Ивая или Ивайла

  • 6 492
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Ивая ми звучи някак си ... провлачено. Ивайла е по хубаво. От сходните имена ми харесва Иванина

# 16
  • Мнения: 31
Ивайла естествено. Ивая? Това ще обере всички подигравки в училище.

# 17
  • Мнения: 4 569
Повечето гласували май не са видяли, че анкетата е променена. Не мога да си обясня как Ивая води.

# 18
  • Мнения: X
Избрах Ивайла между двете.
Ивая ми звучи като Икея.  hahaha

Иначе предлагам Йоана и Ивета.

# 19
  • Мнения: 6 833
Повечето гласували май не са видяли, че анкетата е променена. Не мога да си обясня как Ивая води.

На мен ми показва тези резултати  Rolling Eyes

Ивая 4 (12%)
Ивайла 26 (81%)
Друго 2 (6%)

# 20
  • Мнения: 4 569
 ooooh! моя грешка

Права си, Суити! Гледам но не осмислям.  ooooh! Confused

# 21
  • Мнения: 505
Гласувах за Ивая. Ивайла така и не мога да го приема, грубо ми е. Предлагам Ивет.

# 22
  • Мнения: 3 032
И двете не ми харесват. Като се замисля, не ми харесва нито едно име за момиче с буквата "И"..

# 23
  • Мнения: 1 897
А защо не просто Ива?

Иначе, в случай, че търсите идеи за име с буквата И, много харесвам  Ирина.

# 24
  • Мнения: 11 908
Ива.

Ивая- имаше такъв магазин за дрехи, май някаква доста смотана варненска фирма беше.Глупаво ми звучи.

Иначе красиво име с И- Иглика.

# 25
  • Мнения: 21 438
 Ива.
 Ивайла не ми харесва, напомня на така модерните сега производни от мъжки имена.
 Ивая пък изобщо и на име на човек не прилича.

# 26
  • Мнения: 86
При всички случаи, ако на галено й викат "Иве" и "Ивче" на мен не би ми харесало, иначе Ивайла намирам за хубаво име, не е чак толкова често срещано. Зависи какво търсиш при избора на име. Аз гледам най-вече да е лесно за разбиране и произнасяне, както в България, така и в чужбина, за да спестя на детето ядове; да има приемлива галена форма, да има имен ден, да съм наясно със значението и произхода на името... И да отива на бебчето. Но както и да я кръстиш, да ти е жива и здрава- това е най-важно! В днешно време има толкова странни имена, че вече не правят толкова впечатление Simple Smile

# 27
  • Мнения: 31
Ако изборът е от двете имена, избирам определено Ивайла. Ивая ми звучи като Вая, което от своя страна ми звучи все едно се вайка. Защо не поразгледаш списъците с женски имена и не погледнеш и значението им. Смятам, че и то има важност. Има имена с много хубаво звучене, но значението им не е толкова красиво.

# 28
  • Мнения: 13
Здравейте,

гласувах за Ивайла.
Ивон или Ивона също са хубави имена!
Важното е на теб да ти харесва  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 45
Ако трябва да избирам от двете имена,определено Ивайла,но много повече ми харесва Ивет,Ирен.

Общи условия

Активация на акаунт