Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Лека нощ! Hug Сабахлян ще ви досаждам малко... Laughing

Клоди, Мими, Релакса, зачезнаха нанякъде... Rolling Eyes
тук съм Звезде Hug Heart Eyes 4ета искрено и ли4но Mr. Green и ви гледам сеира Mr. Green
лека ти Hug
Мичке, дека виде сеира newsm78
Бамби пита, аз отговарям...проблем ли има... Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 15 884

Лека нощ! Hug Сабахлян ще ви досаждам малко... Laughing

Клоди, Мими, Релакса, зачезнаха нанякъде... Rolling Eyes
тук съм Звезде Hug Heart Eyes 4ета искрено и ли4но Mr. Green и ви гледам сеира Mr. Green
лека ти Hug
Мичке, дека виде сеира newsm78
Бамби пита, аз отговарям...проблем ли има... Rolling Eyes

Аз съм 4ела 10 страници назад и освен сериозни неща имаше и смях, та за това.. Laughing ина4е проблем няма Party

# 737
  • Мнения: 21 201
Павлинче  Hug мерси, нЕкой ми бешИ цунял почерпката ти, ама аз отидох и си я намерих. Grinning
Скрит текст:

На някой друг от нашата тема, освен на Надето, мод писал ли е нещо за гащите? На нея са й писали, заради другата тема, ясно, ама дали са продължили да преръшкват целия "Романтични сериали"? newsm78 Защото, от едно Наде със събути гащи, скоростта при нас няма да стане по-голяма. Wink Гледам Тера, цял филм, и то какъв  Crazy, е набутала в кюлотите си. Laughing Наде,  Hug не помня какви са ти били последно гифовете в подписите, ама спокойно можеш да си върнеш поне един. Peace Тери  Hug, хубав ти е подписът, ама ме Фана охтиката, докато го изгледам. Wink Laughing

Илде,  Hug помня случая, когато пробваха да те хързулнат с нов пост. Тогава написах тук, че правилно си им отказала, защото ще стане точно това, което си написала.  Peace
И аз искам да се червя пред банкомата или нещо в пликче на ръчица да ми дават, ама нъцки.  Cry Cry Cry
Точно така и ми писа, че има, и други потребители също с много тежки подписи, и авове като моите, и тях, ще уведоми но всичко е на добра воля, защото големите подписи не са в разрез с правилата на форума.
Но ако сме повече, ще се усети, Peace защото дефакто моят проблем със скролването е само в тази тема, пробвах напосоки и в други но подобен проблем там нямах. Peace
Една птичка пролет не прави но когато са много правят. Peace
Не, нямам намерение да си връщам някой от ФЕмирските подписи(вече не сме в стария форум и нищо не е както преди), който така или иначе няма да виждам, нито пък, ще виждам вашите, защото опцията за подписи повече не мисля да я включвам.
В момента ни подписи, ни шапки виждам и си хвърча из страниците.

# 738
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче, да ти кажа и аз много отдавна се влача като охлюв, но не съм карала никой да си сваля гащите, както бай дъ уей не могат да ни накарат и модовете.
Разбирам, че се изнервяш, но се дразня като кажеш, че това е само тук. Аз също се разходих на посоки из форума и мога да ти кажа отговорно, че навсякъде където влязох си същото като тук.
За мен принципно най-добрият тест за твоите твърдения е Индийската тема. В нея се броят на пръсти обутите, повечето и да са обути са със снимки. Фотки в самата тема се слагат чат пат и е изчистена и постна отвсякъде...там също се влача.

Опцията за изключване е дадена за да се ползва, а не да караме останалите да се събличат.
Казах, че ще си слагам подписи с малко МБ, но това не означава, че ще се събуя.
Пак казвам....мамата си е на моменти...в един момент хвърчиш, в следващият те изхвърля или се влачи кат охлюв. Спрях да муча защото нищо няма да се промени....просто свикнах и си калявам търпението. Когато не мисля постоянно за това не си превръщам прекарването тук в ад.

П.П Ползвам интернет със скорост 100 мега бита, компа ми е мощен и пак не става...ясно е, че повредата не е в моят телевизор.
Може би, ако се бях събула нямаше да се опитвам да си публикувам поста 15мин.  и 100 пъти да ме изхвърля с '' 500 internal server error" Whistling

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 01:00 от НАРЦИС-Зиза - Премиерката a.k.a ВлъхоУсойница

Общи условия

Активация на акаунт