ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 52 975
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Срочни оценки до 4кл. включително нямат, имат само годишни.

А след това - срочни оценки има само по предметите, по които имат по повече от 1 час седмично. Peace

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Сиси, благодаря за темата.

Мен пък хич не ме вълнуват тези оценки. Тестовете при сина ми са с точково оценяване, отнемат се стотни за грешки, ама дали грешката е фундаментална или незначителна, все тая. Така се изкарват едни нереални петици и шестици, включително и от него. За това преглеждаме всеки тест и коментираме грешките и важните неща за научаване.   

# 17
  • София
  • Мнения: 6 971
Сиси, благодаря за темата.

Синът ми пък вчера ме изненада като ми каза, че класната им обяснила, че вторият срок ще имат два часа седмично Човек и общество. Този срок също имат два часа седмично и мислех, че вторият ще имат един. Дали е възможно по преценка на учителя, да се увеличат часовете по даден предмет?

# 18
  • Мнения: 838
Привет в новата тема!   bouquet

Здрава, успешна и щастлива 2015 година на всички ни!
Много бързо свърши ваканцията. Прекарахме я на планина и хич не ми се прибираше в мразовитата и мрачна София, но няма начин. Гледам, че следващата почивка ще е в края на януари - четири дни междусрочна ваканция  Flutter
И при нас напасването на режима е основният проблем. Свикна младежът да ляга много късно и ранното ставане му е мишън импосибъл.

Да споделите някакви бабини илачи за укрепване на имунитета? Февруари месец традиционно го изкарваме целокупно в болести, та да се опитам да взема някакви мерки от рано.

# 19
  • Мнения: 9 467
Благодаря за новата тема!  bouquet

Честити именни дни на всички именници! Да са здрави и щастливи! Hug


Да споделите някакви бабини илачи за укрепване на имунитета? Февруари месец традиционно го изкарваме целокупно в болести, та да се опитам да взема някакви мерки от рано.

Мед+лимон+орехи; пчелен прашец, клеева т-ра; сребърна вода; вит.Д;

# 20
  • Мнения: 11 816
И езиковите гимназии с прием от 5-ти клас! Да видим дали ще стане, че нас ще ни касае! Аз съм много ЗА! Peace

Да ви питам за химиклаки с невидимо мастило, преди време се коментираха в темата, където се сетя търся и все не намирам. Ако сте виждали някъде на място, ако не ще поръчам вече..

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 08:54 от Сиси ♥♥

# 21
  • Мнения: 1 723
И езиковите гимназии с прием от 5-ти клас! Да видим дали ще стане, че нас ни ще ни касае! Аз съм много ЗА! Peace
[/b]
Да ви питам за химиклаки с невидимо мастило, преди време се коментираха в темата, където се сетя търся и все не намирам. Ако сте виждали някъде на място, ако не ще поръчам вече..

И аз съм "За", искам едно нещо поне да не го мислим вече!!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 11 658
И езиковите гимназии с прием от 5-ти клас! Да видим дали ще стане, че нас ще ни касае! Аз съм много ЗА! Peace

Да ви питам за химиклаки с невидимо мастило, преди време се коментираха в темата, където се сетя търся и все не намирам. Ако сте виждали някъде на място, ако не ще поръчам вече..

Интересно по какъв начин ще се осъществява подборът за езиковите гимназии?

# 23
  • Мнения: 11 816
И аз това се чудех и още много неща се чудя как ще се случат на практика, но пък има време и ако успеят още тази есен да го въведат, няма нашият випуск да са опитните зайчета. Аз ще следя в детайли развитието, защото мислех да местя дъщеря ми в друго училище дори още от 4 клас и там да остане до 7-ми, но в този случай може да преосмислим нещата..

# 24
  • София
  • Мнения: 6 085
 Hug  Изпуснала съм ви, но се връщам всичко да прочета.

# 25
  • Мнения: 1 915
Моето дете изкара първия си вирус за годината. Размина й се само с температура едно денонощие и после я оставих още 2 дни да почива.
Аз й купих витамини , някакви канадски на Джеймисън и ще й давам сутрин за подсилване на имунитета. Доста често сутрин правим някакъв чай с мед и хапва доста мандарини и киви.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Моята от есента е твърде често със сополи.Два пъти излизах в болнични ,че и температура вдигна.От първия ден на ваканцията пак текна носа,та цялата ваканция с кърпички и червен нос. ooooh!Давам клеева тинктура,пием чайове,яде плодове.........

# 27
  • Мнения: 1 181
А на моя не му тече носа, а е почти постоянно запушен. Какво ли не пробваме за до накараме да текне ама нъцки. Че от миналата пролет от както направи синузит много се притеснявам да не повтори. Иначе и ние сме с клеева тинктура и сребърна вода.

# 28
  • Мнения: 2 494
Есента направихме един курс 45 дни със сироп от бъз, после от ноември давам Имунобор кидс капсулите (на него по 1, на нея сутрин и вечер) поне са изцяло естествен продукт (бетаглюкани и ехинацея), оттогава сме по-добре, пупу. Тя имаше хрема миналия месец, после доста кашляше, но вече е добре. Малкия е отсъствал само 2 пъти за по 1 седмица от градина, а е с астма, но и там горе долу сме овладели нещата. Отдавам го на тези капсули. Също давам чай с мед, всеки ден; ако някой леко тръгне да се разболява правя мед с канела и джинджифил по няколко пъти на ден и лимон със сода също.  Peace Hug Гледам химия да не давам, освен, ако не се наложи разбира се, АБ последно тя пи пролетта и то защото ушите се възпалиха, а той миналата зима януари-беше с гнойна ангина, това беше точно преди да почнем имунобора.  Grinning
Много е важно правилното хранене и движение, също и закаляване  Peace

За езиковите гимназии съм за с две ръце, но тепърва ще става ясно кой какво  bowuu

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 14:18 от megan@

# 29
  • Мнения: 1 915
Да ви питам за химиклаки с невидимо мастило, преди време се коментираха в темата, където се сетя търся и все не намирам. Ако сте виждали някъде на място, ако не ще поръчам вече..
В една книжарница край офиса ги има, пробвала ли си в квартала?

Общи условия

Активация на акаунт