще изглежда главозамайващо, мисля, че Оки няма да бъде там

# 8
  • Мнения: X
За втората серия на Раджон :

Задаваме въпросите днес, но отговорите им винаги са скрити в миналото ....

# 9
  • Мнения: X
Някой беше питал какво одначава раджон, сега проверих, та се превежда като - път, начин, метод..а това на английски
Скрит текст:
(en) The accepted way of doing sth.
(en) Radar responder beacon.
(en) Transponder for interrogation by a primary radar.
(en) Method.
(en) Procedure.
(en) Showing off.
(en) Swagger.
(en) Beacon giving characteristic signal when triggered by a vessel's radar set.
(en) Device that, on receiving radar signals, transmits coded signals in response to help navigators determine their position.
това някой да го преведе обаче.
По мое разбиране, думата се ползва нещо като характерен стил, поведение, неписан и утвърден закон на подземния свят ......

# 10
  • Мнения: X
Снимали в ресторант "Хубав/красив Истанбул"



Галата на филма щяла да се предава по NTV

# 11
  • Мнения: X
Момичета напускам ви  Hug Hug Hug Hug Hug
Нали ви казах, че ми се падна работа от новогодишните късмети, личи си сигурно

# 12
  • Мнения: 16 938
Запис в новата прекрасна тема. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


# 13
  • Мнения: 13 725
Тери Благодаря

# 14
  • София
  • Мнения: 9 290
Теро  Hug Hug Hug


Гале все забравям да те питам, от кой филм/сериал ти е подписа. Този ми прилича на главния от Arrow ама не съм сигурна защото още не съм го гледала.

Общи условия

Активация на акаунт