АПРИЛчето шава ли, шава и мама с усмивки дарява - Тема 11

  • 26 500
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 234
Запис и от мен. Дано наистина да е пълна само с хубави новини. Hug
Аз бях с количката mutsy - ние я поръчахме от Амазон за сега само с летния кош. Чудим се за коша за новородено дали да го взимаме и дали да не го потърсим на старо. Мисля, че ще е без гаранция, но е много по-евтина от тук... Иначе за количка мисля, че всеки сам трябва да си усети неговата -има много видове, много отзиви и още толкова мнения Simple Smile
KpoTka - искам и аз при мама да ме глези сутрин, ама е далеч за сега. Ще е друг път Simple Smile

# 17
  • Мнения: 703
Честита ни нова тема с пожелание никой да не е родил до края на темата  Simple Smile
pakri, забелязала съм, че варненските мами не са много активни и едва ли ще може да се събере група за среща.

# 18
  • Мнения: 194
Запис и от мен. Благодаря за темата Hug

# 19
  • Мнения: 503
Karina81 - засега сме аз, Daisy, falichka, vikimm и още две мацки, на които не им знам никовете тук.
Скрит текст:
OK,Po3u много ми се иска и ще се постарая,проблемът ми е,че неиздържам продължително време да съм седнала или на крак,но все за един час мисля,че нищо не би ми станало  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 883
Защо се стресирахте всички с тия движения на бебетата?
Всяко бебе си е с различна активност. Като сравнявам предния път и сега, мога да кажа, че това бебе е в пъти по-активно и пак си има моменти по няколко часа не се усещат никакви движения.
Предната плацента продължава да си оказва влияние поне при мен. Точно отпред имам доста по-слаби усещания, но пък отстрани, отгоре и в пикочния мехур е голямо блъскане, а от време на време щръква и някой крак, ръка.
Естествено следете си ги движенията. Ако нещо ви притеснява, по-добре е да идете на преглед, но не се филмирайте излишно.



Ей, жалко че в неделя е срещата, на нас все ни е ангажиран тоя ден семейно...

# 21
  • Мнения: 267
Добро утро момичета, Моника благодаря за темата   bouquet

И аз съм с предна плацента но нямам притеснения, тя си има режим и когато не мърда знам, че си спи, не искам да я ръчкам, малко грубо ми се вижда, само и се радвам и си броя дните. Аз май ще съм от мартенските, че от няколко месеца си върви с една седмица напред, а така ми се искаше да е априлка като мен  Laughing

# 22
  • Мнения: 703
Оооооо Рафи, аз също си мисля, че ще съм мартенка, че то и други такива има. Най-важното е само да сме влезли в 9-ти месец и да си родим здрави и доносени бебчета.

# 23
  • Мнения: 664
Моника, благодаря за труда!   bouquet
Кротка, честно, сега разбирам, че си от Сливен. Може да се видим като се постопли времето.  Peace
Маце, определено съм по-добре, вчера дори си направихме и разходка с малкия. Вървя като японка, ама здраве да е ...  hahaha

# 24
  • Мнения: 179
Запис от мен и отново се връщам в средата на предната тема Simple Smile

# 25
  • Враца
  • Мнения: 286
Здравейте момичета, гледам, че масово пазарувате и понеже аз не съм от София, обмислям ходене през февруари до там за по-голямата част от покупките, понеже нямам нищо. Та мисълта ми е ако може да ми препоръчате 2-3 магазина от които мога да се обзаведа и разбира се да са нормални цените. Иска ми се да успея в един ден, но ще видим, сигурно за сега ми е ходенето до Дундьо за оглед на количките, мисля си и за Вис Виталис, евентуално Джъмбо, нооо ще чакам отзиви и от по-запознатите   bouquet

# 26
  • Мнения: 267
Момичета, развълнувана съм току що поръчах леглото на беборана, очаквам след 6-7 дена да пристигне, ето го и него:
http://bebeski-legla.bg/bebeshki-legla-promocii/762-mebeli-za-be … r-tweety-117.html

# 27
  • Мнения: 304
аууууу,РАФИ!красота!много сладурско!!!само леглото ли ще вземете или и скрин4ето?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 331
Запис и от мен! Моника, благодаря за новата тема!   bouquet
Рафи, честита да ви е!  Hug
Така и така говорите за срещи, момичетата от Пловдив и Асеновград, ами ние  Laughing Няма ли да се организираме нещо. Ако сте навити да измислим нещо. Simple Smile
Иначе за движенията на бебетата - наистина Елица е права. Няма за какво да се стресираме излишно, момичета. Някои бебчета са по-активни  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 179
Честита ни нова тема с пожелание никой да не е родил до края на темата  Simple Smile
pakri, забелязала съм, че варненските мами не са много активни и едва ли ще може да се събере група за среща.

AA, защо не? Аз съм се виждала с 2 момичета вече. Просто контактуваме повече във фейса.

Общи условия

Активация на акаунт