Домакини 47/ В годината китайска на овцата, късмет ще има много на Земята

  • 35 973
  • 725
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: X
Честита ни нова тема в новата година !Благодарско ма ко   bouquet  bouquet

И тук да понапиша  ,че написах без да погледна :
Въх Калинка, аз съм родена под знака на УфцЪтЪ ,ама съм 1980 януари Sunglasses По година съм маймун ,но по дата овчи ум   Joy Joy
Ще е късметлийка казваш  Praynig А ,дано !!

Домакини с по мартини,
 с късмет дългогодишен овцата уреди ни    hahaha

Пу, първа   bowuu

# 2
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, благодаря!

Хубаво название.

# 3
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Контеска, добре го беше измислила, но не го видях, а и дългичко щеше да дойде. Ама мартинито задължително ще е в другата тема.
Дано е твоята година и имаш много късмет

Аз няма да ви кажа какво ям, че има много на диета

# 4
  • Мнения: 657
Йеее, нова тема! Отгоре на всичко излиза, че ще ми е късметлийска щото съм родена в овча година - така е - може да съм дърта, ама съм Овца - беее...
Току що изгледах "Игра на кодове" - страхотен филм, невероятна история, супер игра и Бенедикт - просто единствен! Гледайте го.
Марче, де смяташ да почиваш? С тез темпове на отслабване ще зачезнеш на плажа Grinning
Калинче, днес вечерята ни е била почти еднаква - при мен цвекло и моркови.
И аз искам гумени ботуши, така и не успях да си купя. Казвайте къде да търся в София, не искам по нета, без да пробвам.

# 5
  • Мнения: 1 826
Ма ко-  bouquet
 Записвам се в темата на Овцъта-оказа се че мм е роден в нея. Laughing
И ви казвам лека и мека ! Wink

# 6
  • Мнения: X
ма ко, благодаря .Личи си на кой му се пие мартини ,нали ?
След малко чакам да се върне мм от работа и да отиваме до магазините за шопинг за храна за седмицата и за подаръци. Тази вечер сме канени на двоен РД на наши приятели тук мъжа и жена и ще купуваме подаръци и за двамата . Ще пийна коктейл или вино със сигурност ,че ми се е насъбрало едно нервно напрежение и ще разпусна.
Да не казвам аз какво ще хапвам тази вечер ,че сама ще си саботирам никаквия имидж на диетуваща. По принцип първите две седмици работя към намаление на порциона и на повече салати и протеинови храни .Спазвам правилото за 80 % правилно хранене и 20 % изключения и глезене .
Оф ,отивам да си метна един бърз душ и да оправя косите на детето и моята и след 15 мин заминаваме .
Лека вечер от нас  Hug Hug

# 7
  • Мнения: 2 169
Хоп и аз тук, благодаря, Ма ко. А за заглавието се майтапех бе, казах го ей така изобщо без да го мисля  hahaha
Аз съм родена в годината на змията. Всъщност 1978 е година на коня, но аз съм януари и минавам към змиите. Каквато съм си всъщност де hahaha
Гумени ботуши за поредна година не си купувам. Да ме пита човек защо, и аз не знам  ooooh!

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 867
Запис Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 11 657
Тук съм!   bouquet
Много ми е смешно заглавието с тази оФсЪ, пред очите ми излизат овце и защо са пасящи не мога да разбера, на тучна ливада, хм. Ясно е, че ми се иска да е пролетно, мда., а навън такъв вятър започна, че тук на последния етаж направо се тресе.  Shocked
...................
Марче, де смяташ да почиваш? С тез темпове на отслабване ще зачезнеш на плажа Grinning
...............
Ами къде, у Гърция, къде другаде да ходя. Направих я, та даже и две  таман, за всеки случай  , нека да има избор после. Ако нещо стане ще анулирам едната, а може и някои приятели да проявят интерес, така че...добре се справих. Било лесно и елементарно.
Тази вечер ще го гледам този филм, нали ти казах и после ще споделям с теб.
Контеска, да се превърнеш в Убавица.  Simple Smile
А, гумени ботуши си купете, много хубава работа вършат.  За 30 лв си спестявате много досадни  и мръсни моменти от ходенето по улиците  ни. Мда!

# 10
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Що да се майтапиш Вио, виж как добре се получи.
Аз съм Увца по нашите си зодии и сега се присламчвам към китайските, че и аз да закача от късмета  hahaha
И аз съм змия по китайските, както и реално де  hahaha
Калинче, бързо идвай да ни разясниш. Шефа и той като Контеса и Вио, а и ти е една зодия, а по календарната година ако се гледа друга. Коя е зодията на която отговарят по-точно, хора родени преди настъпването на китайската, но по нашата календарна?
Шефа е плъх, ако трябва да се съобразя, че е преди настъпването на новата година. Много хубав хороскоп четох за плъховете, че са лидерите, късметлиите и паралиите на китайския хороскоп

# 11
  • Мнения: 11 613
Ма ко  Heart Eyes  bouquet Благодаря за темата! За китайската година - със Шефа сме родени в последния й месец - сиреч -правилно гледаш предната  Peace
Контеса китайската година е от февруари до февруари - по слънчевия календар, така, че ти си родена в годината на овцата след като е януари 80г.  Peace
Дами за гумени ботуши - хващаш един самолет, отиваш на разходка при синчето и си купуваш каквито си пожелаеш  hahaha Тук избора за други неща може и да е ограничен, ама гумени ботуши има всякакви - от 10 до 200£  hahaha Дърта, дърта...колко да си дърта  Joy аз съм догодина в годината на маймуната  hahaha
Марче асоциацията ти е ясна - виждаш нас ядящи салата  hahaha
Хайде да е хаерлия годината на овцата  Heart Eyes Само ще вмъкна, че в годината на овцата най-неблагоприятното място в жилището е запад - в западна стая, на западна стена не бива да има легло, или място за учене и работа!

# 12
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
 Joy ох Калинче, жива и здрава да си, че каза! Кухнята цялата ми е на запад, балконската врата е на тази страна, та нищо няма на нея, ама няма да й стъпна, че работа да пипна  Joy
Всички останали стаи са ми южни и тук ще си стоя  hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 11 657
.........................
Хайде да е хаерлия годината на овцата  Heart Eyes Само ще вмъкна, че в годината на овцата най-неблагоприятното място в жилището е запад - в западна стая, на западна стена не бива да има легло, или място за учене и работа!

То, хубаво, да е хаерлия, ама ти направо ме уби с това  " на запад" То `сичкото апартамент е на запад, друга посока няма, освен кухнята е на север, ама как да спя там, а....казвай бързо, че те хванах за гръцмуля... Joy  Къде да ходяяяяяяяя..... Joy

# 14
  • Мнения: 11 613
Марче намери компас от някъде и като влезеш в спалнята ще разбереш точно в каква посока е леглото ти. Това, че се води западен апартамент не означава, че в него и другите посоки ги няма  Peace Споко - скоро ще започна с корекциите и ще ви кажа как да неутрализирате лошите влияния!!!
Аз утре ще се разходя с компаса, че и аз на пръв поглед установих - леглото на детето е на западната стена в западната стая...., а стаята е като кутийчица малка и трябва да го измисля  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт