Новите ни козметични похождения 64

  • 75 417
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Шанелл много Шанел виждам днес, на един ярко розов техен руж ми останаха очите , беше намален ама не помня от коя колекция-прилича на Дивата от велвет серията им.
Та днес това от мен Ерболарио маска за коса с пчелно млечице, ухае божествено  Heart Eyes

# 646
  • Мнения: 625
Да споделиш за маската с пчелно млечице после Blush.Честити глезотиики от Шанел,момичета.Ружът наистина е прекрасен,но отдавна не се харесвам с руж,в розовата гама и подобаващо го пропускам,като това изобщо не ми пречи да му се радвам Blush

# 647
# 648
  • Мнения: 1 313

Цялата серия, гъбичката я няма на снимката. Мога да похваля вносителите на есенс. Писах им да питам в кой магазин има налични всички продукти, а те не само, че ми отговориха бързо, но ми приготвиха един комплект и ми го доставиха до офиса без такса за това.

# 649
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
BY TERRY -  Tea to tan



# 650
# 651
  • Мнения: 31 159
Благодаря на когото трябва за тази красота! Heart Eyes Hug Hug Hug  bouquet

# 652
  • Мнения: 13 623




* Essie Summit of Style
* CHANEL TISSÉ FANTAISIE у-н-и-к-а-л-н-а палитра

# 653
  • Мнения: 31 159
Да тази палитра на Шанел е наистина много хубава, много. Такъв грим прави....видяхте днес.
Честити красоти на всички! Heart Eyes Hug  bouquet

# 654
  • София
  • Мнения: 1 500
И от мен.  Laughing

- CHANEL Jardin de chanel blush -



 - Chanel le vernis nail colour 641 tenderly -



- Chanel rouge allure 152 insaisissable -



- Chanel le crayon levres 92 capucine -

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ще откача вече за този руж,толкова го искам!!!
Денси,каква е тази прелест? Руж ли? Хайлайтър ли?  Party

# 656
# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Като го разносиш пиши моля как е Hug

# 658
  • Мнения: 170
Влюбих се в този руж още като го видях, но бях твърдо решена, че ще устоя и няма да го купя само защото е тоооолкова по-красив от другите ми....е, вече не съм толкова сигурна Simple Smile Нека моля, в някоя тема, някой да разкаже за него-сравнен с други шанелски, например.


# 659
  • Мнения: 31 159
Като го разносиш пиши моля как е Hug
Ами добре, обаче още не съм решила дали ще го нося въобще, защото е страшно красив и е колекционерски продукт. Hug  bouquet
Твоя желан руж ще дойде съвсем скоро и при теб сигурна съм. Heart Eyes Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт