Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 152
  • 728
  •   1
Отговори
# 405
  • Русе
  • Мнения: 520
Ми то да се направят теми на всеки според интересите, че да не стават дрязги. Всеки пита това, което го вълнува, форум е все пак.

# 406
  • Мнения: 52
Коя е Русе-нската тема

# 407
# 408
  • Мнения: 61
Здравейте! В Русе има ли магазин, в който се предлагат обувки на марката Bianki! Благодаря ви

# 409
  • Мнения: 372
Здравейте! В Русе има ли магазин, в който се предлагат обувки на марката Bianki! Благодаря ви
дааа, магазинът на Бианки е на Александровска - срещу магазина на Мартини.

# 410
  • Мнения: 4 841
Здравейте,девойки! Минах набързо по темите назад, но или съм чела между редовете или не сте писали-интересува ме заведение, по скоро като механа с детски център или казано накратко рожден ден с баби и дядовци+братовчеди и т.н. А видях, че става ? и за матраци-в Стефани Стил има добри предложения на различни фирми! Лек ден от мен!

В РУСЕ-нската тема тъкмо се завихри спор по темата:) Ай дано не се пренесе и тук  Whistling

Ама моля ти се  Naughty В спора се ражда истината! Даже спорът вече е демоде, сега е модерно направо до бой да се стига. Все пак сме модерни Молски майки и трябва да сме в крак с новостите  Peace

Забравих да кажа за заведение. В Дружба 2 ли се води, над Мальовица направиха Дон Корлеоне 2. Не е лошо заведението, макар да не знам дали има детски кът. Може да отидеш и на място да говориш със собственичката и ако те устройва да се разберете. До колкото знам тя е там следобед до вечерта.

# 411
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Добро утро и от мен!
Нашия РД на каката ( през януари)  го правихме в "Киното". Не се плаща на час, но има детски менюта. Цените варират - 6-8 лв. на дете. Включва пица/сандвич/хамбургер + сок + сладки. Ако искаш си вкарваш торта - по 1,50лв. вземат на парче за сервиз. Техните са 2кг - 45лв. Ние взехме от Ружана, че искаше с Frozen, а и знам,  че техните са вкусни. Времетраенето е 2 часа и половина. После има половин час до следващия рожден ден. Предвидено е да се  почисти и да се изнесат хората през това време. Родителите са на свободна консумация.
Другата тема няма да коментирам. Голям проблем кой как си празнува РД на детето. И който го прави на заведение или клуб, задължително носи "марков анцуг" и ходи в мола ( което е най-лошото нещо на света)  Wink

# 412
  • Мнения: 372
Къде по центъра има млекомат? Сещам се за един във Възраждане, ама...докато стигна до Халите, млякото ще вкисне  newsm78

# 413
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Аз знам само този до пазарчето на Сан Стефано. Не е толкова далеко от Халите - на 10 минути пеш.  Peace Може и някъде в уличките по центъра да има, но не знам.

# 414
  • Русе
  • Мнения: 520
Препоръчвам млекомата на Кооперативния пазар. Млякото много ни хареса, а киселото става супер гъсто и вкусно. Но сигурно ще ти е далеч  newsm78

# 415
  • Мнения: 372
Препоръчвам млекомата на Кооперативния пазар. Млякото много ни хареса, а киселото става супер гъсто и вкусно. Но сигурно ще ти е далеч  newsm78
Бутилка трябва ли да си нося?  Crazy

# 416
  • Русе
  • Мнения: 520
Не. Там си имат бутилки. 1 литър и 2 литра.

# 417
  • Мнения: 52
Млекоматът на кооп пазар къде точно се намира вътре ли или някъде отвън и каква е цената на литър мляко.

# 418
  • Мнения: 11 832
Млекоматът на кооп пазар къде точно се намира вътре ли или някъде отвън и каква е цената на литър мляко.

Вътре е на реда с/у зеленчуците, 1л - 1,20лв

# 419
  • Мнения: 780
Здравейте, отново!   bouquet
Преди срещу дървото на ъгъла имаше магазин с материали за бижута, някой знае ли дали още си е там? Или къде на друго място има такова магазинче?  Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт