Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 100 отговора

Анкета

Пазарувате ли от инетрнет?

(Гласуването приключено: сб, 25 мар 2006, 13:39)
Въведи твоя глас

Ланкър, планините Овнерог

Аз лично не съм си купила нищо от нета. Малко съм скептична към този тип магазини. При вас как е? А ако пазарувате, имате ли си любим сайт за това?
Цитирай

София

Да, пазарувам. Много е удобно. Нещата са събрани на едно място, което не може да се каже за физическите магазини и често пъти трябва да обиколиш София 2 пъти докато намериш това, което търсиш.

Какво значи любим магазин? Зависи какво пазаруваш.  Wink

Последно си купих обувки от http://shoes-bg.com/ и съм много доволна от обслужването - много са коректни.

Освен това семейно имаме интернет магазин от 4 години вече и няма как да съм скептично настроена.  Peace
Цитирай

Извинявай за некомпетентността ми. Аз бях чувала за такива Е-магазини, които са "сборни", т.е. има от всичко по малко.
Цитирай

Русе

Не, не съм до сега, но бих.
Цитирай

София

Пазарувала съм ДА и е много удобно Smile Засега най-много съм купувала от ДаНет и от сайтове за книги - booksbg.com (или нещо подобно беше), slon.bg. Но бих си купила и други неща...
Цитирай

Пазарувала съм от ДаНет и от Фемили, от Атракцион и от един сайт за книги, който в момента не се сещам, като всички са били коректни и надеждни. Единствено от get.bg веднъж ми скъсаха нервите с един термометър и повече не бих си поръчала нищо от тях.
Цитирай

София

Аз само веднъж и само от ДАНЕТ-причината е повече от банална-просто като познавам лично собствениците, по мога да се доверя. А не можех тогава да обикалям по снеговете за коледния подарък на Стани, та ми дойде дюшеш тази възможност. Love
Искам да питам ползвалите услугите на магазини за друго-ако е за играчка или нещо от сорта-ОК. Ама за обувки??? Или дрехи??? Според мене далеч не е достатъчно само да си знаеш номера-от дреха до дреха и от обувка до обувка има разлика, мисля аз.
Цитирай

Да,но много рядко.Не ми е практика.
Цитирай

Sofia

За момента само няколко пъти съм си поръчвала книги. Наистина е удобно и ми е приятно, когато куриера ми ги донесе до вратата:)))
Цитирай

В страната на Любовта !!!

Да, обичам да пазарувам от нета  Very Happy Купувала съм книги, играчки, дрешки, последно си купих скара за терасата.   typeuu Обичам когато чуя  звънеца да знам, че ще си имам  present .Ако търсиш нещо определено кажи ...
Много хубав ник  thumbsup !
Цитирай

Най-редовно и с удоволствие Wink
Цитирай

Аз пък знам БЕСТ.БГ ,ноооо все още не съм го "уважила".
« Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 09:06 от Леля Ог »
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

...Последно си купих обувки от http://shoes-bg.com/ и съм много доволна от обслужването - много са коректни...

много смело. Браво, аз не бих могла  Confused

По Темата: все още - не, защото губя половината от удовлствието по самия акт на пазаруване...
Цитирай

София-Лагера

Не.Губи се тръпката  bouquet
Цитирай

Доста пазарувам от нета - дрехи, бельо, козметика, DVD-та, компютъра и фотоапарата - също са купени онлайн...

За мен е удоволствие и улеснение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 100 отговора