Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 март 2006, 19:50 ч.

За какво служат децата?

• 1 840
  • 65
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
Преди няколко дена открихме, че Елина може да бъде ползвана за масажор.
Научи се да ни се разхожда по гърбовете и много се забавлява, а ние се размазваме:)

Понякога я изпозлвам за хамал и я карам да ми носи разни неща от далечни места (примерно сок от хладилника).

Вие за какво употребявате децата?  Wink

# 1
  • Русе
най вече да донесе дистанцоиното  Wink

# 2
Ами, моето е безполезно  Simple Smile Grinning Laughing Joy

# 3
  • БГ - София
О, за хамали и аз ги използвам  Crazy , също си подреждат вещите, а с нетърпение чакам времето когато ще ходят на пазар и ще хвърлят боклука  Grinning.

# 4
  • The Promised Land
О, за хамали и аз ги използвам  Crazy , също си подреждат вещите, а с нетърпение чакам времето когато ще ходят на пазар и ще хвърлят боклука  Grinning.
и аз така  Joy Joy Laughing Laughingа и каката е особенно полезна за убеждаването на брат си да направи нещо , което той не иска

# 5
  • София
И при нас Дияна изпълнява тежка хамалска работа - Джони: "Диди доне си ми запалката" и т.н. Роля на дистанционно също й пасва. Само веднъж е била масажор Simple Smile

# 6
  • Кебекуйка
О6те за ни6то сериозно, но съм пълна с блестя6ти проекти за бъде6тето... bowuu

# 7
  • Sofia
Много го употребявам детето, признавам си, чак срамотата ме хваща  Crazy
Това с дистанционното и запалката са елементарнно изпълними команди, у нас на по-високо ниво се дресираме чисти пода, бърше прах, мие чинии, прави сандвичи и готви по зададена задача  Mr. Green
За невярващите предоставям и снимков материал как първо детето измива чиниите и след това навива сърмички  Mr. Green
Кой ли ден обаче ще и писне и ще ме отсвири яко  Whistling

# 8
  • Sofia
Все още се връзва на "отиди до горния етаж и направи това и това, МОЛЯ', но докога ли... newsm78

Използвам я и за оправдание понякога Embarassed

# 9
Валерия, страшна е щерка ти Grinning Аз мога само да си мечтая за полезно действие от страна на Климчо, но пък ако следващото е девойка smile3508

# 10
  • Sofia
За дистанционно - занеси това в кошчето, донеси онова от хладилника... Дай играчка/водичка на брат си! Много мила картинка са като се поят.  Grinning
Проявява инициатива да мие съдове - засега не е много ефективен, сваля измитите от стойката и ги топи в мивката при неизмитите.. ooooh!

А, като  сме на разходка той бута количката с малкия, а аз съм със свободни ръце. Hug

Последна редакция: ср, 08 мар 2006, 21:58 от Karen

# 11
  • гр. София
Все още не съм достигнала висотите на Валерия, но по принцип съм на мнение че колкото по-отрано детето свикне да е самостоятелно, толкова по-добре за него.  smile3521 А дъщерята основно за хамалин я използваме на почти всичко, да си оправя стаята, да си пише сама домашните. Тя много иска и да мете newsm75, да прави с мене кекс, обаче първото не го разрешавам, защото вдига много прах, а второто - нямам нерви да чистя и след нея... smile3513
Майка ми е по-търпелива в това отношение - готвят си заедно   chef.

# 12
  • Sofia
Забравих за прането да кажа, че е царица в сортирането и подреждането, незайно как винаги успява да намери братчето на някой загубен чорап  Crazy

, да прави с мене кекс, обаче първото не го разрешавам, защото вдига много прах, а второто - нямам нерви да чистя и след нея... smile3513
Майка ми е по-търпелива в това отношение - готвят си заедно   chef.
Аз пък бих те посъветвала да и дадеш да забърка един кекс с уговорката после да си изчисти сама, много ще и е забавно сигурна съм. Въпреки че след последното правене на палачинки 6-те яйца бяха на земята, но за има няма 2 часа си ги почисти детето, естествено употребявайки около 4 ролки ВЦ хартия.

# 13
Е*ти и провокиращият въпрос.

Моето дете не ми служи. По - скоро аз служа на нея. Иначе покрай нея научавам много неща, които досега са ми убягвали.

Примерно - как да организирам времето си, напомня ми за детето в мен, напомня ми, че ми е време да порастна, напомня ми, че аз и таткото сме най-важните хора на света за нея, напомня ми колко много обичам родителите си, напомня ми че всяко чудо е за три дни.

А честно казано - колкото повече пораства толкова ще ми е по-трудно в живота. Ама няма да се предаваме я.  Sunglasses

# 14
  • Sofia
Носи ни чехлите,дистанционното,дава да пие водичка на брат и,занимава го като плаче,носи ми боклука до кофата,докато бутам количката...абе дете мечта Heart Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт