"Системата минус 60"-тема №47

  • 52 775
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 195
Тези дни и аз съм в движение и не мога да стигна до форума.Отчитам до днес включително системна седмица, но в понеделник ще видим какво мисли господин кантарев.С тренировките също всичко е ок.А бе накратко влязох в ритъм  Mr. Green Сега пека едно свинско джоланче от малко прасе върху канапе от гъби, опекох и хляб и няма да ви кажа как ухае из къщи, но аз съм на мантрата и утре е ден  newsm48
Заради глутена си пека хляб от лимец в хлебопекарната а той един такъв хубав, топъл, с хрупкава коричка...
Менюто:
З: 1 филия хляб от лимец с хайвер, сирене и безсолни маслини, 1 с чисто масло и мед, 1/1 ч.ч. прясно мляко
О:1 кюфте, малко риба с печен пипер, 2 кивита
В: кисело мляко с нещо, но още не съм решила
Лебед, само така.Стига си ги пренебрегвала тия яйчници и те "душа носят"  tooth
Много хубави резултати отчитате всички браво.
Сиситонс, какво става с тебе? Получи ли режима от Руми?

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 644
Отчитам се с -1,5 кг за двайсетина и повече дни. При все, че лакомията и прегрешенията ми хич не са малко /тази седмица се олях!/ и това ми се видя много! Не се чувствам удовлетворена, самобичувам се за липсата на воля, но пък сега съм доста по-стимулирана. Влизам в работен ритъм, надявам се да вляза и в системен.

# 242
  • Мнения: 12
Здравейте, мили момичета!
Днес, в тази прекрасна събота видях нов минус на кантара и по този повод реших да се възнаградя (и да зарадвам детенце и мъжленце):
З: палачинка с мед, тостер с хляб Вита (салам, кашкавал и масло), 5 маслинки, кола, кафе, малко начос (малеее... май бая съм се възнаградила Simple Smile )
О: див ориз със спанак и малко пилешко
В: ориз със зеле + малко сиренце

Днес даже на тренировка бях, много съм доволна от себе си (чак не мога да се позная) Wink
Успех на всички и много минуси в Понеделник!

# 243
  • Мнения: 5 138

В: ориз със зеле + малко сиренце Naughty

з. крем карамел
о. шкембе чорба с две кебапчета
в. прясно мляко 500мл., половин ябълка

# 244
  • Мнения: 636
И аз отчитам системен ден днес
з - милинки
о - грах с картофи, половин портокал
в - зелена салата с репички, кисело мляко
bistra_ned, вечерята ти не е по системата, махни сиренето.
Ева, дано утре има с какво да се похвалиш, ще чакам да чуя резултата.

# 245
  • Русе
  • Мнения: 1 765
Привет!
Още чистя плюса от семейните празници. Тази вечер правихме капама, но не я дочаках ( стана готова в 19:30) и вечерях примерно в 17:30 с една импровизирана Снежанка ( краставици, кисело мляко, чесън и копър)
Останалото беше:
Закуска: пържени филии
Обяд: зелена салата с чери домати и кашкавал + 1 винер

# 246
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Г-жа Нервакова мерси   bouquet ти си писала, ама аз чела не дочела  Blush Снощи ми потекоха лигите покрай запеканката, а днес на обяд хич не ми се услади.  Rolling Eyes

Днес вечерята беше само 1/3 кофичка кис. мл и 50 гр саламурено сирене. Нямах време за друго преди 6 и тожа беше в последната минута.

# 247
  • Мнения: 12
Г-жа Нервакова, Choppi,

Моля, отново прегледайте Вариантите за вечеря, преди да отсъдите:


ВАРИАНТ 4 "ЗЕЛЕНЧУЦИ И МЛЯКО"

1. Зеленчуци всякакви, с изключение на:
- Картофи
- Грах
- Царевица
- Гъби
- Тиква
- Патладжани
- Авокадо
- Варива (бобови)
- Сладък картоф
- Нищо осолено, мариновано, пушено НЕ може!
2. Млечни и кисело-млечни продукти с масленост до 5%.Кисело мляко - само чисто, не може с добавки (примерно подсладено, или плодово).
Разрешава се и бяло саламурено сирене.

Хубава вечер Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 яну 2015, 21:25 от bistra_ned

# 248
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
bistra_ned - зеленчуци и мляко може, но не виждам да пише, че може и ориз. Ориз и сирене не може, нали?

# 249
  • Мнения: 12
Baby, аз си мисля, че "зеленчуци всякакви" включва и ориз, тъй като него го няма в изключенията.
Не съм много сигурна, а и не ми се отваря таблицата, за да мога да проверя.
Лебед, ти като по-опитна какво ще кажеш?

# 250
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
bistra_ned зеленчуци с ориз може, зеленчуци с млечни може, но не зеленчуци + млячни + зърнени, няма такъв вариант, или поне в таблиците дето бяха сложени тук скоро, не съм видяла.

# 251
  • Мнения: 5
Здравейте момичета.Ако някой иска да научи нещо повече за храненето  нека си свали от Zamunda филма -Глад за промяна.

# 252
  • Мнения: 636
bistra_ned, не се засягай, ориза е към зърнените, не към зеленчуците. И правим корекции не за да се заяждаме, а за да не се бъркат останалите, които четат темата.

# 253
  • Мнения: 5 138
Бистра и бирата се прави от зърнени , ама не е по системата
та и ориза няма как да е към зеленчуците  Wink
Не се засягай, коригираме не за да се заяждаме , а за да не останат и останали хора които четат менютата и искат да се хранят по системата подведени , че ориз+зеленчуци+млечни е ок, не не е ок
ориз +млечни може
зеленчуци +млечни може
но трите заедно за вечеря не може  Hug

# 254
  • Берлин
  • Мнения: 4 463
Днес късна закуска кекс с прясно мляко, о.супа топчета /само топчета,морков,кромид и чушка/, в.ябълки и к.мляко.
Измина 2-та седмица.Отчет утре. Мога да кажа,че свикнах с ранната вечеря и НЕяденето до другата сутрин, свикнах и да закусвам, да тренирам всеки ден-също. До момента 1 прегрешение - 1 пилешка хапка снощи към 10. Можех и без нея...но карай да върви.
Кога видяхте първите реални резултати? Предполагам, че съм около 3-3.5 кг минус. Знам,че свалянето е индивидуално, но все пак...много ми се иска да е по-бързо. Или искам твърде много...  newsm78
Хайде,хубава неделя
ПП.Дано вятърът не ни издуха /каквито сме слабушки  Joy /

Общи условия

Активация на акаунт