Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Sofia

Дарко е почти на 6 месеца и напоследък странно си надига дупето, когато е по-корем. Не се сеща обаче да вкара в действие ръцете и се придвижва бавно по глава  Crazy Възможно ли е да се учи да лази, или е рано още?
Цитирай

София

Филип пролази на седем и половина, ама по корем, не с изправени ръчички.
Възможно е да се учи, но може да му отнеме доста време  Wink
Цитирай

Испания

при всяко дете е различно! има бебета, които първо прохождат после пропълзяват, имаше една мама дето каза, че е видяла бебе на 5 месеца да пълзи.
Мойта преди да пропълзи заставаше на колена и се клатеше в кошарата... И първо пропълзя назад  Wink
Цитирай

Стара Загора

Здравей, моето детенце пропълзя на 7 месеца, месец по рано със събуждането заставаше на "4 крака", и започваше да се клати и една вечер си премести ръцете и краката и започна пълзенето Smile.
Цитирай

Sofia

Много е индивидуално.Ние започнахме да пълзим чак на 11месеца.Не беше проходила,но като се държеше за ръчички си ходеше
Цитирай

Русе

не е задължително да пълзи изобщо, а и това е индивидуално за всяко дете. ако вече стои уверено на 4 крака, бързо ще "напредне"
Цитирай

Варна

Ние го правим същия номер,но сме още малки за пълзене Thinking
Цитирай

Пловдив

Мисля че въобще не е рано. Мойта Савина долу горе на същата възраст започна да се опитва да застава на четири крака. Нооо чак преди седмица се нау4и долугоре да пълзи като хората. Но пък мога да кажа че вече почти ходим сами.
Цитирай

New Zealand

Ние започнахме да пълзим чак на 11месеца.Не беше проходила,но като се държеше за ръчички си ходеше

И при нас така.
Цитирай

Толбухин

Синът ми се научи да лази хубаво след като тръгна да ходи.
Цитирай

там някъде

Там някъде – около 6,5 м почнаха опитите и доста време го караше на опити. Около 7,5м почнах да си играя с нея, като я примамвам с любими играчки  Mr. Green и за има няма 1 седмица пролази стабилно  Wink
Цитирай

Wonderland

Моят  син  пропълзя  на   6 месеца,  и той   така първо  започна да си  вдига дупето , постепенно почна да  се   вие като гъсеница и  накрая пролази.
Цитирай

тук-там

На 9 месеца.
Цитирай

vidin

Много е индивидуално, дъщеря ми пролази на 6м., което и мен много учуди, но е факт, а проходи на 11м.
Цитирай

София

На 6 месеца започна да пълзи.Много пълзеше,много Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора