www.feelunique.com - 13

  • 75 632
  • 780
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте,нова съм в темата и в пазаруването в сайта,интересува ме винаги ли има някакво намаление или  само чрез кодовете ще се сдобием с такова?Благодаря!

# 376
  • Мнения: 3 046
Само за днес ми попадна код VCfeel15 за 15%, но не съм го пробвала дали работи  Peace

# 377
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Момичета до коя дата е намалението CLEARANCE SALE.  newsm78 newsm78 newsm78

# 378
  • Мнения: 59
Момичета може ли покана на
gkpetrova@mokambo-bg.com

# 379
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В момента има код yourtreat15 -15%.
Той дали се комбинира с любима марка, как мислите?

# 380
  • Мнения: 608
Може ли някой да ми прати покана Благодаря  Hug

mladenova.1978@abv.bg

Получих Благодаря  Peace

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 18:43 от EmoMM

# 381
  • Мнения: 220
Мацки, една приятелка направи поръчка от моя покана, къде да си търся отстъпката от 5 паунда? И изпращат ли подарък за РД или е сложен някъде из профила  newsm78. През март имах РД, мислех, че ще ми изпратят мейл, но нямам.

Имам код за днес -15% TREATME15  Peace.

Чакам поръчка от 01.04 - изцяло Палмърс нещица  yes.

# 382
  • София
  • Мнения: 9 468
Мацки, една приятелка направи поръчка от моя покана, къде да си търся отстъпката от 5 паунда? И изпращат ли подарък за РД или е сложен някъде из профила  newsm78. През март имах РД, мислех, че ще ми изпратят мейл, но нямам.

Имам код за днес -15% TREATME15  Peace.

Чакам поръчка от 01.04 - изцяло Палмърс нещица  yes.
Аз също имам този код. Но имам и за РД -5 паунда, което е  по-малко, от това, което ми дава кода -15%. ooooh!
За РД ми пратиха мейл с код за отстъпка.

Пак съм получила пратките в обратен порядък. По-скоро не получих пратката ми от 21.03., а получих тази направена на 27.03. ooooh!

# 383
  • София
  • Мнения: 9 468
Мoмичета хванах един код случайно за -20%
20% off qualifying items over £25.10
TREATME20  Flutter Flutter

# 384
  • Мнения: 2 843
kopche, хиляди благодарности!   bouquet
Поръчах и аз: Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation - цвят BR 10. Уж ме предупредиха, че е много светъл и щях да го тествам в магазина още веднъж - обаче такъв код не се изпуска и го поръчах. Дано ми пасне.

# 385
  • София
  • Мнения: 9 468
Радвам се! Hug
Аз също страшно му се чудих! ooooh!
Ама да го взема за да ми стои така до следващата зима, сякаш не ми допадна идеята. Thinking
Сега си взех ДД на Нюкс. Имам нов на Шисейдо ФДТ -прекрасен и цвят и всичко. Имам да доизмазвам ББ на Диор, ама заради тоя пусти 10 фактор в него, освен за смесване с други продукти, за друго не става! Crossing Arms
Чудя се още на бронзърите на Герлен новите, дали ми трябват? Mr. Green Thinking

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 16:33 от kopche

# 386
  • София
  • Мнения: 10 309
kopche, страхотен код, май 20% не съм виждала във FU! Най-готиния им е -10 от 25, но него сякаш от миналото лято не са го пускали  Mr. Green

# 387
  • София
  • Мнения: 9 468
Да, Наде! И аз него чакам! Mr. Green Heart Eyes
Миналата година юли месец, гледам си историята на ордерите, съм си взела ББто на Диор точно с -10 паунда прИмоцийка! Laughing

# 388
  • Мнения: 2 843
kopche, ама кодът персонален ли е бил? Аз мислех, че си попаднала на него в някой сайт. Ако е бил лично за теб и го споделяш, още по-големи благодарности!   bouquet  Hug

Дано този фон дьо тен ми хареса, че сега - заради кода - чувствам още по-голям ангажимент да си го употребя.

# 389
  • София
  • Мнения: 10 309
Да кажа само, че с покупката на продукти на Ланком за 70 лири има и страхотен подарък!


Не успях да устоя на подаръка+отстъпката от 20%, още веднъж благодарности на kopche  Hug

Общи условия

Активация на акаунт