НОЕМВРИйчета засмени се местят в "Родени"

  • 47 491
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • тук и там
  • Мнения: 11 384
Емо има сополки и вечер се буди,крив е,капризничи и т.н-но иначе е жизнен и има апетит.После пак ще му видя температурата-то ако е над 38 е ясно,но така...точно си е на границата и аз не знам какво да го правя.Благодаря все пак.  bouquet

# 511
  • Мнения: 5 037
Аз не схванах изобщо от статията с температурата. Валката има напоследък 37-37.2, рядко е по-ниска. Беше болен и му никнат зъби. Оправи се вече, но температурата си е все такава и се чудя дали не си му е нормалната... newsm78
А как я мериш?

# 512
  • Мнения: 35
Здавейте, мили мами! Ние в неделя за първи път вдигнахме температура, но аз си мислех че е от зъбче, защото и първото зъбче се показа в неделя. За съжаление обаче се оказа вирус, но вече сме по-добре  Heart Eyes

# 513
  • Мнения: 1 817
Аз не схванах изобщо от статията с температурата. Валката има напоследък 37-37.2, рядко е по-ниска. Беше болен и му никнат зъби. Оправи се вече, но температурата си е все такава и се чудя дали не си му е нормалната... newsm78
А как я мериш?
Тук е драмата: имам един на медисана, на чело показва около 37, в ушенцето по-малко, електронния показва 37,2 под мишката, а със живачен не смея и май там ми е грешката. Въпреки всички неточности, като го пипна е леко топличък... Tired

# 514
  • Мнения: 172
Аз меря температурата под мишница с обикновен дигитален термометър и по последен спомен беше е около 36,4-6.  И аз си мислех,че температурата при бебетата е по - висока и се учудих като я мерих първите пъти. Главичката като цяло и е доста топличка, но лицето и челото не са.

# 515
  • Мнения: 5 037
Когато меря,винагине ректално.Махам 0,5 от измерената и никога нве ме е подвела.
Всеки решава и преценява за себе си, но не пречинда се пробва нещо ново.
Фнес за първи път на Алекс му бяха студени ръцете,а цяла зима беше бос.Иначе все е топъл.
Дано нямаме безспокойства с децата.

# 516
  • Мнения: 93
Аз меря температурата под мишница с обикновен дигитален термометър и по последен спомен беше е около 36,4-6.  И аз си мислех,че температурата при бебетата е по - висока и се учудих като я мерих първите пъти. Главичката като цяло и е доста топличка, но лицето и челото не са.

Моят дигитален термометър винаги мери с поне 0.5 по-ниско от реалната температура, затова и вече не го ползвам. Ако не го поставя добре в сгъвката понякога ми отчита и невероятни стойности като например 33 градуса. Минах на спиртен, но при бебета ще е почти невъзможно според мен - все пак трябва да ги задържиш мирно поне няколко минути. Ректално измерване ми се струва най-удачно за бебета.

# 517
  • Мнения: 1 813
Здравейте момичета,

И аз да се изкажа компетентно по въпроса с температурата  Laughing. Доколкото знам и съм чела, температура под 38,5 си е температура, но не се дават лекарства за смъкване. За първи път чувам ангина да се кара с температура 37,1, моят син имаше близо 40 градуса 3 дни... Не казвам, че не е възможно, просто се учудвам Crazy Така или иначе, освен ако не ми се стори, че има висока температура аз никога не меря, ни ректално, ни под мишница. Ако се наложи, ще меря ректално (за мое най-голямо съжаление Cry).

Елена също има сополки, прозрачни, отдавам го на зъби. Докато положението не стане критично не ходя на лекар, правим инхалации, хомеопатия, мазила и т.н.

Междудругото си имаме вече и ние два зъба Mr. Green

Хубав ден пожелавам и по-малко тревоги и притеснения!

# 518
  • Мнения: 1 817
И аз отдавам сополките на зъби, защото просто нищо друго му няма. Не кашля вече, няма видими признаци да е болен, а само бистри сополки, които ту намалеят, ту почнат отново. Нервен е, реве, няма още зъб  Tired Confused

# 519
  • Мнения: 5 037
И нашата докторка беше учудена,когато за първи път направихме ангина.Аз я заведох,че отказваше да яде(за нея е необичайно).Пита дали има Т,но нямаше.И до сега единствения признак на ангина при нас е отказ на храна.Не знам бебо как ще е.

# 520
  • тук и там
  • Мнения: 11 384
Емо снощи беше много неспокоен,температура-38,3 ректална-дадох парацетамол,защото се съмнявах че нещо го боли-и се успокои и заспа.Отделно че снощи се задръсти със секрети-като си легна стана явно ,че  положението се влошава..Тежка нощ изкарахме...Днес го водихме на лекар-оказа се със отит и с бронхиолит Rolling Eyes.На АБ е от днес+вентолин за дробчетата. Sad.Та за това е плакало и е било неспокойно детето-явно са го болели ушичките.Иначе си е жизнен и се храни поне.
Shimbite-честити зъбки!Да са белички и здрави! Hug

# 521
  • Мнения: 5 037
Shimbite,честити зъбки и от мен.Дано излизат бързо и без неразположение.

Кайсия,да оздравява Емо бързо.Дано се повлияе от лекарствата и нямате други неспокойни нощи.

# 522
  • Мнения: 2 563
Макс изкарва два зъба сега - лиги като река, ръцете все в устата. Нощем няма оплаквания, слава богу, но ме хапе по зърната. Упсява да се задържи на 4 крака доста време и после реве, защото не знае как да слезе. :0

# 523
  • Мнения: 1 813
Благодаря, момичета! Дано да са бели и здрави зъбките на всичките ни бебоци, и да пробиват без много зор Praynig

Кайсийка, много тъжно ми стана за Емо, толкова мъничък, а пък вече отити, бронхиолити, ужас #Crazy Бързо да му минава, дано!

# 524
  • Мнения: 5 037
Честит празник на всички малки и големи деца.Да са здрави и щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт