ПРОЛЕТНИ БЛАГОТВОРИТЕЛНИ БАЗАРИ ДБМ - 2015 г.

  • 31 361
  • 207
  •   1
Отговори
# 135
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Честита Баба Марта, приятели!   

# 136
# 137
  • Мнения: 4 195
Момичета честита Баба Марта.
Да сте живи и здрави, румени засмяни:)

Един поздрав със снимка на вашите творения



Бих искала специално да благодаря на децата от ЦДГ Пролет в Русе и да помоля да им предадете, че всичките им мартенички се продадоха и хората бяха много щастливи да си закупят мартенички изработени от деца.
Базара върви в София много добре и почти сме достигнали целта, която искахме. Всички мартенички много се харесват, хората спират и купуват с удоволствие, че го правят с кауза Hug

# 138
  • Мнения: 1 153
Moon Walk, чудесни новини!
Ако има някакви идеи и предложения за следвашата година - кои неща се харесват повече ,кои мартенички носят по-добри приходи, въобще всякакви идеи, ще се радвам да споделиш. Че мен от сега ме сърбят ръцете Grinning

# 139
  • Мнения: 122
Честита Баба Марта на всички! Здрави, весели, засмени!  Simple Smile
Момичета, вчера бях продавач на базара в Пловдив и искам да ви кажа, че всички мартенички бяха много хубави, хората си купуваха с радост и наистина се продаваха от всички видове. Страхотни сте! Heart Eyes

# 140
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честита Баба Марта на всички! Чудесни новини за базарите Peace тази година се включих с малко, но за следващите базари по от рано ще започна с  подготовката  Wink

# 141
  • Мнения: 5 597
Великденския чука на вратата  Laughing

# 142
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Великденския чука на вратата  Laughing

Тъй, тъй Simple Smile)))

Момичета базара в Пловдив приключи, до около час ще излезе имфо със събраната сума от трите дни, но от сега ви казвам - разкош  Wink Нямаше мартеничка, която да не се харесва, на финала се наложи да продаваме по стари моделчета, които сме правили за предишни години...  това, което още повече ме радваше е, че хората се приближаваха... оглеждаха и точно попита някой за какво се събират парички и... много не ми се налагаше да обяснявам... от останалите купувачи все се намираше някой, който да обяснява и за майките и за жените от цяла България, които са ги натворили... усещането е уникално...  Не знам... малко съм живяла на вън... малко съм и обикаляла... не познавам много другия свят, но.... продължавам да мисля, че от българската жена, но велико НЯМА ... Решим ли да помагаме... правим го с толкова много сърце, направо сме като водата... няма преграда, която да не пробие  Grinning

Връщам се след малко  Mr. Green

# 143
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Приятели, Мартенският благотворителен базар за 2015 г. на Движение на българските майки - звено Пловдив приключи с резултат -

2600 лв.

Този прекрасен резултат го дължим и на всички вас, които подкрепихте каузите на звеното ни изработвайки мартенички! За поредна година рамо до рамо събрахме усмивки, надежда и любов за децата отглеждани в институциите!

ОГРОМНО БЛАГОДАРИМ ЗА ПОДКРЕПАТА!

 newsm20

 До няколко дни ще публикуваме списъка на всички помощници за базара... сега просто се нуждаем от мъничко релакс  Embarassed

Обичаме ви!

# 144
  • Мнения: 122
Леле, Ани... Heart Eyes

БРАВО! Поздравления на организатори, творци, купувачи, сътрудници! Браво, хора!

# 145
# 146
  • Мнения: 4 195
1960 лв. се събраха от благотворителната разпродажба на мартеници , организирана в гр. София от "Движение на българските майки". Благодарение на МОЛ София, който отново ни приюти, имахме възможност да проведем поредното си благотворително събитие. С подкрепата на десетки приятели, доброволци и дарители, успяхме да продадем голяма част от ръчно изработените и подарени ни за целта мартенички. Красивите и уникални мартенски сувенири зарадваха много хора. За пореден път ни доказахте, че имаме страхотни приятели и хора, които вярват и намират смисъл в онова, което правим. Благодарим на всеки един, който изработи и предостави мартениците си. На тези от вас, които ги притежават вече. На онези, които дариха времето и усилията си, за да стане възможен базара. На младежите от проект САМ, които пак ни помагаха ежедневно . Благодарим на всеки, който се разходи, за да ни види и ни се усмихне , да остави дарение за проектите ни, без да си купи дори мартенички. Радваме се, когато сте изминали километри, за да сте с нас и сте намерили време да ни кажете , че смисъл винаги има. Благодарим ви , че дарихте тези 1960 лв. за проектите ни "Ел Пасо" и " Сън ли съм или ме има". Децата от дома в с. Доганово ще продължат да посещават ранчото, а Роси Лазова ще продължи работата си с децата от ДМСГД "Св. Ив. Рилски" гр. София.

# 147
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Браво, София! Страхотен резултат! Направо не е за вярване тази година какви резултати постигнахме ... като се има предвид, че мартиничките са от лев до към 3-4 лв... направо съм зашеметена...

# 148
  • Мнения: 4 195
София можеше и повече но бяхме на кофти място. Бяхме на 1 етаж в мола-а а под нас на партера имаше над 10 сергии с мартеници и хората взимаха от тях.

# 149
  • Мнения: 941
Страхотни резултати София и Пловдив  Heart Eyes Hug  bouquet

да се стягаме сега за Великденските базари в Пазарджик и Бургас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт