АПРИЛчето шава ли, шава и мама с усмивки дарява - Тема 11

  • 26 485
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 353
Kalitrka, гранулом може ли да се лекува?
Да. стига да не е станал прекалено голям. Старият пълнеж от каналите се маха, поставят се няколко лекарства последователно, и после се пълнят наново. Не боли, но отнема време и е пипкава работа.

# 751
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Априлчето през февруари слушка, на топличко в коремчето се гушка!   bouquet много ми хареса Simple Smile

Аз си ходя още с прашки, само на басейн или на преглед си ходя с боксерки, тип безшевни или бикини. Мъжо даже ми подари едно секси бельо за именния ден и си се фръцкам в него в опит да поддаде, но..нъцки.
Аз сега почнах да чета точно трилогията "Момичето с драконовата татуировка", но не виждам кървища Thinking Иначе нямам проблем да гледам всякакви кървави филми, рязания на крака, ръце, обаче новина за бездомни кучета, които са пострадали от човешка жестокост ме хвърля в тотален рев.

Иначе за четенето - с първата бременност писах дипломна работа в нас и я защитих 23 дни след раждането на детето...с бебето барабар в университета baby_neutral Тогава професорите ми предложиха да го запиша направо в университет, че по-лесно ще влезе, отколкото в ДГ Joy
Сега - пак учих, този път в колеж, на друг език и сега мисля да се явя на един специализиран изпит...обаче ме мързиии, та две не видя Mr. Green

На прегледа днес ми измериха колко се е вдигнала матката, изказаха съмнения за малко бебе и ме пратиха на трети видеозон по здравна пътека тук, който ми е назначен за 3,03. Аз като чух си помислих, че аз мога и да раждам тогава hahaha

# 752
  • Мнения: 165
Ох, изчетох ви най- накрая Simple Smile

За раждането честно казано не ме е страх, само се моля да е когато трябва и Господ да е с нас. Толкова. няма значение къде си и с кой  доктор си, ако Господ е с теб всичко минава гладко.

Като се сетя преди пункцията колко се смях в болницата, а всички около мен бяха с потънали гемии. На всички ни бяха раздали лексотани предишните дни, да си пием за успокоение- а аз не го отворих даже. Анестезиолога беше много щастлив от този факт. От игли и системи не ме е страх, все пак всеки ден инжекции, колко системи, колко чудеса- ами голяма работа не ги усещам. А преди да започна всичко си треперех от страх при всяко взимане на кръв.

Секса и у нас е мираж, ама и зор нямам. ММ като го гледам също. Май като се замисля и ние от Август нищо не сме правили, даже лекарката няколко пъти ми повтаря че няма проблем, но мен ме е страх. ММ два пъти повече, така че не смятам нищо да правя. Но сънищата няма как да ги спра...чак се будя, защото корема ме стяга като сънувам  Crossing Arms.

Та тъй искам само да е началото на Април, всичко да мине добре, бебетата да са с нас и всичко малко по малко да си дойде на мястото, а аз да си спя по корем  и да си нося дрехите, които искам.

Днес цял ден скитах и усетих че таза и гърба ме болят. Мен ме боли някак си ребрата на нивото на гърдите и под гърдите все едно имам синки от вътре.  Thinking

А за бельото - ами аз ходех с прашки, но още в началото си купих бикини памучни безшевни...ами много ми харесват, не мисля да се връщам към дантелите и прашките - хихи, горкия ММ

# 753
  • Мнения: 285
Jasmin_veny, няма кървища, но по-нататък има някои неприятни места от миналото на Лизбет.

Има ли кандидат да пусне темата? Аз бих могла сега, малката заспа и при мен е спокойно.

 kalitarka, мерси зя отговора. ще потърся 2ро мнение тогава

# 754
  • Мнения: 165
Ох, заразих се с безсъние...до вчера си спях до 12 на обяд и едва ставах, днес не мога да заспя...сега ви разбирам направо е да полудееш положението. ooooh!

# 755
  • София
  • Мнения: 11 739
Ох, заразих се с безсъние...до вчера си спях до 12 на обяд и едва ставах, днес не мога да заспя...сега ви разбирам направо е да полудееш положението. ooooh!

Също положение, от 01:30 съм се ококорила и няма заспиване....

# 756
  • Мнения: 503
Цитат
Мен ме боли някак си ребрата на нивото на гърдите и под гърдите все едно имам синки от вътре.  Thinking
Pepit0,напълно те разбирам,все едно аз съм го писала това,по същият начин се чувствам и някъде в областта на черният дроб все едно ми е протрита кожата,но от вътрешната страна... newsm78
Veneta VD    bouquet Молитвата ми харесва,благодаря ти,че я сподели с нас!
За спането,аз си спя добре,даже вече и наляво и надясно обърната,по гръб от няколко дни не ми се получава...а доскоро само така ме оставяха бебетата на мира  hahaha И аз имам същата възглавница с която са се обзавели Мацето и Po3u,но хич не ми е удобно и комфортно с нея  newsm78
Смехорани ,супер сладурско ми е ей това заглавие: Априлчето през февруари слушка, на топличко в коремчето се гушка!   bouquet

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 08:14 от Karina81

# 757
  • Мнения: 503
Охооо,ха да ми е честит 7-ят месец  newsm44  Дано,Господ е с мен и бебетата,поне още два месеца,за да пораснат здрави и силни,мамините момчета  Praynig   food010  food010  food010 кафето е от мен тази сутрин  Wink

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Охооо,ха да ми е честит 7-ят месец  newsm44  Дано,Господ е с мен и бебетата,поне още два месеца,за да пораснат здрави и силни,мамините момчета  Praynig   food010  food010  food010 кафето е от мен тази сутрин  Wink
Честит ти 7 месец и ти пожелавам от сърце да изкарате възможно повече.
А относно заглавията за новата тема ,който го прави ,да ги събере пак,за да може да гласуваме за тях.
Хубав ден от мен!!!

# 759
  • Мнения: 191
Добро утро момичета  Hug
Карина, честит 7-ми месец! Дано всички да изкараме до края  Praynig
Поста на Тиквичката направо ме разби  hahaha
За секса - а какво беше това?  Confused Спряха ми го преди няколко месеца заради контракции, та дори не помня последния път.... А и с тоя огромен корем едва ли ще ми е добре.
За гащите - откакто се помня нося прашки. Сега обаче вече не са ми удобни, а и в самото начало на няколко прегледа отидох с прашки и гинеколозите така ме навикаха.... #2gunfire Сега съм принудена да карам с гадните бабешки гащи, но няма как. А ММ като ме види с тия гащи и прави една такава кисела физиономия...  Mr. Green
Нямам проблем с филмите с насилие. Но като jasmin_veni и аз не понасям да гледам насилие над животни. Иначе гледам само трилъри, фантастики и разни такива. Хич не понасям сълзливи драми, романтични комедии и разни други бози  Sick
За сметка на това от цял ден лежане вкъщи и четене на книги взех да хвърлям по едно око на телевизиите.....ми тия индийски сериали били потресаващи  ooooh! Има един по бтв го дават следобед - главната героиня основната й роля в сериала е да гледа като заклана....то истински трилър  Sick

# 760
  • Мнения: 145
Карина, честит 7-ми месец! Безпроблемно до края!

От самото начало си мечтая да съм в 8-ми месец Simple Smile От днес го започвам Simple Smile
Дано всички имаме спокойна бременност до края и успешен завършек!

# 761
  • Мнения: 164
Добро утро и от мен! Досега бяхме на преглед и в 28 г.с. малкият мъж тежи 1,120 г. Grinning  Този път през цялото време само хълцаше, а миналият път не спря да се прозява..всеки път ни показва някоя нова дивотийка и съм толкова щастлива, че нямам търпение да се роди и да го нагушкам  Heart Eyes 
Само дето хемоглобина пада и ММ ще започне да ме кара да ям дробчета на ставане и на лягане  Sick  Crossing Arms Яйцата, суровите ядки и спанака са ОК..ама дробчетаааааа!!!!  Confused
Дейзи, как успяваш да ги гледаш тия индиици...на мен направо имам чувството, че ми убиват мозъчни клетки Grinning като стана въпросза филми..аз онзи ден гледах "Игра на кодове". -заслужава си!

# 762
  • Мнения: 292
Добро утро и от мен! Честит 7 ми месец Кarina,а и на всички,които тези дни се похвалиха. И аз от днес съм 7-мия и да си пожелаем успешно износване на бременността и много здраве и късмет. У нас положението е зле - всички сме болни. Не мога да стана от леглото направо,ужас,всичко ме боли. Чак се притеснявам за бебето. Нямше начин да се предпазя след като малкият е болен и аз го гледах. Дано не се разболявате от този грип ли е, вирус ли е!

# 763
  • Перник
  • Мнения: 726
didito_mam, честит осми месец , а на останалите - честит 7-ми!   bouquet
за гащите -мен още в началото започнаха да ме стягат и дразнят  старите прашки и боксерки и си купих няколко чифта памучни бикини, които горе вместо ластик имат мека дантела и са ми много удобни, не мога да понасям нещо да ме стяга на корема.
за секса -не ми е забранен, но нямам никакво желание, дори последния път ми беше доста некомфортно ... горкият ми мъж  ooooh!
Аз напоследък нещо се филмирам и сънувам, че вече раждам, но пак в седмиците, в които съм...много е стряскащо, но хубавото е че бебето винаги е добре  Crazy луда работа!

# 764
  • Мнения: 301
Добро утро и аз сега се излюпвам. Shocked
Нова тема- Гиада да те изчакаме ли за новата тема или да се пробвам да пусна???? Който пуска темата може да избере заглавие, всичките са готини.

Честити 7 и 8 месец, не остана  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт