За Синеморец?

  • 14 248
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 613
На мен много ми хареса на Синеморец, но за спането бяхме в Ахтопол. Там има повече забавления за малкия, а и миналата година се бяхме ориентирали за свестните заведения. Пък и вечер като минем 2 пъти по движението и го изморявахме хубаво. Синеморец сякаш е подходящо за хора, които търсят пълно удинение и спокойствие, поне с такова впечатление останахме. Ние предпочетохме малко по-цивилизования вариант.  Mr. Green
Лошото е, че си разбихме колата - на Синеморец улиците и пътя от Атхтопол дотам са в ужасно състояние.
Което и да изберете - плажовете на Синеморец са разкошни, а цялата местност надолу е магическа направо. Влюбена съм в това място.
Снимков матр'ял:
Ахтопол, Синеморец, Резово, Странджа, Малко Търново-200 г.
Ахтопол и Синеморец-2006 г.
ПП-Снимките са разбъркани, но е много трудоемко подреждането, ивинявам се.

# 61
  • Мнения: 5 370
Еййй,,момичетаааааааааааа....моля ви, направете по едно топване от мене, ама на Силистар.
И поздрави на Синеморника любим....и на Резово тоже. Heart Eyes  bouquet

Непременно ще направя едно къпане с мисъл за теб, няма как Wink Ако ти зашуми в ушите, да знаеш от както е Simple Smile  И поздрави на хазяите мога да предам Grinning
Иииииии...ама Дианчееееее-там ли щще сте бееееее?
Предай им, много си ги 'бичкам!!!!  bouquet
Особено хазайката!!!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 437
Еййй,,момичетаааааааааааа....моля ви, направете по едно топване от мене, ама на Силистар.
И поздрави на Синеморника любим....и на Резово тоже. Heart Eyes  bouquet

Непременно ще направя едно къпане с мисъл за теб, няма как Wink Ако ти зашуми в ушите, да знаеш от както е Simple Smile  И поздрави на хазяите мога да предам Grinning
Иииииии...ама Дианчееееее-там ли щще сте бееееее?
Предай им, много си ги 'бичкам!!!!  bouquet
Особено хазайката!!!

Ейй...видях си грешка ooooh!  Правилното е "..., да знаеш от какво е." ooooh!

Такава ни е идеята и дано има места, като запристигаме. Ще звънна един ден по-рано и дано сполуча Wink Като се върнем по-другата седмица ще пиша Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 2 164
Май ще има форумска синеморска среща  Sunglasses

Еййй,,момичетаааааааааааа....моля ви, направете по едно топване от мене, ама на Силистар.
И поздрави на Синеморника любим....и на Резово тоже. Heart Eyes  bouquet
Никакви проблеми  Wink На Силистар ще ходим на плаж.

Ето ни и нас http://community.webshots.com/photo/552510596/2106236110089901914HREHJy# Ако ни познаете, свиркайте  Wink


# 64
  • Мнения: 5 370
Ели, Диана Т-ми аз нямам нищо напреки за срвщата.
Мое и лек Депеш привкус да и дадем.
Септември като дойде и като се приберете-свиркайте, мисля, че на ЛС ви бях давала някакъв телефон.  bouquet
Само да е почивен ден, че......край вече на седенето у дома поне засега. ooooh!

# 65
А някой да е ходил тази година във вила Фани? Може би са я ремонтирали, защото всичките стаи и студия са с тераси /вижда се ясно на снимката и на виртуалната разходка/, а някой по-нагоре беше писал че нямало тераси?

# 66
  • София
  • Мнения: 171
А някой да е ходил тази година във вила Фани? Може би са я ремонтирали, защото всичките стаи и студия са с тераси /вижда се ясно на снимката и на виртуалната разходка/, а някой по-нагоре беше писал че нямало тераси?

Ходихме миналата година там. Проблема ми беше не с условията, а с хазяите. Имаше чужденци и с нас се държаха все едно не си плащаме. Да сме седели тихо, синът ми (беше на 1 г.11м.) да не мести пластмасовите столчета по терасата, да не си търкалял колички по пода. newsm78
Кoгато на 4я ден казах, че е станало много мръсно хазяйката каза, че ще остави прахосмукачката в коридора, да я ползваме когато решим! И като капак, всяка вечер около 21.30ч. пускаше пералнята да центрофугира, а тя се намираше пред нашето "студио" и беше вързана към банята ни. (По това време слагам децата да спят!)

# 67
  • Мнения: 1 547
А някой да е ходил тази година във вила Фани? Може би са я ремонтирали, защото всичките стаи и студия са с тераси /вижда се ясно на снимката и на виртуалната разходка/, а някой по-нагоре беше писал че нямало тераси?

Ходихме миналата година там. Проблема ми беше не с условията, а с хазяите. Имаше чужденци и с нас се държаха все едно не си плащаме. Да сме седели тихо, синът ми (беше на 1 г.11м.) да не мести пластмасовите столчета по терасата, да не си търкалял колички по пода. newsm78
Кoгато на 4я ден казах, че е станало много мръсно хазяйката каза, че ще остави прахосмукачката в коридора, да я ползваме когато решим! И като капак, всяка вечер около 21.30ч. пускаше пералнята да центрофугира, а тя се намираше пред нашето "студио" и беше вързана към банята ни. (По това време слагам децата да спят!)

Именно. Тези неща ги спестих, защото преди 2 години, когато ходихме там, бяхме без дете и не бях толкова претенциозна. Определено не чистят и те карат всичко да оправяш сам. Пералнята яко бучи в коридора. А чужденци има, защото вилата е включена в международна система за онлайн резервации и са много велики. За тези пари има много други места, където може да отседнете в Синеморец.  Peace

# 68
Ясно. Жалко, защото апартамента щяха да го дадат за 50 лв. А за Анкор да питам тогава, пресни впечатления.

# 69
  • Мнения: 1 313
За 3 дни бяхме в Синеморец и се размазахме от удоволствие.Ходихме в Резово и направихме разходка из Странджа. А Силистар е любимият ми плаж!

# 70
  • Мнения: 5 370
За 3 дни бяхме в Синеморец и се размазахме от удоволствие.Ходихме в Резово и направихме разходка из Странджа. А Силистар е любимият ми плаж!
Хеххеее-налиииииииии?????
А нямаше ли чувството, че в Резово времето е....спряло?
 Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 313
А нямаше ли чувството, че в Резово времето е....спряло?
 Heart Eyes Heart Eyes
определено Grinning

# 72
  • Мнения: 2 070
Чудно местенце! Веднъж бях сама на плажа Липите сутрента от 8 до 10.. Все едно си беше мой плажа... И се къпах гола, прекрасно направо...

# 73
  • Мнения: 1 313
. Все едно си беше мой плажа... И се къпах гола, прекрасно направо...
Завидях ти вече.... Party

# 74
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чудно местенце! Веднъж бях сама на плажа Липите сутрента от 8 до 10.. Все едно си беше мой плажа... И се къпах гола, прекрасно направо...

Къде е този плаж "липите"?

Общи условия

Активация на акаунт