С какво се мазахте след раждането???

  • 3 112
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 871
Аз от шестия месец се мажа с мас и за сега съм много доволна. Но се чудя за 9 месеца кожата се разтяга постепенно, а след раждането, трябва да се прибере по бързо. Дали не трябва да си взема нещо по-силно?
   newsm78Мислех си за крема на Mustela за след раждане.
Вие от кое сте най-доволни и има ли въобще значение? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 10 285
Маста ми звучи доста гадничко  Sick
Аз оставих кожата да се прибере сама, и на нея и трябва време да се възстанови след раждането... почнах да се мажа със стягащи кремчета май около 6м. след като родих  newsm78

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 22:43 от nad_tab

# 2
  • Мнения: 3 537
С нищо не съм се мазала честно казано.Но е хубаво със стягащи кремове и лосиони.

# 3
  • Мнения: 10 758
С нищо не съм се мазала честно казано.Но е хубаво със стягащи кремове и лосиони.
И аз не съм се мазала с нищо.Все не ми остава време.Гледам бързо да излезна от банята, (защото все някое от децата писка) и се обличам  набързо.

# 4
  • Мнения: 1 059
С нищо не съм се мазала честно казано.Но е хубаво със стягащи кремове и лосиони.
и аз така не ми оставаше никакво време

# 5
  • Мнения: 7 186
С каквото и да се мажеш кожата няма да се прибере веднага. Трябва и време.
Аз се мажа с обикновен лосион за тяло, кожата постепенно ми се прибра.

# 6
  • Мнения: 108
Аз си взех крема против стрии на Мустела и гела за след раждане и от двете съм доволна. Крема е за пресни стрии и наистина трябва май да се ползва всеки ден, защото в един момент го зарязах и май кожата ми не изглежда много добре. Но пък ефекта на гела се чувства веднага. Малко са скъпи и двете неща, но пък си заслужава да се поглезим след толкова месеци бременност  Flutter

# 7
През бтеменноста се мазах с зехтин и ниамах стрии след това.После използвах на Dove.Истината е -триабва да се правиат упражнениа

# 8
  • Мнения: 1 883
След пъвата бременност си купувах на Виши някакъв крем , като че ли с нищо не помогна .С втората бременност с Дав .Това според мен е въпрос на еластична кожа -имаш ли я супер , нямаш ли я си се мажи с каквото и да е .Упражненията за корем много помагат. Hug

# 9
  • Мнения: 8 505
Доизмазах каквото беше останало от крема против стрии и после продължих с обикновен лосион за тяло.Стрии нямам.

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също се мазах по време на бременността с крем съставен от мас и разни ампули. Козметичката която ми го направи каза да се мажа с него и 2-3 месеца след раждането. Препоръча ми да не се мажа със стягащи кремове.

# 11
  • Мнения: 108
доколкото знам по време на бременността не трябва да се мажем с кремове за целулит с кофеин, така че аз ги избягвах. но сега след раждането си правя тази маска с утайка от кафе (остатъците от кафемашината), размесена със зехтин и съм много доволна. хем прави пилинг, хем зехтина омекотява, а се надявам и кофеина да има ефект върху проблемите места. момичетата от темата за домашните рецепти за разкрасяване ме подсетиха за тази маска!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 530
С бадемово масажно масло. Но аз нямам нито една стрия, защото забременях над трийсетака, а на нас ни е спестено.

# 13
  • Мнения: 108
Наистина си зависи от кожата и еластичността й. Аз нямам нито една стрия на корема, мазах се усърдно. Но подцених едно място на дупето отзад, където мислех, че не могат да ми излязат стрии и сега имам там....Кремовете не помагат ако си предразположен, но поне намаляват пораженията.

# 14
  • Мнения: 35 872
доизмазах крема против стрии, а сега - с лосион за тяло /обикновен/

Общи условия

Активация на акаунт