Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 268
  • 1 239
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 673
Някакви отзиви за NERF?



Нямам повод за подарък. Един приятел каза, че това ще се хареса на Алекс. Не боляло ако те уцелят  hahaha
Коли и пистолети ако мога с тонове трябва да купувам.

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 07:34 от AnMary

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Поздравления за идеята за темата!

Този пистолет много го мислех за подарък по Коледа за дете на приятели, но не посмях да взема. Иначе май са вървежни като им слушам рекламите по детските телевизии.

# 2
  • Кърджали
  • Мнения: 10 215
Хубава тема, още повече че често ми се налага да мисля за детски подаръци.
Някой да каже две-три думи за играта "Дино хапе"? Поръчах я за щерката от намалението на Комсед тази седмица като леко закъснял коледен подарък. Уж с идеята че в къщи често  се събират деца и поне да играят заедно вместо да се карат. Но сега се чудя дали ще им хареса. Колебаех се между нея и една със заек, но тъй като си познавам стоката, ще има вечен спор кой хванал заека и защо точно той...
Още чакам Комсед да де обадят и да потвърдят поръчката, де, ама това е друга тема.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 634
За оръжията от Nerf.
Този е нашия модел и го считам за удачна играчка.



Допълнителни патрони взехме от Джъмбо, защото бяха два или три пъти по-евтини.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Момичета, някой може ли да ми каже дали в магазина в Пловдив намалението на Комсед все още е в сила - гледах на сайта и там вече няма обявена промоцията и цените са стандартните, но се чудех дали в магазина поне няма да мога да хвана намалението все още... доколкото помня коментирахте намалението от 5ти до 10ти януари.

# 5
  • Мнения: 187
здравейте, един много бърз въпрос имам. опитвам се да поръчам от комсед. нямам регистрация, избрах си продук, написах си име, тел и адрес. после завършване на поръчка. нямаше надпис, че съм поръчала и в мейла нямам нищо. дали съм поръчала изобщо??? а колко е доставката? търсих, но нищо не открих. не ми харесва сайта им. Sad

# 6
  • Кърджали
  • Мнения: 10 215
За Комсед - след приключване на поръчката и аз на мейл не получих нищо. И в сайта никаква информация. На следващия ден писах на мейла в сайта, тъй като не се обадиха за потвърждение на поръчката. Отговориха ми, че поради многото поръчки (ала бала) работят със забавяне, но консултант щял да се свърже с мен за потвърждение и уточнение. Та така, още чакам.

# 7
  • Мнения: 187
аха, мерси много! а доставката имаш ли идея колко е?

# 8
  • Кърджали
  • Мнения: 10 215
Идея си нямам, това се уточнявало като се обадят. Ще рече човек че е  някаква тайна неземна. Предполагам 4-5 лв. Те да се сетят да се обадят в понеделник, че ми писна вече.

# 9
  • Мнения: 187
хихи...такива са си комсед...трябва да са по-гъвкави, за да привличат клиенти! аз поръчах моето първо бебе Анабел за дъщеря ми. незнам дано е хубаво и да се хареса. а разбира се, първо да дойде. Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Имаме "Дино хапе" , не е лоша, но дъщеря ми много бързо й се нарадва.

# 11
  • Мнения: 730
Да ви следя и аз. Супер идея за подобна тема, след като коледната не е актуална вече!   bouquet

# 12
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук, няма как да изпусна подобна тема. Всички ходим на рождени дни, та имаме нужда от помощ.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 352
Обещала съм да взема фризьорски комплект на Барби, който си мисля, че ще бъде неизползваем. Но чакам да бъде намален до разумна за целта цена. В Комсед вчера не го открих. Чакам размразяване, за да стигна до Джъмбо и да видя дали им е хартисало.   
Оръжия не подарявам. Само за воден пистолет правя изключение. А дори не съм пацифист. Embarassed

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
такива пистолети има 4 вкъщи - за всеки по един Mr. GreenЗареждането го правим ние, Но хлапетата стрелят hahaha Едни от малкото успешни подаръци са Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт