Червено вино снощи пих и втората черта открих! - тема 101

  • 19 736
  • 693
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 954
Запиииииии...хлъц

# 16
  • Мнения: 19 687
И аз да се присламча.

# 17
  • Мнения: 1 419
Ето ме и мен- брее ако направи някой класация за найбързо вървяща тема, мисля че няма да имаме конкуренцив. Иначе мерси на тандема, задобрявате, сега остава и тандемно да забременеете Wink

# 18
  • Мнения: 284
Запис....и връщам да чета и следя ☺

# 19
  • Мнения: 481
Запишете и мен,моля! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 481
Надявам се да съм уцелила точната тема.

# 21
  • Мнения: 78
Ей,едва открита новата тема и вече втора страница започната!Дано скоро нямаме толкова много време за писане  smile3504 newsm30 newsm32
Лоли и Йоли ,страхотни сте !  bouquet Предлагам ви от сега да се захващате с новата тема,че с темповете,с които се движим последно време няма да можете да смогнете !Утре сутрин да не е изписана темата  hahaha Дай Боже запълнена с дъжд от  EFP
Билянита , страхотно наказание на ТМ!Почвам да се замисля дали и аз да не се разсърдя на моя! Joy
Емануелка , честито!  bouquet Hug
sofiq119 , нещо си ми съмнителна,хайде утре сутрин с кафето да ни поднесеш и  EFP Shocked
Лека и бебеносна на всички! Hug pacifier newsm32

# 22
  • Мнения: 657
mamasa  добре дошла в нашия отбор!Тук си на правилното място!Дано не се задържиш дълго!  bouquet

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Благодарим за хубавите думи  Hug Hug Hug

Стараем се да радваме бъдещите мами Simple Smile

# 24
  • Мнения: 657
Момичета отивам до аптеката за но-шпа чудя се да си взема ли тестчеее?  Thinking ooooh!

# 25
  • Мнения: 657
Кажете каква марка да взема?Шуъра от сутринта е отрицателен-той ли е най надежден?Мисля да не си давам парите за скъпотии ще си взема от тези обикновените лентички!

# 26
  • Мнения: 1 419
София и аз си мисля за по-евтините, поне да не се охарчваме  Wink

# 27
  • Мнения: 78
Вземи си най-обикновен,лентичка!Те са Ebay-ски и са с чувствителност 10!Успех  Hug

# 28
  • Мнения: 206
Супер тема !!!  bouquet
Хайде дано ни донесе много положителни тестчета !!!  Hug

# 29
  • Мнения: 972
Хоп и аз тук.😗😗😗

Общи условия

Активация на акаунт