движения на плода

  • 1 544
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Здравейте,аз съм в 13 седмица на бременноста.Днес бях на УЗ преглед и плода изглеждаше добре,само че не мърдаше толкова както предния път-да маха с ръце и крака.Искам да попитам при всеки преглед ли при вас има бурни движения на зародиша или просто спи понякога.Д-ра ми каза ч еимало цикличнот-15 мин спи и 15 будува..

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Здравей Simple Smile Разбира се, че бебо спинка, а и при теб е още малко, за да усещаш всеки път, когато не спи.  Това, че не го усещаш всеки път, не е повод за притеснение Grinning С времето, ще го усещат все повече и рядко ще пропускаш движения, но сега е още малко, а има доста място, така,че ... спокойно newsm10

# 2
  • Мнения: 1 284
НОРМАЛНО Е ДА ГО УСЕЩАШ ПО МАЛКО аз съм вече в 33 и страшно започна да рита и да се върти такаче споко после ще видиш кво става много си в началото
  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 303
не ,аз не го усещам още,говорих за прегледа с УЗ..ПОнеже четох тука че много момичета като били на преглед и д-ра им натискал корема или побутвал и бебето почвало  да мърда много,та понеже и мен така вчера ама нещя да почне маха с ръце.Абе аз се притеснявам за всичкои може би се задълбочавам Rolling Eyes Simple Smile

# 4
Veselke радвай се, че още имаш спокойствие. Аз съм в 32 г.с. и имам усещането, че тялото ми служи на бебето само за футболна топка и батут. В началото е приатно ама след това  newsm45

# 5
  • Мнения: 539
Нормално е да не рита непрекъснато, и то има нужда от почивка Wink Явно точно като си била на преглед е спинкало, и на мен ми се е случвало, не се притеснявай, пък и доктора си знае работата.

# 6
  • Мнения: 554
Вчера бях на преглед и през цялото време бебка спа ... с ръчичка н акоремчето .... само шаваше с пръстетата:)
Лекарката беше много доволна защото можа да я измери много лесно и бързо като не се върти като пумпал:)

Не се притеснявай .... твойто бебче спи през 90% от денонощието Simple Smile

# 7
  • Мнения: 209
Не се притеснявай
Нека спинка бебчето да порасне
После ще започне да спинка през деня а нощем да ритка и да буди мама Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 472
Голямата ми дъщеря почти не я усещах през цялата бременност. Малката беше на периоди. Имаше случаи, в които имах чувството че ще искочи през пъпа, а имаше и дни в които изпадах в паническа истерия от факта че не помръдва.

# 9
няма място за притеснение още сте малки Wink

# 10
  • Мнения: 1 733
Да, мъничко е още Simple Smile През по-голямата част от денонощието спи. Обаче после какво става - ще му се молиш да те остави за малко на мира, но няма да има кой да те чуе Simple Smile Поздрави и лека и щастлива бременност ти пожелавам!

# 11
  • Мнения: 125
 И моето постоянно спи,когато съм на преглед. Crossing Arms

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не се притеснявай, моето никога не е буйствало при преглед. Винаги се държи прилично  Joy. Сигурно е спяло. Веднъж го видях само как си смуче пръста, а си седеше тихо и кротко.

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Според мен още е доста раничко, за да е толкова активно бебчето, а пък и разбира се че през повечето време спинка. По-натам ще почне да будува и да рита повече. УСПЕХ!!! Hug

# 14
  • Мнения: 462
Д-ра ми каза ч еимало цикличнот-15 мин спи и 15 будува..
Така е да Wink
А и бебочетата не могат постоянно да шават, те и почиват от време на време Simple Smile
А иначе те се дразнят от прегледа и затова се и размърдват, дори и когато спинкат Wink
Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт