Модерно vs. Удобно?!

  • 2 089
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Оскар Уайлд :
Модата е толкова нетърпима форма на грозотата, че трябва да я сменяме на около 6 месеца!

Пиер Буаст:
Жестокосърдечно божество, на което дори майките пренасят в жертва собствените си деца!

Соломон Бергер:
Единствената заповед, която жените изпълняват!
 

Какво предпочитате вие да сте супермодерни или да ви е удобно и да се чувствате добре?
Какво означава да сте модерни, как изобщо възприемате модата?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 739
За мен е важно облеклото да ми е удобно. Ако съвпадне с някоя модна тенденция чудесно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 601
  Съчетавам две неща:мода+комфорт!
  да си модерен за мен означава  да си и суетен.Те са взаимосвързани.
  Не отричам модата,харесвам я Peace
  

# 3
  • Мнения: 236
Да си модерен не означава да носиш провокативни дрехи на Вивиан Уестууд или висша мода на Версаче, Гучи и т.н.. те не са за ежедневието
Да си модерен значи да се съобразиш с актуалните цветови гами и тенденции за сезона. И да ги съобразиш със собствената си визия и вкус.
Аз обичам да съм модерна.Но това може да се изрази в това  да си облечен в актуален за сезона цвят или да си сложил актуален аксесоар или да си с актуален панталон или сако или риза или блуза.....
Важното е да е съобразено със собствения стил тогава модерното е и удобно.
Още повече че сега има толкова дизайнери които правят колекции за ежедневието - Том Тейлър, Том Хилфигър, Бенетон и т.н/а са и на достъпни цени/
Така че не е трудно да си моделен и да ти е удобно когато имаш вкус, стил и усещане за хубавото, а не просто копираш.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не се съобразявам с никакви модни тенденции, но се старая да изглеждам добре, подбирам класически цветове и модели и държа да ми е удобно преди всичко. Ненавиждам разхождащи се "нощни шкафчета" по улиците, и лишени от всякакъв собствен стил хора(това се вижда от далече). За мен модерно е това, което е стилно и е съобразено с фигурата.

# 5
  • Мнения: 814
Всеки малко или много се съобразява с модата и честно казано поне 80% са в крак с нея. Тази зима беше модерно (и все още е) дънкито да е вкарано в ботуша и юруш всички момичета се носят така. Всички са толкова еднотипни, но да не ви пука. Нали са фешън

# 6
  • София
  • Мнения: 39 739
Значи хич не съм модерна, 'щото не си праскам дънките в ботушите Simple Smile И тип шалварести панталони не нося. И остри ботуши нямам Simple Smile
Важното е вие да се чувствате добре в собствените си дрехи Simple Smile
Нали имаше една приказка "...дрехата - втората кожа..."

# 7
  • Мнения: 6 886
Като цяло рядко следвам модата. Така че нося каквото ми харесва. Понякога е удобно, понякога не.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз лично не робувам на модата, взимам си неща според някакъв си мой вкус и цветовете така ги подбирам, а моделите гледам да са ми удобни и малко от малко да ми стоят добре.
А дънки в ботуш не слагам, не само, че не ми харесва ами бих изглеждала комично в такъв вид, поне в моите очи, а и ботуши нямам, така и не се научих да нося такива неща. Всъщност ви излъгах малко, все още се придържам към модата от 90-те когато излезнаха обувките с платформи, не мога да се разделя с тях от тогава  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 666
Старая се да намеря баланса между двете, което естествено налага компромиси!

Значи хич не съм модерна, 'щото не си праскам дънките в ботушите Simple Smile И тип шалварести панталони не нося. И остри ботуши нямам Simple Smile
Важното е вие да се чувствате добре в собствените си дрехи Simple Smile
Нали имаше една приказка "...дрехата - втората кожа..."

 newsm10
Е, остри ботуши имам, но останалото е вярно и за мен!

# 10
  • Мнения: 3 153
За мое щастие модата напоследък позволява да си актуален и да се чувстваш удобно същевременно! Разбира се имам и някой неща, които са адски неудобни, но пък ултра гъзария, но тях ги обличам много рядко, така че не ми пречат на останалия комфорт в ежедневието:)

# 11
  • Мнения: 5 577
Аз съм по-скоро тип "кокона".

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
удобното пред модерното; модата за мен е това, което ми стои добре, прави ме привлекателна, а не за посмешище

# 13
  • София
  • Мнения: 11 686
удобното пред модерното; модата за мен е това, което ми стои добре, прави ме привлекателна, а не за посмешище
Абсолютно съгласна съм с горенаписаното!По-добре да си иблечен с нещо не чак толкова "модерно",отколкото паласките ти например да се подават изпод дънките с ниска талия /това като най елементарен пример/!Една жена трябва да съобразява модните тенденции според своята фигура и вкус!

# 14
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Като ми хареса нищо "модерно" го пробвам, ако ми е удобно и се чувствам добре го взимам ,ако ли не -подминавам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт