Кърмене и 90-дневна диета - Тема 4

  • 51 159
  • 315
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 351
Здравейте момичета  Simple Smile
Тия дни нямах никакво време да се включа. Та, наскоро родих и качих 20 килограма и сега съм в чуденка, как ще ги сваля Thinking При положение, че ми е трудничко да не ям нищо след 19ч Crazy Преди години бях качила 11 кг и ги смъкнах трудно, тъй като не ми достига воля! И сега се каня от няколко дни да я за почна тази диета, но все отлагам. Пуста лакомия.. Пфууу.. Определено ми трябва малко стимул, ако можете да ми помогнете, ще съм ви изключително благодарна!  Hug

# 31
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
малко стимул - аз съм от 01.02 на диетката и сега съм -3  Peace много лесно я спазвам понеже си ям от всичко по много , но спазвам правилата стриктно ,не ги смесвам храните , спазвам часовете между храненията и дните разбира се , много съм доволна , успех !!
аа бтв във въглехидратния вечерта изядох 1/4 шоколадова торта (купихме една торта ,разрязахме я на 4 равни половини и познайте  Laughing Laughing Laughing )

# 32
  • Мнения: 1 298
И аз си хапвам, въпреки че понякога ми дотежава диетата, бях зациклила, но от тази сутрин съм -9 кг, така че това е голям стимул, от 05,01 я почнах, имам още доста за сваляне, така че мисля да я изкарам до края и после и почивката да спазвам

# 33
  • Мнения: 1 264
kadrova4kata, браво на теб. И аз съм от 05.01,но съм заковала -4 и не мърдам повече,а има още доста. Дано и аз да се похваля след някой ден  Confused

# 34
  • Мнения: 1 298
Дано да имаш и ти още резултати.
Аз обаче имам още доста за сваляне и надали ще ги сваля до края на диетата, така че ще трябва да спазя почивката и да повторя, дано имам тая воля  Praynig

# 35
  • Мнения: 1 264
Аз също имам доста и само с тази няма да стане. Аз я пазя за втори път,веднъж съм я пазила преди да забременея и свалих доста бързо,но сега явно става по-трудно. Най-добри резултати имах с лунна диета,но сега не става да я пазя още,защото имаш 1 ден от седмицата само на фреш и вода. Аз мисля да я пазя след 6-тия месец на малката,като разредим кърменията и се захраним.

# 36
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
момичета , в ден варива , мога ли да ям и картофи и боб примерно , или ориз .. мога ли да смесвам варива ?

# 37
  • Мнения: 1 264
Аз си правя зеленчукова супа с картофи и вместо фиде и слагам ориз,така че ги смесвам. Ризото с моркови,грах и царевица също си е доста смеска Simple Smile Според мен не е проблем.  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 298
Варивата даже е хубаво да се смесват, белтъчините не трябва да се смесват.
 Аз пък съм я правила преди 3-4 години и тогава хич не ми подейства, а сега свалям доста, за мен и след 6-я месец е рано да се правят драстични диети, сега едвам я започнах тази, понеже се кърмим по много пъти, поне 8-9 на ден и не ми се рискува да намалее кърмата, моята маймунка е пристрастено кърмаче и няма намерение да се отбива скоро  Grinning

# 39
  • Мнения: 8
Интересна тема Simple Smile Аз да споделя - карала съм 90 дневната диета и имах страхотен успех! За 3 месеца последователност свалих 6 килограма и през цялото време се чувствах пълна с енергия. Не знам дали по време на кърменето е добре да се прави, обаче.. Вие си знаете, мами! Аз много лесно свалих килцата от двете последователни бременности - с велото Simple Smile Докато бебока спи и тати гледа баткото, мама върти колелото и чете книга! Хем сваляш килца, хем е и образователно! Успех мами, с каквито цели сте си поставили!

# 40
  • Мнения: 1 298
До колкото се запознах преди да я започна, не вреди докато кърмим да я правим. Аз вече съм по-малко кг от преди бременността, просто си имам да свалям от преди това.

# 41
  • Мнения: 1 264
kadrova4kata,браво на теб. Кога ли и аз ще се похваля,че съм по-малко кг.  Confused Аз също не мисля,че тази диета вреди на кърмата,защото все пак е вид режим на хранене,а не гладуване. Аз я започнах когато малката беше на 2 месеца и половина, днес ми е 40 ден и съм с 4 кг. По-малко, а бебка с 1,600 отгоре. Това за мен значи,че сме си ок с режима  Peace

# 42
  • Мнения: 1 298
Браво и на двете ви, тя че качва добре, а ти, че смъкваш   bouquet
 Аз съм -9 и аз към 40 дни някъде, иначе не се решавах по-рано на диета, че като беше на 4 месеца и почти си прецаках кърмата като бях намалила яденето, но сега пък не ми се отразява, чак след първия рожден ден на малката се реших, пък и си намерих повод, предстоящото кръщене Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 623
Здравейте,
и аз с включвам в групата на слабеещите. От вчера започнах режима, че имам да свалям 20-тина кг, който много ми тежат, а и дрехите преди бременността все още не ми стават. Преди да забременея съм пазила диетата и за три месеца отслабнах 23кг и то с известни нарушения.  Надявам се сега да не се отрази на кърменето. Hug Днес бобов:
З: 2 банана
О: ризото
В: мисля картофи на фурна...
А така да чакам утре и сладкият ден...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Добре дошла и успех! Wink

Общи условия

Активация на акаунт